New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
След 2 месеца...в града I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
След 2 месеца...в града I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
След 2 месеца...в града I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
След 2 месеца...в града I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
След 2 месеца...в града I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
След 2 месеца...в града I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
След 2 месеца...в града I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
След 2 месеца...в града I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
След 2 месеца...в града I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

След 2 месеца...в града

2 posters

Go down

След 2 месеца...в града Empty След 2 месеца...в града

Писане by Jessica Clark Сря 26 Фев 2014, 16:27

Беше прекрасен слънчев ден,но моето настроение не беше така добро,както времето.Наближаваше сватбата,а всичко чакаше мен.Сунар си имаше свои проблеми и буквално всичко оправях сама.Радвах се на факта,че поне имаше колеги от работата ми,които ми помагаха.Не беше кой знае каква помощ,но бе все пак нещо.Бях им благодарна,но сватбата не беше тяхна.Имах нужда от годеника си,от съветите му,от подкрепата му,а тези неща ги нямаше.Надявах се все ден да ми звънне с думите ,,Прибирам се",но това така и не ставаше.Имах чувството,че ще се женя не за мъжа,който обичам,а за другите.Бях поръчала всичко-цветя,храна,мястото и отче,но имах нужда от любимия си.Не издържайки на липсата му,му се обадих една седмица преди сватбата,за да може поне той да избере музиката и украсата.За мое щастие,той си вдигна телефона и след разговора,затворих щастлива,че се връща в Ню Йорк за постоянно.
Бях приготвила вечеря,пуснах музика и чаках любимия си да се прибере.Падах си романтичка и си личеше по това,което направих и нагласих по повод завръщането му.В къщата ухаеше на печено,а за виното,избрах Каберне.Бях се приготвила,но за мен не беше важна материалната част,а имаше значение неговото присъствие.Бях егоист,но исках вече да сме заедно.Да си говорим,да се смеем и да обсъдим някои неща за важния ден.Липсваше ми всичко в него-усмивката,допира,погледа,аромата му...Абсолютно всичко.Имах нужда от него,но естествено това да сме заедно не зависи само от мен.Не се знаеше дали ще се прибере сам или със сестра си.Дали ще се прибере изобщо...дали ще сме заедно за напред.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Сунар Ерми Чет 27 Фев 2014, 16:46

Напоследък Сунар беше претрупан с грижи. От една страна както бе обещал помагаше на Верена да търсят дъщеря й. И с тази цел на близнаците им наложи за обикалят из Индия, Непал, Хималаите, Авганистан. На два пъти ги нападаха бандити. Голяма грешка от тяхна страна и всъщност последната. Освен това му се явиха и грижи по някой от ресторантите, които обаче разреши бързо включително прехвърлянето на основното заведение в Ню Йорк. И накрая, но съвсем не на последно място сватбата наближаваше, а на него съвсем не му оставаше време да се обади дори за две минути на Джесика. Липсваше му и то много. Все пак преди седмица тя успя да се свърже с него и да поговорят по телефона.
 И ето, че седмицата изтече. Един самолет от международен полет кацна на ню йоркското летище. Минаване през нужните процедури и Сунар излезе от сградата. А след малко към него се присъединиха сестра му и 8 годишната му племенница. Под 8 имам предвид външно, а иначе не знам, трябва да видя. Тръгнаха към дома на Джесика. Сунар нямаше търпение да бъде  заедно с любимата си. Да я прегърне, да усети аромата й или да зърне усмивката й. Да чуе и самия той да изрече заветното "Да". Скоро пристигнаха.
 - Здравей, любима - усмихна се той, когато тя отвори. Без да се бави я взе в обятията си. - Много ми липсваше. - Нежно и продължително я целуна по устните.


Последната промяна е направена от Сунар Ерми на Вто 06 Май 2014, 22:26; мнението е било променяно общо 1 път
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Jessica Clark Съб 01 Мар 2014, 21:49

Стоях на дивана,мислейки и мечтаейки за неща свързани с мен и Сунар като съпруг и съпруга.Минаваха ми всякакви мисли,но не знам защо,никъде в мечтите и мислите си не ни виждах с дете.Може би бях прокълната,а под прокълната имах предвид расата си.Това да съм Канима си бе ужас.Хем съм смъртна,хем не мога да имам деца.Не можеш ли бъдещия ми съпруг да ми помогне?Исках да стана майка,заслужавах поне една малка доза щастие сред целия Ад.Сунар беше безсмъртен.Щеше да живее с мен 10,20 или 30 години,но после аз ще умра,а той ще продължи да живее може би с поредната си любов.Ако се влюби де.Не,че го урочасвах,но не исках да скърби за мен,след смъртта ми.Не го заслужаваше.Аз бях времена играчка,а нещо до веки веков в безсмъртния му живот.
Гледах с празен,но замечтан поглед напред,когато се звънна на вратата.Знаех,че това е Сунар,но когато видях,че не е сам,нещо в мен се преобърна.Не очаквах гости,не и други освен него.Почувствах се като боклук като се сетих,че масата бе сервирана за двама и то беше романтична вечеря,с вино и свещи.Не знаех как да погледна сестра му,а да не говорим за малката сладурана,която беше на метър от мен.Идеше ми да избягам от собствения си дом.Единственото,което ме спря да побягна,бяха устните на годеника ми.Когато ме целуна пред тях,краката ми омекнаха.Толкова много ми липсваше,че не ми пукаше какво ще стане.Притиснах го по плътно до мен и задълбочих целувката,забравайки,че не сме сами.Затворих очи и се насладих на допира му.На уханието му.На самия него.
Когато отворих очи и се отделих от него,казах виновно,но и засрамено.
-Здравейте.Извинявам се за външния си вид и за вида на масата и домът ми.-сведох глава и се махнах от хола.Нямах сили да стоя при тях.Чувствах се като пълна глупачка,като егоист,какъвто бях де,но в този момент наистина го почувствах.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Сунар Ерми Вто 11 Мар 2014, 23:30

Ситуацията се получи леко неловка. Всъщност не много леко. Голяма част от отговорността за което се падаше на Сунар. Ами най малкото би могъл да се обади и предупреди, че няма да е сам, а ще доведе и други с него.
 - Вуйчо, леля е много хубава - обади се малката, след като Джесика отиде в друга стая. В същото време Верена, като по - опитна в дипломацията от тях двамата също реши да излезе от стаята. Дали и тя ще ме хареса?
 - Определено - Сунар разроши косата на племенницата си
 - Здравей - междувременно сестра му бе отишла при годеницата му, която й се видя омърлушена  му и седнала до нея. - Извинявай, че се натрапихме. Просто нямах/ме търпение - така си и беше, наследство от човешката им природа - да се запозная с бъдещата си снаха.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Jessica Clark Сря 12 Мар 2014, 12:36

Стоях в стаята си,потънала в мисли,неспособна дори да се преоблека.Не вярвах,че съм такъв звяр.Как можех да очаквам,да се надявам да дойде сам,след като намери семейството си,след като ме остави за два месеца за да търси племенницата си?Бях наивна,глупава,податлива,лоша,но и в този момент бях и тъжна.Болеше ме.Изложих се пред бъдещото си семейство.Как щях да погледна тази малка принцеса?Как щях да погледна сестра му?Как щях отново да погледна него,след като се изложих толкова много.За първи път от години,съжалявах толкова много.За първи път почувствах такава вина и такъв страх.
Гледах към гардероба,когато чух някой зад себе си.Първи момент не познах,че е сестра му,но после,когато седна до мен,разбрах,че е тя.В този миг,загубих всякаква сила и желание да говоря или да събера смелост да я погледна.
Когато се изказа,се почувствах още по-виновно и с тих тон,който едва се чуваше,казах.
-Не си виновна ти,а аз.-поклатих положително глава и избърсах сълзите си.-Просто очаквах,колкото и егоистично да значи,днес да съм сама с брат ти.Но няма проблем.-усмихнах се и допълних.-Имаш прекрасна дъщеря.Малко ти завиждам обаче за това щастие,щото аз никога няма да имам дете.-наведох глава и отново се разплаках.
В този момент,докато гледах към пода,със сълзи на очите,в стаята,влезе Сунар.Нямах сили да го погледна,но не заради сестра му или малката красавица,а заради грозната истина,която беше,че с него никога няма да имаме деца.Никога нямаше да можем да бъдем родители,никога нямаше да получи наследник.Ако се ожени за мен,това означаваше,да остане с една урочасана и неспособна за нищо жена.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Сунар Ерми Нед 16 Мар 2014, 23:34

Сунар застана на прага на спалнята, в която бяха Верена и Джесика и от там чу думите на любимата си. Че никога няма да има деца. Влезе в стаята седна до тях на леглото и я прегърна
- Не плачи - каза докато нежно бършеше сълзите й. Не искаше да я вижда разплакана. - Това за децата не е много сигурно.
- Така е обади се и сестра му, която пък сложи ръка на раменете на бъдещата си снаха погалвайки я. - Веднъж като малки чухме родителите ни, бавачката и Аликард да говорят за това.
  Тук Сунар поясни, че Аликард е техен братовчед дракон, който го е учил на фехтовка, а бавачката им е била канима. И че по-късно е станала майка. Не от братовчед им, ако сте си помислили това, а от мъжа си също като нея
 - Но трябва да се направят някой проучвания - допълни Верена
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Jessica Clark Нед 23 Мар 2014, 23:18

Дали бяха прави или просто се опитваха да ме успокоят?Не се знаеше.Не исках да досаждам с въпросите си или да тая надежда за нещо.А и имаше разлика от канима и расата на сестра му.Нямаше как да ни сравняват двете.
Когато Сунар ме прегърна,ми се искаше да сме сами.Да останем поне за малко само двамата.Да може поне за кратко да си поговорим сами,да обсъдим някои неща,а и все пак малката принцеса беше сама в нагласения и голям хол.Вдигнах глава и се опитах да съм тактична.
-Верена..племенницата ми е сама в непознато място.Върви да я видиш,ако е гладна,има храна,има какво да пие,а по-късно ще наглася стаята за гости за двете ви.-усмихнах се приятелски и се притиснах още повече до годеника си.Не исках да съм лоша,но наистина не беше редно ние да си говорим,а момиченцето да стои само в непозната стая.Знаех какво е чувството да си сам в непозната обстановка и въпреки расата ми,изпитвах страх.Беше си нормално в предвид миналото ми.
Когато сестра му излезе,се обърнах към бъдещия си мъж и попитах.
-Наистина ли е възможно да стана майка?Да имам собствени деца?-звучеше ми твърде невъзможно за да гледам на това като истина.Дори ме беше страх да си го представя,защото често това,което си представях,оставаше само в мислите ми,но не се превръщаше в реалност.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Сунар Ерми Нед 30 Мар 2014, 19:21

Сестра му излезе оставяйки ги сами, а Сунар се обърна към бъдещата си съпруга

- Възможно е - потвърди, че наистина би могло да забременее, роди и стане майка. Нещо което и него много би го зарадвало.

 - Обаче, както спомена Верена трябват някои проучвания. И доколкото си спомням - следващите му думи може би щяха да попарят надеждите й, само че той беше на мнение, че прекомерни надежди особено ако по някаква, независимо каква, причина не се оправдаят е също толкова лошо колкото и никакви такива - ритуалът беше много сложен. Но засега не мога да кажа повече.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Jessica Clark Пет 04 Апр 2014, 19:14

Топлината,близостта,любовта на Сунар ми вдъхнаха надежди въпреки неговите последни думи.Едва сега повярвах,че може да стана майка.Наистина исках да бъда и то на собствено дете,а не на осиновено.Исках да го нося девет месеца,да чуя първия му плач,все неща,които всяка жена иска.Може би щеше да стане и без ритуал.Но никой не може да каже без да се пробва.
Прегърнах любимия си и вплетох пръсти в неговите,като казах.
-А не искаш ли първо да пробваме без ритуали и подобни.-имах желание да се любим,но още повече имах желание да съм негова отново,щом награда ще е да стане родители,е ако успеем без ритуали.Вярвах в Сунар и честно да си призная не исках всичко да става с магии.Стигаха ми моите дарби и всичките глупости в моя живот.Не исках още точки в черния ми списък.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Сунар Ерми Пет 11 Апр 2014, 18:36

- Искам - потвърди Сунар, помилва бузите на любимата си, обхващайки ги в шепи и целуна устните й. Въображението му се задейства и си я представи как държи  бебе в ръцете си и как то  суче от нея  Значи питате дали случайно правенето на любов не е част от вече споменатия ритуал? Ами естествено, че е. Съществена и заключителната част. Но за сега да оставим останалите му части на заден план, в момента не ни интересуват и да останем в спалнята.

 Устните на Сунар нежно преминаха по клепачите, носа, бузите и с се задържаха на врата на Дже сика Междувременно ръцете му бяха заети да свалят горната й дреха. А тя събличаше него. Продължиха да се милват и целуват. 
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Jessica Clark Съб 12 Апр 2014, 22:44

Явно четеше мисли.След разговора ни,който той бързо прекъсна,преминах ме към това,което исках и планувах още преди да се прибере.Имах нужда отново да го усетя гол до себе си,отново да почувствам устните му върху кожата си,отново да усетя парещия му дъх...Исках повече от всичко.Липсваше ми и се нуждаех от него,както духом,така и тялом.
Когато ме целуна и избърза да освободи тялото ми от роклята,не се поколебах и последвах примера му,като свалих и неговите.Лягайки на леглото,той беше отдолу.Това бе прекрасна възможност да обсипя тялото му с целувки.Аххх...колко много го исках този момент.Наведох се и започнах бавно да го целувам.Стараех се да не пропусна дори милиметър от тялото му.Исках да го обходя целия,да го накарам да се моли за още.Не знам защо,но днес определено имах богато мръсно подсъзнание,а това вещаеше само хубави неща за тази нощ.Надявах се сестра му и нейната дъщеря да се оправят сами,без да се налага да им помагам по халат или риза примерно.
Минавайки с целувки върху гърдите,корема,пъпа и малко по-надолу,се върнах към вратата чу,а от там,превзех устните му.Боже...колко ми липсваше допира ми,вкуса им,движенията им.Потопих се в една истинска и изпълнена с любов,целувка,а ръцете ми шареха по рамената му,които по-късно мислех да превзема.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Сунар Ерми Пет 25 Апр 2014, 18:51

- Още - измърмори доволно Сунар отпуснат по гръб  на леглото докато устните на Джесика шареха нагоре-надолу по тялото му. Беше му липсвала при това много. И не само целувките й, но и ласките, тялото, усмивката, въобще абсолютно всичко в нея. Да бъдат отново заедно както тялом, така и духом. Въображението му си представи дълга (в приятния смисъл на думата) нощ. Само за миг се запита какво ли правят в другата  Верена и племеннницата му, но знаеше, че ще се оправят сами, затова мисълта му ги остави. Устните им за пореден път се сляха в целувка изразяваща силната им и взаимната любов, ръцете на Джесика бяха на раменете му, а неговите се плъзгаха в милувка по тялото й..
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Jessica Clark Пон 05 Май 2014, 11:20

Може би бе прекалено нахално,но го исках само за себе си.Знаех,че имаше сестра,племенница и работа,но имах нужда от него.Липсваше ми времето прекарано с него в разговори,разходки и всичко друго.
Сега бях с него,но не исках само секс.Имахме още работа покрай сватбата и всичко около нея.Всичко беше за няма и два часа забавление,но изискваше много пари,труд и време.Замислих се за това докато устните ми обхождаха тялото му.Ръцете ми шареха по тялото му,но знаех,че е редно малко той да вземе контрола.Отделих тялото си от неговото и казах с тих и секси тон.
-Мини ти отгоре.-погледнах го в очите като облизах жадно с език,пресъхналите си устни.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Сунар Ерми Пон 12 Май 2014, 10:46

- Добре - усмихна се хибридът и промени позата, така че той да бъде отгоре. Устните му постепенно покриваха по-голямата част от раменете, врата, гърдите, корема й. Изведнъж му хрумна една палава мисъл и решил веднага да я приведе в действие стана от леглото. В един от джобовете си имаше малко флаконче сметана, което му бяха дали в самолета. Напръска тялото на годеницата си с част от сладкарското изделие  и отново започна да я целува. И докато устните му я покриваха главичката на мъжкия му атрибут (вече и двамата бяха напълно голи) лекичко опираше входа на вагината й и пак се дръпваше. Така няколко пъти докато последния   не се отдръпна, а проникна в нея. Тялото му се задвижи, а и устните и ръцете им не си дадоха почивка...

 - Докъде сме с подготовката за сватбата? - попита Сунар часове по -късно докато лежаха прегърнати.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

След 2 месеца...в града Empty Re: След 2 месеца...в града

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите