New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Баалбек, Ливан I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Баалбек, Ливан I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Баалбек, Ливан I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Баалбек, Ливан I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Баалбек, Ливан I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Баалбек, Ливан I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Баалбек, Ливан I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Баалбек, Ливан I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Баалбек, Ливан I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Баалбек, Ливан

3 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Баалбек, Ливан Empty Баалбек, Ливан

Писане by Catherine Chandler Чет 18 Юли 2013, 18:14

Баалбек, Ливан Baalbek_temple_ruins
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Съб 27 Юли 2013, 14:02

Азия?Какво толкова имаше в нея,че така я хвалеха?Не знаех затова реших да проверя лично.Проверих в интернет и си харесах едно място,което да посетя докато съм там.Забележителността се казваше Баалбек,Ливан.Представляваше камениста местност,но много стара история.Обичах забележителностите,затова я избрах като първоначално място.Събрах багажа си и тръгнах с такси към летището.Купих си билет и няколко чака по-късно бях в Ливан.Слязох от самолета,а пред летището ме чакаше вече наетата от мен кола.Качих се и потеглих към хотела си,като използвах GPS-а.Беше трудно да се кара кола тук,но все пак стигнах в хотела невредима.Настаних се в стаята,взех си един душ и легнах да поспа малко.Когато се събудих,бях в неприятна форма на тялото си.Тоест в канима,а това не се случваше често.Първоначално се стреснах,но по-късно отново възвърнах секси формата на тялото си,което привличаше доста мъжки погледи.В момента имах нужда от баща си,но той не беше при мен и затова затворих очи,като се опитах да изтрия гледката на тялото си от преди пет минути.Знаех,че като се появя на ново място,винаги ставаше така,но може би ако един ден съм с баща ми и това стане,ще го преживея по лесно.Отворих гардероба си и започнах да сменям дрехи като след всяка нова дреха,която беше върху тялото ми,отново в съзнанието ми изплуваше тялото ми покрито с люспи.Най-накрая избрах една тъмна рокля,която подчертаваше всяка една извивка на тялото си.Към нея добавих и едни черни обувки на малък ток.Излязох от хотела и се запътих към желаното място.Когато стигнах,паркирах колата и си взех карта с която влизането беше почти без пари.Още с влизането си,ахнах при гледката пред мен.Просто беше божествено и докато гледах в една точка,някой дойде и просто попита ,,Защо сте сама?"Обърнах се към човекът и само се усмихнах леко и казах.
-Не се намери кой да ме придружи.А вие защо сте сам?-усмихнах се,смигнах и едва забележи огледах тялото му.Признавам,не беше за изпускане.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Съб 27 Юли 2013, 15:35

Сунар обичаше да пътува. Не само до места, където вече е бил, но и да посещава нови. Въпреки, че напоследък не бе ходил на ново място, а пътуванията му бяха свързани предимно с работа. Но сега бе намерил време. Разгледа няколко брошури в интернет и реши да посети Баалбек. Избра го заради древната му история. Освен нова от известно време обмисляше да разшири веригата си ресторанти като отвори нов и в Азия. Не само в Европа и Северна Америка.
 Купи си самолетен билет и се качи на самолета. Заради закъснение обаче самолетът кацна в Ливан късно вечерта и фирмата за коли до летището беше затворена. А нямаше и таксита. Това обаче не го притесни особено. Прие драконовата си форма, полетя в нощта и скоро стигна до хотела. Поради тъмнината кацането също не бе проблем. Възвърна си човешката форма, влезе в хотела и си взе стая. Качи се, разопакова си багажа и си легна. Сутринта се събуди и си взе душ, а също и се избръсна.Облече оранжева тениска, светло сини къси панталони и обу бели кецове След това закуси. Местната кухня, бе малко люта за неговия вкус, но му хареса.  После  нае  кола, от намираща се в близост до хотела агенция и потегли. Стигна до целта си, слезе от колата и я заключи. Взе си карта за намаление и влезе. Гледката наистина си я биваше. Докато разглеждаше една жена привлече погледа му. Отиде до нея и я попита.
 -Защо сте сама
 Оказа се, че е нямало кой да я придружи.
 - Аз пък не намерих кого да поканя - отвърна драконът. - Впрочем казвам се Сунар - подаде й ръка
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Съб 27 Юли 2013, 19:43

Аххх....размекнах се.Имаше много хубав глас,но не.Нямаше аз да правя първата крачка.Извърнах поглед и казах.
-Приятно ми е.Аз съм Катрин.-усмихнах се и върнах погледа си върху него.Хората минаваха покрай нас,а ние просто стояхме.Засмях се леко и казах.
-Хайде да се поразходим и да разгледаме.-тръгнах напред и очаквах той да ме последва.Нещо,което и направи.Отново се замечтах като видях походката му,но и отново прикрих това,което чувствам и искам.една от причините беше страха да се трансформирам докато съм с него.Страха да ми види в онзи вид,във вида на животно с люспи върху тялото си.Не исках да ме помисли за лошо момиче.Бях лоша на други места,по други поводи...Всеки си имаше тайна,а моята беше истинското ми Аз.Не знам колко още щях да се страхувам от това да съм с мъж през нощта,но се надявах скоро да приключи и отново да излизам когато поискам с тях.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Нед 28 Юли 2013, 07:17

На мен също ми е приятно - засмя се в отговор Сунар. - Добре - прие предложението й да се разходят и да разгледат. Тръгнаха. Докато зяпаше руините, а както казах гледката наистина си я биваше поглеждаше и то не рядко  и към Катерина плакнейки очи и с тялото й, а от време на време улавяше и нейните погледи. Междувременно, нахално от негова страна, прочете или поне се опита(не разбрах щита й само срещу крадене ли е).
 Туристическата обиколка малко по малко наближаваше края си.
- Имаш ли планове за после? - попита той. - Каня те на вечеря.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Сря 31 Юли 2013, 22:24

Вървях ме си спокойно,докато вече обиколката приключи,а ние почти нищо не си казахме.Единственото,което правехме,бе да си хвърляме погледи.Нещо,което с годините ми бе омръзнало,но и страха за нощния секс все още беше жив в мен.Когато ме покани на среща,нещо в мен крещеше да приема.Но животинската ми страха,бе на друго мнение.Исках да почувствам отново удоволствието,което предизвиква нощния секс.Преглътнах страха си и казах щастлива,но видимо щастлива,иначе страха си бушуваше в мен без шанс да ме остави въпреки расата ми.
-Приемам с удоволствие.-усмихнах се и се обърнах за да се връщаме към началото,а от там може би някъде на разходка из града,а после на вечеря.Имах нужда от разнообразие,а с този мъж щях да го открия,макар и за кратко.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Пон 05 Авг 2013, 17:47

Когато я покани Сунар нямаше как да знае дали ще приеме. Все пак можеше най-малкото да харесва някого, но той да не е дошъл с нея. Затова, когато тя се съгласи радостна усмивка изгря  на устните му. Зарадва се и не само заради евентуалния секс довечера. Не я покани само заради това. Тръгнаха към началото. Качиха се в колите и потеглиха. Преди това се уговориха кога да се видят. Впрочем оказа се, че и двамата са отседнали в един и същи хотел.
 Драконът реши да оползотвори оставащото време с обиколка на пазара и магазините. Обиколка по време на която си купи малко персийско килимче и сабя направена в  Дамаск. Макар и на няколко века все още беше идеално оръжие. По време на обиколката срещна Катрин и стана така, че се прибраха заедно в хотела. Той се качи в стаята си, където остави покупките и смени тениската с карирана риза с къс ръкав и панталонките с дълги, бели такива. После слезе в ресторанта. Двамата с Катрин заедно отидоха до уютното сепаре. Сунар й задържа стола, за да седне, а после седна и той.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Пон 05 Авг 2013, 19:35

Върнахме се в началото и се уговорихме за вечерта да се видим.Аз се качих в колата си и потеглих към мола.Имах желание да обновя гардероба си и може да променя малко стила на обличане.Все пак бяхме в Азия,а не в Европа.Стилът и модата бяха различни и мислех поне малко да се съобразя с това.Хората тук,а по-точно дамите се обличаха приемливо добре.Имах високо мнение по отношение на облеклото и ценях стила и вкуса на всяка дама.Разбира се всеки си имаше вкус,но нека не коментирам повече.Влязох в мола и след няколко часа,приблизително три часа,излязох и тикнах в багажника си около десет торби.Запалих колата и се върнах в хотела,където на входа видях мъжа от по-рано.Все още беше така привликателен и красив.Отърсих се от тези мисли и само го погледнах с усмивка на лице.Качих се в стаята си,подредих дрехите и всичко,което си купих.Легнах и поспах за около три часа,след което станах и се изкъпах.Имах уговорка за вечерта със Сунар и не мислех да изпусна възможността да си прекарам незабравимо.Но отново ме обзе страха,че пак ще загубя контрол и ще се превърна в люспеста и грозна жена.Наклоних глава,вече след като се изкъпах и останах така до тоалетката не знаеща какво ще правя ако ме види в истинския ми вид.Точно на първата ни среща ако се проваля,нямаше да има втора.Нямаше пак да го видя,където и да е било.След като се отърсих от тия мисли,си избрах рокля и се нагласих.Слязох в ресторанта и седнахме на едно сепаре,като той дръпна стола ми и седна след мен на неговия.Погледнах го и казах радостна,но изпълнена все още със страх.
-Благодаря за поканата.Надявам се вечерта ми да е прекрасна и да не съжалявам,че я прекарвам с теб.-усмихнах се и му намигнах леко.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Вто 06 Авг 2013, 08:23

- Значи ще се постарая да я направя приятна - усмихна се Сунар и поръча бутилка червено вино.
Може и му се бе сторило, все пак мъжката интуиция, колкото и да е добра не винаги е точна, че нещо я притеснява. За миг се поколеба дали да не я попита така ли е, но реши да го отложи за по-късно. Пък и интуицията му нашепна, че щеше да разбере
 - И се надявам това да не е последната ни среща.
 Виното пристигна и той наля в двете кристални чаши. Предложи наздравица за старинните места и за запознанството им.  Докато вечеряха си говореха на различни теми: музика, книги, филми, мода. Той впрочем беше фен на ABBA, Modern Talking, Конан, Лоренцо Ламас. А от мода не се интересуваше. Освен това драконът разказа и 1-2 забавни истории, разбирайте вицове. Дойде десертът. По някое време Сунар изведнъж се наведе към нея и леко обра малко шоколад от устните й. Само че не с ръка или салфетка, а с неговите устни.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Вто 06 Авг 2013, 10:17

Той ми наля вино като каза,че ще се постарае да остана доволна от всичко.А това за бъдещите срещи,ме зарадва още повече.Признавам си харесвах го.Но едва ли щях да го каза просто така...Казахме си наздраве и аз отпих от виното,което стопли гърлото ми и проясни мислите ми.Бях притеснена от факта,че вечерта,точно в най-красивия момент може би ако стане де ще се превърна отново в канима и той ще се отврати от мен.Отърсих се от тези мисли и започнах разговор с него.Говорих ме за какво ли не....книги,мода,музика...На мен любимото ми бе модата,но всеки си имаше вкус и предпочитания.Дойде моментът за десерта,който беше шоколадов кейк.Това бе едно от любимите ми въпреки богатото съдържание на калории.Стараех се да спазвам все пак някаква диета и си личеше по тялото ми,но имаше и моменти в които се отпусках и си угаждах,но в рамките на нормалното.Докато доволно си похапвах от кейка,се изцапах по устните.Пресегнах се за салфетката,но бях прекъсната.Той се надигна и ме целуна.Това ме изненада,но отвърнах.Бях доволна от това,което стана,но се отдръпнах за да не привличаме внимание или за да си помисли,че само това съм чакала и искала.Усетих,че се изчервих и леко наклоних глава и попитах засрамено.
-Какво беше това?-вдигнах глава и все още зачервена го погледнах.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Вто 06 Авг 2013, 11:17

Тя отвърна на целувката му, а устните й бяха...Меки и сладки.
 - Кое? Целувката ли? - попита Сунар.  - Красиво момиче и шоколад е комбинация, на която трудно може да се устои. А и исках да те целуна още от по-рано. Да не би да избързах? - запита и лапна парче от шоколадовия си кейк. Последното, за да бъдем точни. Не искаше тя да го помисли за някой сваляч, чиято основна цел е да я вкара в леглото. Да искаше му се вечерта да продължи по този начин, но не това беше крайната идея. Сдъвка хапката си.
 - Ако е така съжалявам. Впрочем много си сладка като се изчервяваш така
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Вто 06 Авг 2013, 12:40

Не очаквах такъв отговор,но ми хареса.Държеше се мило,беше красив и добър,нещо,което исках в един мъж.Усмихнах се след обяснението му,а след като каза,че ако е объркал съжалява,само станах и седнах до него като го хванах за ръката и гледайки го в очите промълвих.
-Не си объркал никъде и не се извинявай.-целунах го на милиметри от устните като с върха на езика си облизах края на устните му.Не бях целувала така мъж до сега,но ми хареса реакцията на Сунар.След това се отделих от лицето му и казах като все още бях зачервена.-Благодаря за комплиментите.Ако искаш да платим и да правим нещо друго.-усмихнах се и се върнах на мястото си,като изядох поредното парче,но вече беше последно,кейк.Беше вкусно,но край.Вдигнах поглед от чинията и го погледнах усмихнато и само леко му намигнах и отпих от водата си пред мен.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Вто 06 Авг 2013, 21:01

Катрин каза, че не е избързал с целувката и на свой ред го целуна. На милиметри от устните му близвайки ги. До сега не бяха го целували точно така и му допадна.
 - Добре - съгласи се той с предложението й да правят нещо друго. Повика сервитьорката и поиска сметката. Тя я донесе и Сунар сложи в папчицата нужната сума и малък бакшиш, като настоя той да плати всичко. Малко след това излязоха от ресторанта.
 - Какво  ще правим сега? - попита Сунар вече във фоайето. - На мен ми хрумва да отидем да потанцуваме или да гледаме някой филм по телевизията. Но да знаеш, че не съм добър танцьор - уточни той и зачака отговора й
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Вто 06 Авг 2013, 21:45

Първоначално малко се дърпах той да плати,но видях,че моята няма да стане и се съгласих.Станахме от масата и излязохме от ресторанта като варианта да гледаме филм по ми хареса.Обичах танците,но сега не ми се танцуваше.Погледнах го хем радостно,но и въпросително като казах.
-Избирам филм.А къде ще го гледаме?-вариантите за гледане бяха много,но лично ме ме устройваше в неговата стая или в моята по-добре.Така нямаше да ме е яд,ако се трансформирам и счупя нещо с опашката си.Бях доста лоша в истинската си същност и всичко бе възможно особено за някой,който е с мен.Мразех се точно заради това,което съм.Би трябвало да се гордея със сама мен,но аз лично бих предпочела смъртта,пред това да страдат други хора,които обичам,харесвам или просто ми допадат.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Сря 07 Авг 2013, 10:35

Тя избра същото, което и Сунар предпочиташе. Да гледат филм. Но къде? Този въпрос беше разрешен бързо. Просто  той почна да мести палеца си между показалеца и средния същевременно броейки:
 - Ала бала ница,  турска паница. Ой ги ди Ванчо, наш капитан чо. Отиваме в стаята ти - обяви той резултата от детската броилка.
 Тръгнаха нагоре и след малко  бяха в стаята й. А няколко минути по-късно седяха на дивана пред телевизора. Сунар прехвърли ръка над раменете й прегръщайки я..
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Сря 07 Авг 2013, 15:18

Той веднага избра място.А мястото бе моята стая.Това ми хареса.Ако счупя нещо,няма да ме е яд,че е негово или на хотела.Качих ме се в стаята ми и след около десет минути седнахме на дивана пускайки телевизора,а докато аз сменях каналите,той сложи ръката си на раменете ми и ме прегърна по този начин.Чувствах се като в рая едва ли не.Облегнах главата си на рамото му като се настаних по удобно.Избрах за канал Foxcrime и там даваха един на пръв поглед интересен филм.Поне,че беше филм,а не поредния криминален сериал.Пред нас,на масичката имаше чипс с бекон и пуканки с вкус на сирене.Аз не хапнах нищо,но той яко подхвана чипса.Не знам защо,но докато се хранеше така сладко,се надигнах и го целунах.Не се откъснах веднага от устните му,но се съобразих,че гледа телевизия и яде.Заради,което се отдръпнах с усмивка то него и отново седнах облягайки се на рамото му.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Сря 07 Авг 2013, 17:48

Катрин облегна глава на сунаровото рамо. Филмът беше интересен, а каналът, по който вървеше - fox crime. На масичката пред тях имаше чипс с бекон и пуканки с вкус на сирене. Тя не хапна, обаче Сунар нагъна пуканките. Първо посегна към чипса, но усети бекона и тъй като беше вегетарианец го остави. Докато си хапваше и гледаше се накани да я целуне, само че тя го изпревари. После пак се облегна. Да, но на Сунар една целувка не му стигна.  Затова се извърна към нея, помилва я нежно скулата и на свой ред почна да я целува. По време на целувката ръката му се плъзна  по рамото й махайки презрамката на роклята..
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Сря 07 Авг 2013, 19:44

Докато гледахме филма той се извърна.Явно целувката не му стигна и ме целуна смъквайки презрамката ми.Усмихнах се леко и отвърнах на целувката му.Засега всичко вървеше добре и се надувах да е така и за в бъдеще.Но знаех от опит,че няма нищо хубаво на този свят.Все нещо щеше да се обърка и всичко да пропадне.Ръката ми се плъзна по гърбът му като накрая я пъхнах под ризата му.С движенията си оголих половината му гръб и се усмихнах палаво между целувката.Надигнах леко главата си и се доближих още по-близо до него.Мечтаех за устните му още от както го видях за пръв път.Не беше мъж за изпускане,но все пак трябваше да се въздържа и да не прекалявам.Не исках да ме помисли за лесна жена или за такава,която е чакала момента когато ще го вкара в леглото си.Отделих се задъхано от него и го погледнах в очите,казвайки.
-Не искам да бързаме или да ме помислиш за лесна жена.Искам те,но не искам да си изградиш погрешно мнение за мен.-усмихнах се леко и отново седнах на мястото си като хапнах едно-две парчета чипс.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Чет 08 Авг 2013, 10:59

Катрин отговори на целувката му и след това си размениха още няколко. После тя се отдръпна, казвайки, че не иска той да остане с грешно впечатление за нея.
 - Тогава няма да избързваме - съгласи се Сунар. - И не се притеснявай, че ще те помисля за лесна. По-скоро - взе си няколко пуканки - за чаровна, леко стеснителна и също така леко потайна.
 Е то няма жена, която да не е потайна.
 - Струва ми се, че още нещо те притеснява - допълни той и си взе още малко пуканки
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Чет 08 Авг 2013, 12:55

Дали заслужавах мъж като него?Запитах се за момент след речта му.Той беше готов едва ли не на всичко,за да е с мен.Но дали аз бях способна на нещо и дали заслужавах да съм щастлива заради това,което съм?Болеше ме,исках го,а по-големия проблем не бе дали ще ме помисли за лесна,а това какво същество съм и каква мога да стана през нощта докато съм в обятията му.Докато изпитвам удоволствие,страст,желание за още и още,докато под контрола на възбудата и страстта.Това беше проблема ми от нощния секс.Това,което събуждаше в мен,това,което изпитвах по време на половия акт.Нощта в това отношение беше против мен.Погледнах го изпълнена с желание,но и страх и казах.
-Сигурен ли си,че искаш да знаеш с каква жена си имаш работа?-беше ме страх да му призная каква съм още от сега,но желанието да съм с него бе по-силно от страха.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Чет 08 Авг 2013, 13:31

Охо! Явно проблемът беше наистина сериозен.
 - Искам да знам -  завъртя глава наляво и надясно Сунар, което при него, както и в България  беше, както й каза знак за потвърждение,  взимайки дистанционното. Изгаси телевизора, остави устройството и се облегна на дивана .
 - И ако това ще те успокои  виждал съм какво ли не - отбеляза  той опитвайки да й вдъхне кураж. - Но ако трябва да позная има ли нещо общо със свръхестественото?
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Чет 08 Авг 2013, 13:52

Той беше искрен и сериозен в думите си.А това,че има опит със свръхестественото беше голям плюс за мен.Поне малко от малко е подготвен и знае за какво става въпрос,но нали има значение и расата.Имах му доверие и затова просто казах изпълнена със страх и желание да съм с него сега и може би завинаги....
-Аз не съм човек.Баща ми бе канима и аз съм го наследила от него.Тоест пред стой жена,която не е човек,а канима.Не се гордея с това,но се надявам да не избягаш от мен.Също имам един порок,който много мразя,но ще го споделя за да си подготвен.Нощно време или когато е тъмно при секс вероятността да загубя контрол заради хормоните и....-млъкнах поглеждайки го с желание и несигурност допълних.-...се трансформирам в канима.По принцип се опитвам да не правя секс нощно време,но понякога го правя.Смисъл искам да знаеш,понеже ти имам доверие,че съм канима и съм опастна нощно време по време на секс.-усмихнах се леко без да откъсна поглед от него.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Чет 08 Авг 2013, 15:39

Сунар я изслуша внимателно. Значи и тя като него не беше обикновен човек, а от така наречените свръх естествени създания.
 - Това, че си канима е без значение - усмихна й се той. - Впрочем имаш щит, нали? - Преди да му отговори я притегли  в обятията си и я дари с нежна и  продължителна целувка.
 - Ако се питаш, защо споменах дарбата трябва да ти призная нещо - тя беше откровена с него и бе редно и дой да честен  с нея. Не, че нямаше да й каже, какъв е, напротив щеше. Стана и отиде до прозореца и го отвори. Огледа се  нямаше кой да го види.  Стъпи на перваза и изведнъж скочи. А след секунди пред прозореца се показа..дракон. Постоя няколко секунди, издигна се нагоре и пак се спусна, кацайки на перваза и вкарвайки глава в стаята. Беше му малко трудно да се задържи. Прие човешката си форма и стъпи на пода
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Чет 08 Авг 2013, 16:15

Това бъдещето ми гадже също да не е човек ми хареса.След като ме целуна и излезе,се уплаших.Не знаех какво да очаквам,но по-късно като разбрах какъв е и че се върна,отново се зарадвах.Станах от дивана и отидох пред него.Обвих с ръце вратът му и го целунах продължително и със страст.Останах така,притиснаха в него,целувайки го изпълнена със страст и желание да съм негова доста дълго време.След,което задъхана се отделих и казах.
-Мммм...харесва ми...бъдещето ми гадже да е дракон,а не човек.-целунах го отново с усмивка и допълних...-Е аз като съм канима,щит имам,но иначе като създание съм с люспи и доста дълга опашка.-усмихнах се отново като не го пуснах и не откъснах очи от неговите.Допрях тялото си до негово и усетих една част от тялото му как се промени при допира ми.Усмихнах се палаво и отново го целунах като леко се отърках в него.Исках въпреки всичко и всички думи,които изрекох от страх.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Съб 10 Авг 2013, 16:53

Сунар обви ръце около кръста й
 - На мен пък ми харесва как казваш  "бъдещо ми гадже" - засмя се той между целувките, а една специфична част от тялото му, характерна само за мъжете почна да нараства. Наведе се, изправи се вдигнал я на ръце и я понесе към спалнята. Сложи я на леглото и отново я целуна. Бавно свали роклята й...Устните му покриваха тялото й, а ръцете му я милваха и събличаха. От своя страна тя също го целуваше и  сваляше дрехите му. Докато накрая, а това стана бързичко и двамата не останаха само както майка ги е родила. Катрин легна по гръб, а Сунар се намърда между краката й и лекичко я близна по клитора. После пак и още веднъж. От там устните му се изкачиха нагоре по тялото й и намериха нейните. А секунда след това нежно проникна в нея..
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите