New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Nikita's Home .. I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Nikita's Home .. I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Nikita's Home .. I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Nikita's Home .. I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Nikita's Home .. I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Nikita's Home .. I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Nikita's Home .. I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Nikita's Home .. I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Nikita's Home .. I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Nikita's Home ..

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Nikita's Home .. Empty Nikita's Home ..

Писане by Nikita Пет 06 Сеп 2013, 12:30

Къщата отвън:
Nikita's Home .. 10501098109710721090107

Хола:
Nikita's Home .. 1061108610831072

Трапезарията:
Nikita's Home .. 559375_390790254295496_1263526972_n

Стаята на Ники:
Nikita's Home .. Ssb_10

Банята й:
Nikita's Home .. Camera07

Телевизионната стая:
Nikita's Home .. Wall-panel-lcd-tv-display-home-theatre-system-living-room-media-center-stylish-look-decor-idea

Стаята за Гости:
Nikita's Home .. 14ugaoj

Банята към нея:
Nikita's Home .. 2vxhpom

Кухнята:
Nikita's Home .. 10501091109310851103

Гаража с Колите:
Nikita's Home .. 10431072108810721078107
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Съб 07 Сеп 2013, 04:30

Тя се опита да си играе с мен, като ме целуна и отърка тялото си в моето, като наблегна на малкият ми приятел, но от това нямаше никаква реакция, защото вече си бях надървен. Последвах я до тях и щом влязохме в къщата й бавно свалих тениската си, но едва ли имаше смисъл, защото реално тя можеше да забележи реалния облик на душата ми. Раните зараснаха, но голото ми тяло покрито с белези беше на показ пред нея. Щом тя се завъртя и ме погледна се усмихнах и й казах:
-Надявам се да нямаш нищо против от това, че ще се възползвам от гостоприемството ти и ще се изкъпя. - не беше нужно да питам къде е банята. Просто закрачих към нея, като оставих следи от дрехите си. Ако тя ме проследеше щеше да намери дънките ми, след това боксерките, маратонките и чорапите, а накрая под душа й щеше да види чисто голото ми тяло, по което бавно се стичаше гореща вода. Парата се разпространяваше из помещението, а аз стоях притиснал гъбата със душ гел, пяната се стичаше по гърдите ми, плочките на корема ми и преминаваше от надървения ми пенис надолу по краката. Стоях надвесил глава назад и затворил очи, като се надявах тя не само да се присъедини, но и да ми позволи да и покажа, че мога да и покажа неща, които биха я изненадали... и да спечеля доверието й още повече. Бавно отворих очи и възвърнах главата си в нормално положение. Оставих гъбата на мястото й и се усмихнах, защото дочух стъпки.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Пон 09 Сеп 2013, 17:31

Двамата влязохме в къщата, като Уейд веднага се запъти към банята, възползвайки се от възможността да се изкъпе. Беше вярно, че можех да видя реалния вид на душата му, както и той можеше да види този на моята, но все пак го предпочитах чист, а не в състояние на след битка.
Затова и никак не възразих, когато изрази гласно, че ще се изкъпе, а вместо това се запътих към кухнята, сипвайки си сок, понеже бях жадна след лекия джогинг. Стоейки права насред помещението с чаша портокалов сок в ръка, внезапно се досетих, че в банята ми нямаше халат и бяха закачени само малки хавлии. Минавайки през стаята ми, извадих една голяма хавлия от един шкаф и се запътих към банята. Не беше трудно да следвам остатъците от дрехите на Уейд, които бяха пръснати по пода и прекрачвах с безразличие. Накрая пристъпих в банята, знаейки, че той ме е чул, но не казах нищо. Директно дръпнах завесата, откривайки го зад нея и просто го наблюдавах. Използвайки способностите си, спрях душа без да го докосвам и в настъпилата тишина огледах тялото му - от широките му и нелоши рамене, през гърдите, после надолу по корема, без да пропускам гледката на изискващия внимание малък Уейд. Погледа ми се върна нагоре, спирайки се на очите му, но изражението ми дори не беше трепнало през цялото това време. Никой от двамата не каза нищо, но накрая се отърсих от гледка, която бях свикнала да виждам, и подхвърлих хавлията към него.
-Май забрави нещо. - казах, след като я бях запратила в неговата посока. Може би щеше да се приземи върху лицето му, ако той не беше използвал ръцете си в същото време, за да я улови. След което повдигнах вежда, без да откъсвам поглед от неговия, за да му покажа незаинтересоваността си и без много да му мисля, най-безцеремонно му обърнах гръб, както стоеше гол пред мен, заета с мисли за това как искам да се върна към пиенето на сок в кухнята. 
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Сря 11 Сеп 2013, 20:48

Както си стоях под душа и най-спокойно си се къпех се появи моята нова приятелка, похотта и ми спря водата. Подхвърли ми една хавлия, огледа ме и се направи на явно доста недоволна от това, което видя. Преглътнах и усетих, че явно това не и харесва за това просто пуснах кърпата на земята, пуснах си водата отново и продължих да се къпя. След като бях премахнал всичката мръсотия от тялото си си взех кърпата. Започнах да се забърсвам спокойно и накрая използвах една от дарбите си за връзка с ада и дрехите ми изчезнаха, като на тяхно място се появиха чисто нови, изгладени и готови да прикрият гледката на тялото ми. Все пак приех това нейно държание, като такова, че не иска да ме вижда гол за това щях да се навлека и да прикрия всичко, което тя можеше да види. Първо обух дълги дънки, който покриха целите ми крака, след това чорапи, а за финал поло с дълъг ръкав, което беше толкова широко, че можеше да се събере друг човек с мен, а яката му беше като цяла качулка, но я навих около врата си. Излязох от банята, застанах до нея и я погледнах, като казах:
-Е... дано това ти хареса повече, след като гледката в банята ти беше толкова.. отвратителна.. впрочем.. виждам, че съм ти доста антипатичен.. аз да взема да си ходя? - и зачака отговора на.. великия демон..

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Сря 11 Сеп 2013, 21:17

Повдигнах вежди, когато той влезе в кухнята при мен и просто отпих от сока си. Беше забавно да наблюдавам демонстративното му облекло, което беше очевидно, че е избрал, за да закрива възможно най-много тялото му. Поставяйки чашата на плота в кухнята, се обърнах към него с дяволита усмивка
-Мислех, че ти си този, който търсеше забавление на всяка цена .. и искаше секс .. и щеше да ми покаже какво може .. - накланяйки леко глава на една страна, потиснах усмивката на лицето си и наблюдавайки го, добавих -Рийпърите не сте ли свикнали да отговаряте на предизвикателства? Поправи ме, ако греша, но ти си този, който сам избра мен, вместо друг партньор .. въпреки че ти казах, че няма да ти е лесно .. 
Явно още не беше разбрал защо не бях впечатлена от тялото му. И потискайки въздишка, се постарах да не издам мислите си - е, явно всички мъже бяха такива .. след като една жена не падаше в краката им в буквалния смисъл, се отказваха. Признавам, не очаквах това от него - мислех, че беше устремен и искаше удоволствие .. Но наистина не знаеше с какво се захваща, идвайки в моето легло.
Пристъпвайки към него, разкопчах суичъра си, който беше без ръкави и като го свалих, застанах на сантиметри от тялото му. Навеждайки се, захапах съвсем леко ухото му, прошепвайки въпросително
-Мислех, че това беше, което искаше толкова много? - след което ръката ми се плъзна по гърдите му, бързо спускайки се надолу към ципа му и обхващайки го с пръсти, та макар и през дънките му. Дочух как си пое дъх отново, но този път беше съвсем леко и започнах да го галя между краката, притискайки тялото си в неговото.
След което съвсем внезапно спрях действията си и като побързах да се дръпна от него, повдигнах рамене, заключавайки
-Е, ако си променил намерението си, разбира се си свободен да си тръгнеш. Може и да съм демон, но дори и аз не бих могла да задържа един Жътвар в дома си насила. 
Отправяйки му поредна, но вяла усмивка, се върнах към плота в кухнята, вдигайки чашата си със сок към устните си отново. Обаче това, което той направи в следващия момент, определено накара чашата да се изплъзне от пръстите ми и да се строши на парченца върху пода ..
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Пет 13 Сеп 2013, 21:03

Тя си играеше с мен, а мразех да правят това с мен. Бях облякъл тези дрехи с една причина. Да и покажа, че не може да е винаги това, което те искат. Не исках да ми се нахвърли, а просто да покаже малко наслада от гледката към тялото ми, но явно я прикриваше. Поигра си отново с малкият ми приятел и се върна към пиенето си на сок, все едно не е станало нищо, но сгрещи. Полото изчезна от тялото ми и останах гол от кръста нагоре. Докато тя стоеше близо до барплота си, на който се намираше чашата й със сок се доближих. Видях как тя щеше да отпие, но не успя. Тялото ми се притисна в нейното и тя усети как ръцете ми я хванаха и я завъртяха така, че да гледа към мен. Отново усети натиска, но този път бяхме лице в лице. Притиснах я между себе си и плота, а надървеният ми пенис можеше да се усети през дънките. Целунах я страстно и игриво, докато ръцете ми се плъзгаха по тялото й и накрая обхванаха гърдите й. Погледнах я в очите и й казах:
-Млъкни! - след тези думи се смъкнах надолу. Тя не усети кога се озовах на колене пред нея, но рязко свалих късите й панталонки и щом тя остана само по бельо се насладих на гледката. Едната ми ръка вдигна кракът й и щом тя застана леко разкрачена усети как с пръст отместих бельото й и открих гледка към путката й. Не последва и секунда преди да впия устни в нейните срамни и тя усети само как езика ми навлезе в нея, а аз се надявах не само да и хареса, но да иска и още.. камо ли че това беше само началото.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Пет 13 Сеп 2013, 21:46

О, насладата от действията му беше немалка - бях склонна да го призная, но не и на глас. Въпреки това обаче наистина исках още, само че от уменията му да ме съблазни, а не от действията му. Определено имаше какво да се желае относно действията му и нивото на наслада, което исках да ми достави .. И все пак отметнах глава назад, наслаждавайки се за момент на това, което той правеше с тялото ми. Което беше и главната причина да осъзная заповедта и тона, с която ми я беше отправил с известна доза закъснение. Когато обаче думата успя да се регистрира в мозъка ми, стиснах зъби, за да прикрия гнева си.
Бавно, много бавно сведох глава надолу, за да го погледна, както беше на колене пред мен. Ръката ми се предвижи напред и съвсем нежно повдигна брадичката му нагоре, като леко погалих челюстта му с пръсти, а едновременно с това и срещайки погледа му. Гледайки го в очите, дяволита усмивка се изписа на устните ми, която обаче за по-малко и от секунда премина в озъбване. Пръстите ми от челюстта му, се преместиха също толкова светкавично към врата му и като го обхванах в желязна хватка, го отместих от себе си, действайки с такава бързина, че още преди той да успее да премигне, го бях приковала в стената, стискайки гърлото му. Гледах го с ярост, която повлия на контрола ми и истинската ми същност излезе на повърхността, изписвайки се дори върху лицето ми. Присвивайки леко очи, докато го гледах яростно, се постарах да си наложа някаква доза контрол, осъзнавайки, че истинското ми лице не излизаше наяве толкова често, а по-скоро самото явление си беше рядкост за мен.
-Никога, ама никога .. не заповядвай на Грях, Уейд .. - гласът ми съвсем леко трепереше, докато се борех със себе си и полагах усилия да овладея гнева си. Може би беше грешка от негова страна да бъде невъоръжен около мен .. Осъзнавайки това, светкавично го пуснах и макар да исках да го гледам все още с ярост, знаех, че сега в очите ми имаше болка. Беше заради миналото, но по-скоро бих влезнала в смъртоносна битка, отколкото да зачекна тази тема, та дори и в мислите си.
Използвайки силите си, промених дрехите си на къси дънкови панталонки и тениска. Не прекъсвах настъпилата тишина, макар отчасти да ми се искаше да му кажа да си върви. Като се замисля обаче, след действията ми надали щеше да е нужно - той сам щеше да си тръгне.
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Съб 14 Сеп 2013, 17:14

В началото не осъзнах, но след като усетих как ме е притиснала до стената разбрах защо тялото ми реагира с такова удоволствие. Пениса ми пое количеството кръв, което се вля в него и се надърви до полуда. Обичах грубите игрички. Все пак това беше целта да приема нейното предизвикателство. Явно заповедта ми не й хареса, но не се сдържах. Просто тя стоеше по тези къси панталонки пред мен и с тази тениска, че не знаех как да приема това. Желаеше ли ме или не, но аз я желаех и ако сама се отдръпнеше нямаше да се противя. Ръцете ми се плъзнаха по ъгълчетата на полото ми и след секунда тя видя как го свалям, а под него се откриха плочките на тялото ми. След това пръстите се заеха с дънките ми и след като те се плъзнаха по краката ми останах възбуден и чисто гол пред нея. Желанието за секс беше не само засилено, но след като видях грубостта от нея ми хареса още повече. След секунда се озовах зад нея. Използвах скоростта си или по-скоро умението да преминавам от едно измерение в друго и тя усети как ръцете ми се озоваха на кръстчето й притискайки я към мен. Твърдият ми пенис се притисна в дънките й, като тя можеше да усети как се опитва да навлезе под тях, но му беше невъзможно. Ръцете ми се плъзнаха по тениската й, като лекично я повдигнаха и разголиха коремчето й, а устните ми се доближиха до ушето й и й прошепнах:
-Обожавам грубите игри! - захапах я, колкото да оставя спомен от кучешките си зъби върху меката част на ушето й и след това я завъртях към себе си. Притиснах я и тя усети как позицията на втвърденото ми достойнство се промени от задна в предна, а ръцете ми притискаха тялото й към моето. Целунах я грубо и нахално, като езичето ми навлезе в гърлото й и зачаках да видя дали ще стане по-груба и ще ме отблъсне или ще ме остави да правя каквото си искам..

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Чет 19 Сеп 2013, 21:19

Ама честно, той всичко ли обръщаше на секс? Май без проблем можеше да ме замести в работата ми и предназначението, поради което съществувах, а именно да всявам Похот във всичко и всеки.
Без да реагирам на действията му, извъртях отегчено очи, докато Уейд все още беше застанал зад мен и когато ме обърна към себе си, отвърнах на целувката му единствено с желанието да приключим с това. Той искаше секс? Е, щях да му го дам, но тъй като бях разочарована, намеренията ми се смениха и сега целта ми беше единствено неговия оргазъм, след което можеше да спре с безуспешните си опити да ме съблазни. Ех, щеше ми се да не бях с толкова високи изисквания, но трудно можеше някой да ме задоволи .. и си беше факт. Все пак бях, каквато бях и това е.
Търсейки да изпълня новата си цел, която беше да му дам освобождение, ръката ми се плъзна по корема му и по-надолу. Обхванах члена му с пръсти, като можех да усетя точно колко много ме желаеше и като му върнах жеста, захапвайки ухото му на свой ред, прошепнах
-Е, тогава е време за удоволствие .. твоето удоволствие. - честно казано наистина бях изгубила желанието си да потърся наслада за себе си от него. Действията му бяха твърде бързи и резки, а ръцете му бяха груби. И макар грубите му докосвания да не ме отблъскваха, то те не ми и въздействаха - в тях нямаше чувства, нито внимателност, а бяха провокирани от чиста страст. Което не беше задължително нещо лошо, можех да усетя колко много ме желаеше, но се бях наситила на това през вековете - един мъж да желае тялото ми не беше нищо ново за мен.
Задвижвайки ръката си около мъжествеността му, започнах да го галя, обхващайки го от върха до самия край. Бутнах го назад, така че гърба му да опре до плота в кухнята и като го натиснах, за да легне върху него, се настаних отгоре му. Навеждайки глава, поех члена му в устата си, стремейки се към освобождението му, като бях включила на автопилот и го правех автоматично. Знаех, че му харесваше и това ми допадаше, а и поне след оргазма му опитите да ме съблазни щяха да спрат, което беше и точно това, което исках в момента.




П.п.: Извинявай за забавянето 
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Вто 24 Сеп 2013, 21:54

Похотта пое всичко в своите ръце или по скоро уста и удоволствието което изпитваше Уейд беше голямо но някак си не харесваше идеята да бъде само той задоволен и въпреки това я остави да стой на колене пред него и да се опитва да го докара до финсл. Играта й беше груба и безпувствена. Караше го да се чувства нежелан за това и плъзна ръце надолу и я отдръпна от себе си, като я погледна в очите и щом устните й освободиха пениса му от захвата си и каза:
-Никита. Защо имам чувството, че не изпитваш огромно удоволствие от времето прекарвано с мен. Ток просто я остави да стой така. Устните й на милиметри отвъзбуденото му достойнство и самата гледка да е пред него на колене го влудяваше.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Пет 27 Сеп 2013, 20:19

Вдигнах поглед, гледайки го в очите и след като чух думите му, просто наклоних глава на една страна. След което поставих целувка на мястото под корема му, после и по-нагоре по плочките му и след това в средата на гърдите му. Стигайки до врата, поставих целувка и там и накрая устните ми достигнаха до ухото му, като прошепнах съблазнително, но без друга емоция в гласа си
-Мислех, че това е, което искаше, Уейд? - въпроса ми отекваше в ума ми, но не го погледнах, а просто сведох устни и отново целунах врата му. А и бях останала с такова впечатление - все пак, нали търсеше секс? А и си личеше колко ме желае по очевидната му възбуда. Просто аз исках повече, исках чувства .. той не беше виновен, че желанията ми бяха другаде. 
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Пет 27 Сеп 2013, 22:09

Ръката ми се плъзна по тялото й, но не за да я обарвам, а за да я накарам да ме погледне в очите. Щом погледа ми срещна нейният и казах:
-Това, което аз искам не е просто секс.. не искам само аз да го желая! - след което устните им се сляха. Тя усети как я целуна нежно и внимателно, а езичето му премина по тях и потърси нейното и щом се отдръпна допълни:
-Не искам просто свирка.. не искам да те карам да правиш нещо насила! - след тези думи погали нежно бузата й с пръсти и след това се усмихна, като допълни:
-Искам да споделиш желанието си с мен.. - след като каза това ръцете му се плъзнаха по тялото й и изведнъж се спряха:
-Е? Готова ли си да ми дадеш нещо повече от просто секс.. готова ли си да ми позволиш да навляза в живота ти.. или все още искаш да ме накараш просто да свърша и да си тръгна? - и зачака.. искаше да знае дали тя е готова на това.. дали би го дарила не само с удоволствие, но и с част от себе си, защото тогава не само секса беше по-хубав.. някак си той искаше да я опознае.. и то не само физически..

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Пет 27 Сеп 2013, 22:25

Гледах го озадачено, като колеблива усмивка се появи на устните ми след действията и целувката му.
-Честно, Уейд, не знам как може да мислиш само за секс в един момент, а в следващия да си внимателен като сега .. - надигайки се, поставих съвсем лека целувка върху устните му, която дори беше без език и след като се отдръпнах, добавих -Явно ти си една сложна плетеница от противоречия .. а? 
Усмихнах се, отново, докато го гледах и удържах импулса си да не поклатя иронично глава. А и не мислех, че въпроса беше какво аз щях да му дам - все пак аз знаех какво исках, но не бях убедена, че той имаше желание за чувства .. или нещо повече от просто секс. Усмивката ми изчезна и като не откъснах погледа си от неговия, му отвърнах
-Мисля, че по-скоро опира до това какво ти искаш, не аз. И докъде си готов да стигнеш .. Защото знам как мъжете са склонни да действат - веднага, след като получат това, което искат, си тръгват.
Повдигнах рамене, наблюдавайки го сега по-скоро изпитателно. Тона ми не беше враждебен, а по-скоро просто отбелязвах всеизвестен за мен факт. Той наистина не беше виновен, че аз се бях наситила на несериозните връзки, които бях имала досега и бяха безброй. Но щом като смееше да поиска повече от един Грях, то тогава трябваше да е подготвен за това и да знае в какво се замесва и по-важното .. с кого.
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Съб 28 Сеп 2013, 09:43

Уейд се усмихна доволно и след като ръцете му я хванаха за кръстчето я завъртяха така, че тя да постави сладкото си дупе на плота в кухнята. Така горе долу бяха на едно ниво, дори тя беше малко по на високо. Той я погледна право в очите и след като я целуна допълни:
-Нищо не ти пречи да опиташ.. не знаеш какъв съм и в мен има много загадки.. както ти сама каза съм една огромна плетеница и не знаеш какво можеш да откриеш ако дръпнеш единият край! - след тези думи се доближи до кожата й и тя усети нежната целувка върху вратът си:
-Сигурен съм .. - след това прекъсна изречението си, защото бавно се спускаше надолу и спря, за да проговори отново:
-.. че ще ти докажа.. - след това отново се покатери нагоре и след като остана дишайки срещу вратът й и карайки я да усеща топлият му дъх по кожата си допълни:
-.. колко по-различен съм от нормалните мъже, който просто са спали с теб! - след тези думи я хвана отново за дупето. Притисна я в себе си и закрачи към спалнята. Нямаше да прави просто секс с нея, а щеше да прави любов и беше сигурен, че на сутринта тя ще се събуди с ръцете му около тялото си. Щом стигна до леглото бавно я постави и тялото му се озова над нейното. Започна нежно да целува вратлето й и й каза:
-Защото аз съм готов да опитам.. да взема това, което ще ми дадеш.. - очите му отново стояха срещу нейните и чакаше да види дали тя ще му се отдаде не само физически..

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Съб 28 Сеп 2013, 16:17

Различен от тези, които са спали с мен? А не искаше ли и той именно това? Наблюдавах Уейд, както ме беше поставил на леглото ми и погледът ми беше по-скоро замислен. Знаех, че е риск, но въпреки това за момент ми се прииска да му се отдам изцяло - не само чрез тялото си .. После обаче думите му ме връхлетяха "Защо ли си мисля, че се влюбваш в мен .."
И това ме спря. Не, нямаше да му дам повече, защото така поне нямаше да съжалявам след това. Нямаше да съм наранена. Подсмихнах се, както той беше надвесен над мен и като го придърпах към себе си, слях устните си с неговите. Езика ми се плъзна в устата му, като едновременно с това захапах долната му устна, задълбочавайки целувката. Накрая се отделих от устните му, като се подсмихнах и казах ведро и развеселено
-Не се и съмнявам, че си от типа, които вземат .. - говорех като цяло, но след кратка пауза добавих -.. и получават това, което искат.
Повдигайки ръцете си, свалих тениската от тялото си и видях как в погледа му пламна глад. Притиснах долната част на тялото си към неговото и въпреки панталонките, които носех, усещането пак беше доста чувствено и силно - удоволствието се усещаше и го очаквах с нетърпение. Затова и обвих краката си около кръста му, а устните му жадно се върнаха на врата ми, целувайки го. Само че сред цялото напрежение и възбуда на момента, той не успя да усети, че всъщност така и не бях отговорила на безмълвния му въпрос ..
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Нед 29 Сеп 2013, 20:12

Тя избегна отговора на въпроса ми, но реших просто да не спирам този път. Щях да и се отдам, както тя ми се отдава и щом усетих как се наслаждава на целувките, знаех че удоволствието за мен ще е по-голямо, а когато свали и тениската си възбудата ми и припомни колко е втвърдена, като се отърка в най-нежното й място от тялото през самият плат, а когато тя се притисна в мен знаех че това ще е момента, в който нещата ще се развият. Изведнъж просто се отдръпнах, за да я погледна в очите и очудената й физиономия ме накара да се сетя, че правехме нещо, а на въпроса, който не беше задала и отговори:
-Нищо! Просто си много красива! - целунах я и след това ръцете ми се спуснаха между телата й, като започнах да свалям и панталона й, а аз се доближих до ушето й и й прошепнах:
-И мисълта за това, че ще спя с теб ме влудява! - след като й споделих това свалих дрехата й до коленете и я оставих така. Отпуснах се отново над нея и я целунах, като припомних:
-И не забравяй, че ми обеща да ме измъчваш! - след тези думи се притиснах в нея, ръцете ми обвиха гърдите й и устните ми бавно се доближиха до тях, като тя усети горещият ми дъх да се разпространяват по едното от зърната й, преди да бъде засмучено. Езичето ми плъзна върха си по него, а пениса ми се отърка в бельото й. Исках да видя дали това ще и хареса и дали ще се отпусне наистина пред мен..

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Пон 30 Сеп 2013, 15:22

Удоволствието, което усещах беше приятно, но Уейд беше далеч от това да преобърне света ми на сто и осемдесет градуса или нещо подобно. Наистина не очаквах разтърсващ оргазъм, предизвикан от него .. вярно, можеше да въздейства на тялото ми, но представите ми оставаха същите - не бях впечатлена.
Именно затова ни извъртях върху леглото ми така, че аз да съм отгоре му.
-Не се тревожи, Уейд, един Грях винаги спазва думата си. - смигайки му, се усмихнах и ръката ми отново обхвана достойнството му. Усетих как си пое дъх, тъй като беше възбуден до краен предел, но не задвижих ръката си този път. Вместо това съвсем леко погалих върха на главичката му само с един пръст, така че да го влудя. Е, не знаех дали съм успяла, но в същото време се наведох и поставих безброй целувки върху гръдният му кош. Можех да усетя забързаният му пулс, символ за нетърпението му от предстоящия секс, което ме накара да се усмихна, тъй като предизвика друга идея да ми хрумне и си наумих нещо съвсем различно. Той се възползва от това, за да ме обърне обратно и отново да се надвеси над мен. Не му трябваше много, за да се отърве от бельото ми, като отмести ръката ми с цел да проникне в мен. На лицето ми отново се появи дяволитата усмивка и като се дръпнах, прошепнах с интимен тон в ухото му
-Полека .. не съм казала, че това ти е позволено .. - знаех, че ще го изненадам, но не възнамерявах да го оставя да навлезе в тялото ми. Не и в скоро време. А и ми беше пределно ясно, че колкото повече отлагах и колкото повече се дърпах, толкова по-силно той щеше да иска да го направи. Забрани нещо на някой и той веднага ще го поиска .. беше си вярно открай време. Въпроса беше, колко точно щеше да го иска той? И колко точно щях да го измъчвам, спазвайки обещанието си към него от по-рано .. Незнайно защо, но това ми носеше странно задоволство, да го измъча по този начин ..
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Пон 30 Сеп 2013, 15:36

Точно в момента, в който щях да навляза в нея тя се отдръпна. Явно и правеше удоволствие да ме възбуди и да спре. Изправих се до леглото, чисто гол и надървен. Огледах я и й казах:
-Опитваш се да ми избягаш ли? - не знам защо попитах това. Явно смятах, че ще има някаква игра на гоненица, но знаех нещо. Преглътнах тежко и преминах с език по устните си, а след това я повиках с пръстче, но явно тя не искаше да ме послуша:
-Ела тук! - исках някак си да започнем със секса без повече игрички:
-Искам да се доближиш до мен на четири крака. - след това се огледах и казах:
-Впрочем.. недей! - след тези думи се покатерих на леглото и след по-малко от милисекунда тялото ми беше над нейното, устните ми се сляха с нейните, а езика ми грубо навлезе между тях. Погледнах я в очите и й казах:
-Спри да ми бягаш! - ръцете ми хванаха нейните за китките и ги притиснаха към леглото:
-Още от самото ни запознанство ми обеща груба игра, но така и не ми я даваш.. за това.. сам ще си я взема! - главичката на пениса ми се отърка в нея, а устните ми се озоваха на вратлето й, като се впиха в него. Бавно се отдръпнах и единственото, което исках да знам беше:
-Ще ме задоволиш ли? - и зачаках отговора си.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Пон 30 Сеп 2013, 15:48

О, това си беше безценно. Някак си ми харесваше да го дразня, да го влудя до краен предел и да спра точно по средата. Допадаше ми идеята той да ме преследва, да търси удоволствието си от мен, но да не е сигурен дали ще го получи или не ..
-Казах ти, Уейд .. - подсмихнах се, продължавайки -Няма да ти е лесно с мен. Още преди да ти обещая грубата игра, ти казах съвсем ясно, че ще е по-добре да избереш друг партньор. Ти не ме послуша и се спря на мен .. сега ще си носиш последствията от избора.
Обръщайки го отново на леглото, така че да съм върху него, използвах силите си да го прикова там, така че да не мърда. Целувките ми отново бяха отправени по гръдния му кош, но този път слизах все по-надолу, макар и малко по малко. Накрая отново го обхванах с уста, но този път с желание и изпитвайки все още задоволство от това, че го измъчвах. Ръцете ми се плъзнаха по тялото му, но нагоре, галейки корема му и изследвайки го с пръсти. И докато все още бях заета с това да му дам удоволствието, което така отчаяно искаше, ноктите ми грубо се впиха в плътта му, оставяйки следи там, но не много дълбоки - след като искаше и груба игра .. щях да му я дам. Както казах, държах на думата си. Бях му обещала удоволствие, така беше. Но той забравяше, че никога не му бях обещавала достъп до тялото си ..
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Пон 30 Сеп 2013, 15:54

Усещах удоволствие. Приятно удоволствие да ме приковат до леглото и да ме влудяват с целувки или още повече.. да си играе с малкия ми приятел, използвайки устата си. Когато го пое въздишката събрала се в дробовете ми сама излезе. Тялото ми леко се изви и тя усети как се приближих още повече до нея, за да го натикам по-навътре, но тя сама се отдръпна. Притисна ме отново към леглото и ръцете й се плъзнаха по тялото ми, докато гърлото й обгръщаше пениса ми. Усещането беше повече от приятно, а когато ме одраска беше влудяващо. Тя усети кръвта, която изпълваше половият ми орган, колко съм втвърден и готов за нещо повече от просто свирки, но явно тя нямаше желание за това и когато отново се отдръпна, ръката ми се плъзна надолу и когато се озова на главата й я притисна надолу. Усети натиска ми върху косата си и как я натискам надолу, докато не го пое целият. Вибрацията на гърлото й ми доказа, че се е задавила и отпуснах хватката си и точно, когато тя си мислеше, че това е просто края отново я натиснах надолу, като и забраних достъпа до въздух и се надявах да е по.. игрива там долу. Ръката ми отново се махна от там, а аз изрекох едва.. едва:
-Не.. спирай! - и се надявах да не спира.. да ме влуди..

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Пон 30 Сеп 2013, 16:07

Беше груб в действията си, но това явно му харесваше. Не помагаше за моята възбуда, но сега търсехме неговото освобождение .. А и исках да престане с настойчивостта си да го задоволя.
Не отричах, беше приятно да му доставям удоволствие, да имам власт над нея и над това какво той изпитва. Затова и включих езика си в играта над тялото му, докато той беше заровил едната си ръка в косата ми. Аз свалих едната от моите надолу, за да го обхвана и с пръсти, не само с уста. Другата ми ръка обаче все още беше на корема му, галейки го като от време на време продължавах да го драскам, но малко по-леко от първият път - все пак държах същността си под контрол и не исках да я отключа изцяло, защото тогава не се знаеше какво щях да му причиня - и не, нямах предвид в смисъл на удоволствие. Все пак Похотта беше опасно нещо. Непредвидимо. И излезеше ли от контрол, можеше да стане опасно. Е, не можех да го убия, тъй като не беше обикновен смъртен, но все пак ..
Връщайки се на действията си, усещах възбудата му и нетърпеливите движения на хълбоците му напред и назад в синхрон с движенията на ръката и устата ми ..
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Пон 30 Сеп 2013, 16:32

Усещането беше невероятно. Тя действаше заради мен. Езичето й галеше главата на пениса ми и след това се увиваше около него, докато тя го поемаше целия в гърлото си, не знаех как да го опиша и знаех, че скоро ще свърши, а аз не исках това. Сдържах се, колкото мога, но самият и опит беше повече от достатъчен, за да ме накара да свърша когато тя поиска. Пръстите на краката ми се свиха, а след това и тези на ръцете. Усетих чаршафа между тях и знаех, че всеки момент ще достигна до финал. Щом тя направи поредното движение с ръка и уста не можех да спра оргазма си и спермата ми се изхвърли в гърлото й. Отпуснах глава на леглото, погледнах я и й казах:
-Това беше... добро! - исках да я издразня.. беше невероятно, но нямаше да и го призная. Погалих я с ръка по главата и й казах:
-Само това ли можеш? Така де.. надявах се на много повече опит от.. грях като теб! - след което се усмихнах доволно и допълних:
-Примерно.. да използваш някакви техники в секса, който другите жени не са.. нещо, което не е нормално и просто.. човешко.. - издишах тежко и допълних:
-Какво ще кажеш да опиташ отново?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Пон 30 Сеп 2013, 16:53

Отделих се от него и просто повдигнах вежди. Бях му доставила удоволствие, спазвайки обещанието и думата си и усещах по тона му, че е било повече от "добро". Въпреки всичко, направено от мен за него обаче, все още не му беше достатъчно? Явно демоните нямаха понятие от думата "Благодарност".
Вдигайки поглед, за да го погледна, се засмях студено.
-Ама честно, Уейд, ти явно наистина нямаш никаква представа, що се отнася до чувствата на една жена .. - не изпитвах чувства към него, но въпреки същността си и аз притежавах такива - имах си гордост и самочувствие. А с думите му сериозно беше наранил гордостта ми - и очакваше да му се подчинявам? О, не, нямаше да стане.
Ставайки от леглото, облякох бельото и тениската си, които той беше захвърлил встрани по време на разгорещените моменти върху леглото ми. Използвайки силите си, създадох едни дънки и ги метнах към него.
-Обличай се. - заповядах му, гледайки го с безразличие. Сега го виждах само като една играчка - нещо, което да бъде използвано и захвърлено след това. Но в крайна сметка не бях ли аз играчката?
-Значи не си като мъжете, които просто спаха с мен и си тръгнаха? - не можах да скрия нараненото си его и като се усмихнах студено, продължих -Според мен разликата между теб и тях е, че с теб не стигнахме до секс. - повдигнах рамене, без да променя безразличното си изражение по какъвто и да било начин. Всъщност обаче в момента го виждах като по-лош от другите, но нито едно мускулче не трепна на лицето ми. Изгледах го от глава да пети, както лежеше върху леглото ми, но този път с неприязън и без повече да се церемоня, се извъртях и се отправих към кухнята, за да измия лицето си и да си сипя нещо за пиене, може би сок. Исках да махна останалите от него следи от себе си.
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by ???? Пон 30 Сеп 2013, 18:43

Явно тя искаше аз да си ходя, но когато каза, че не сме стигнали до секс беше права и за това щях да направя нещо да си го получа. Все пак за това дойдох тук. Изправих се и оставих дънките на леглото и я последвах. Точно преди да влезе в банята я хванах за китката и я завъртях към стената. Притиснах я към нея и я целунах грубо и насилствено. Едната ми ръка се плъзна по крачето й и го повдигна, а аз просто се доближих до нея и тя усети как тялото ми се долепя до нейното. Усмихнах се доволно и й казах:
-Права си! - тогава видях любопитното изражение в лицето й и явно не разбираше за какво, а аз и отговорих:
-Дори не стигнахме до секс! - след което двете ми ръце хванаха китките й. Притиснах я към стената и след това просто използвах една от магическите си дарби. Използвах дарбата си на рийпър. Свързах се с ада и от стената й се показаха вериги. Ръцете й и краката й бяха закачени от тях и тя беше притисната до стената. Устните ми се плъзнаха по вратлето й и нежно го облизаха, а едната ми ръка се плъзна между краката й и я докосна там долу:
-Но съм сигурен, че и до там ще стигнем! - след което я хванах за гушата и я придърпах към себе си:
-Нали не вярваш, че ще си тръгна без да направим нещата интересни!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Nikita Пон 30 Сеп 2013, 19:10

Е, не, той не отиде там току що. Стиснах зъби, за да овладея гнева си и се престорих на безпомощна. Не направих нищо, а гласът ми беше студен, когато го погледнах право в очите и казах
-Значи един рийпър ще стигне дотам да насили жена? Било тя и демон като мен .. - очите ми се присвиха, гледайки го с все същия неприязън, тъй като дори не ми пукаше за него дотолкова, че да го намразя.
-Страхотно, Уейд .. давай. Направи го, хайде. - в очите ми се четеше съвсем ясно колко точно НЕ го исках. Колко точно не исках Него. Накланяйки глава на една страна, го изгледах с ирония, докато все още бях окована. Колко ниско можеше да падне един мъж, при това демон, търсейки и искайки секс?
-Няма да спя с теб. - отсякох, наблюдавайки го и се засмях на грубите му действия. На сериозните намерения, които имаше да ме изнасили. На напразните му опити да се преструва на нежен, докато и двамата знаехме, че не е. Не бил като другите мъже? Каква глупост само. Мисълта накара смеха ми да се засили и като използвах силите си на сой ред, веригите изчезнаха. Внезапно задуха вятър, но се овладях и го спрях, след което блъснах рийпъра в една от стените с нечовешка сила - такава, че ако беше смъртен, да е умрял на място. И станах сериозна, като използвах дарбата си, с която можех да контролирам неговите. Блокирах силите му, тъй като не беше особен бонус за него, че не знаеше, че имах контрол над чуждите дарби, без значение какви са. Можех да въздействам над силите на другите така, както всявах Похот в смъртните. Присвивайки очи, усмивката ми изчезна и като повдигнах рамене, казах отегчено
-Любопитно как ще ме насилиш, когато не притежаваш способностите си на демон .. 
Използвайки своите обаче, го запратих за втори път към стена, този път тази с вратата на нея студено му наредих
-Махай се, Уейд. Преди да превърна опита, който направи да насилиш един Смъртен Грях в Последната ти грешка. 
Знаех, че не мога да го убия, но можех да съсипя деня му, най-малкото. Или да го пратя обратно в Ада. Не, че той знаеше това, де. Което ми изясни съвсем ясно колко безсмислено беше да му отправям заплахи - знаех, че не го е страх от мен. Трети удар в стената обаче се надявах да му покаже желанието ми той да се махне от къщата ми ..
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Nikita's Home .. Empty Re: Nikita's Home ..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите