New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Баалбек, Ливан - Page 2 I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Баалбек, Ливан - Page 2 I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Баалбек, Ливан - Page 2 I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Баалбек, Ливан - Page 2 I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Баалбек, Ливан - Page 2 I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Баалбек, Ливан - Page 2 I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Баалбек, Ливан - Page 2 I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Баалбек, Ливан - Page 2 I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Баалбек, Ливан - Page 2 I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Баалбек, Ливан

3 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Баалбек, Ливан

Писане by Catherine Chandler Чет 18 Юли 2013, 18:14

First topic message reminder :

Баалбек, Ливан - Page 2 Baalbek_temple_ruins
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down


Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Съб 10 Авг 2013, 19:31

Тялото ми изгаряше под него.Бях нечовешко същество,но в момента не знаех какво.Не бях в състояние да обясня каквото и да е било.Когато проникна в мен,изстенах то удоволствие и задълбочих целувката увивайки краката си около кръста му колкото можех.Притиснах до по близо до мен,а ръцете ми шареха по гърбът му.Не знаех къде се намирам в момента от удоволствие.Преместих устните си на вратът му и го целунах като леко го захапах и потърках зъби.Беше невероятно.Не усещах признаци за трансформация,което ме изпълваше с радост,но и със страх.Със страх,защото може сутринта или през деня да се трансформирам,а искам поне ден-два да си стоя човек и възбудата и секса да не са причина да се превърна в чудовище.Не го правех чест нощно време,но винаги като го правех,се превръщах в канима.Откъснах за малко устните си от неговите и задъхана казах.
-Ако нещо се обърка и се превърна в чудовище,моля те не се страхувай и не бягах.-заеквах,но го казах и отново го целунах.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Чет 15 Авг 2013, 09:01

Сунар нежно я помилва и целуна клепачите й.
 - Няма да избягам - обеща й той.  А и ти даже да се промениш няма да станеш чудовище. Не външността ни прави чудовища. Истинските се крият тук - пръстът му направи малко кръгче по сърдечната област и освен това се възползва да смукне зърното й.
 - А ти го нямаш
  Целуна я по устните
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Чет 15 Авг 2013, 20:35

Защо никой мъж не беше като него?Той бе толкова внимателен,грижовен и мислеше за моето добро.Другите искаха само да ме изчукат и като ме видях като канима,бягаха.Може би се превръщах при тях така бързо,щото те искаха само секс с мен,а със Сунар не беше така.Имах чувството,че той искаше много повече от тялото ми,което ме изпълваше с радост.Харесваше ми да съм желана,но не само да искат тялото ми,но и мен.Усмихнах се и го целунах като казах след това.
-Радвам се,че си с мен.Не искам да ме оставяш.-усещах се,че говоря като влюбена хлапачка,но може би бях такава.Изпитвах нещо ново с него и не исках това неща да изчезва.Чувствах се като в рая с това чувство вътре в мен.Характера ми бе лош,но този път го пренебрегнах.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Чет 29 Авг 2013, 23:39

Сунар се зачуди колко ли мъже са я изоставяли само след една нощ. Естествено не би я/ попитал подобно нещо. В крайна сметка  единствено въпросните мъже бяха губещи в ситуацията.
 - Няма да те оставя - обеща той докато я галеше. И не мислеше да го прави. С нея изпитваше нещо, което не си спомняше да е чувствал преди. Може би се влюбваше?
 Целуна я по рамото, после по носа и накрая по устните. Засили темпото на тласъците си, които преди това бе намалил. Няма да ви разказвам с подробности, имате въображение, но правиха любов до малките часове.
 На заранта драконът отвори очи. Внимателно отмести сгушената в прегръдките му и спяща млада жена и стана. Направи набързо закуска и за двамата. После, докато тя още спеше реши  да  направи една малка тренировка. Ако някой го наблюдаваше отстрани вероятно би оприличил движенията му, разбирайте удари или защити на танц. Плавни и в същото време излъчващи мощ. По време на тренировката Катрин се събуди. Сунар стана, тъкмо тогава се намираше между два стола в положение на шпагат и отиде до нея.
 - Добро утро - усмихна се той и допря устните си до нейните
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Пет 30 Авг 2013, 11:47

Той отговори положително на молбата ми и отново превзе контрола на тялото ми.Не бях способна да се контролирам сама в този момент.Обаче страха да се превърна в канима още бушуваше в мен.Само заради това не се предавах напълно,защото той не можеше да контролира това.Това зависеше от мен.От моята воля и моят контрол.Той забърса тласъците си,а ласките,целувките и докосванията му подлудяваха крехкото ми тяло.Не след дълго и двамата свършихме.Като за финал си разменихме по една целувка,а след това аз легнах на гърдите му и го прегърнах като заспах опиянена от аромата му.На сутринта като се събудих бях сама в леглото и първата мисъл,която ми дойде на ум,бе че си е тръгнал въпреки думите си от вчера докато бяхме голи.Но може би като мъж ги беше казах,защото все пак пред него стоеше гола жена.С тъжна физиономия напуснах леглото,което все още ухаеше на Сунар.Влязох в банята и се изкъпах,след което се подсуших,облякох и слязох в кухнята,където ме чакаше ароматна закуска и където бе Сунар.Зарадвах се,че не бе си тръгнал,а това че ме посрещна с обикновените дуди и целувка,която не очаквах ме зарадва още повече.Отвърнах на целувката му и казах.
-Добро утро.Ухае много хубаво.-минах покрай него като тялото ми се плъзна до неговото и седнах на масата.Той ми наля кафе и сок след,което седна на масата.Погледнах го като се усмихнах и поех една хапка от закуската,която бе палачинки с шоколад,а имаше и със сладко от ягоди.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Пет 06 Сеп 2013, 15:36

Тя отвърта на поздрава и целувката му и каза, че ухае много вкусно. Седнаха да закусят. Палачинки с шоколад и със сладко от ягоди. Сунар нави една,  която първо намаза отвътре със сладко и отхапа. След това още една хапка. Пийна глътка кафе с мляко. Всъщност в чашата му имаше доста повече мляко отколкото  кафе. А за Катрин, тъй като не знаеше как го предпочита беше приготвил и двете питиета поотделно и първо й наля кафе и отделно сок.
 - Какви са ти плановете за днес? - попита той и в същото време си намаза и нави поредната палачинка, този път с шоколад. Докато чакаше отговора допи чашата си сок и отхапа от палачинката.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Съб 07 Сеп 2013, 10:21

Кафето,закуската и всичко бяха много хубави и вкусни,но наистина какво щях да правя днес?Нямах никакви планове,пък може да прекарам деня с него като обикаляме и разглеждаме града,като прекараме деня тук,но все още не знаех с точност какво искам.В момента имах две причини да се радвам.Едната бе,че тази нощ не се превърнах в чудовище,а другата бе компанията ми,която отново ме накара да се почувствам жена.Протегнах ръка и я поставих върху неговата като казах с поглед изразяващ щастие и радост и една усмивка,която изразяваше това,което изпитвам в момента.
-Благодаря ти,че си с мен.Че въпреки това,което можеше да стани тази нощ,ти остана.-млъкнах за малко и допълних поемайки си дъх.-А за плановете ми,бих желала за ги съчетая така,че ти да си в тях.-изправих се и отидох до него,целувайки го изпълнена с желание за още и още целувки от него.Честно,не знаех причината поради която не се превърнах,но може би,че правих секс с правилния мъж.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Пет 13 Сеп 2013, 22:55

Сунар я придърпа в прегръдката си
- Такова съчетание много ми допада - усмихна се той между целувките, които двамата си разменяха и които бяха прекъснати от телефона му
 - Ало
 ...
 - На почивка в  Баалбек съм. А ти? ..-  Красиво  е. Трябва да го видиш ... -  Срещнах я  тук. ..- Катрин. Мисля при първа възможност да ви запозная. -.. -  Доскоро
 - Сестра ми - поясни дракона затваряйки мобилния - Докъде бяхме стигнали? А да
 Устините му пак се сляха с нейните
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Съб 14 Сеп 2013, 00:56

Той ме взе в скута си и ме прегърна без да прекъсне целувката.Но има едно нещо наречено мобилен телефон,което ни прекъсна.Леко се нацупих,но след като разбрах кой е,се усмихнах и той отново ме целуна.По време на целувката,се замислих за нас.Нашата връзка само секс ли щеше да бъде или чувствата ще надделеят и ще превърнат секса в нещо повече?Не исках да давам тялото си на още мъже.Не искам други мъже да ме докосват.Идеята,мисълта да съм завинаги негова,ме зарадва,но и уплаши.Уплаши ме,защото ако му споделя какво искам,какво мисля и неговия отговор е отрицателен,това ще разбие сърцето ми.Ще разбие една част,която отключих наскоро.Отделих се от устните му задъхана и на милиметри от тях,гледайки го изрекох думите от които се плашех до сега.По-точно не думите,а отворът му ме плашеше.
-Не знам как да започна,но искам да ти споделя нещо,а след това ако искаш напусни хотелската стая и не се връщай повече.-увеличих разстоянието по между ни и продължих.-Тази нощ не се превърнах.Но имам теория за причината.Преди време четох,че ако спя с подходящия,с в който съм влюбена,няма да се превръщам по време на полов акт.-погалих го по лицето и продължих да говоря като не свалих ръката си.-Аз не знам дали това е вярно,но знам,че наистина изпитвам нещо към теб.Не е приятелска обич или такава между братя и сестри.Нещо по-силно е,може би заради това тази нощ не се превърнах в чудовище.Не знам какво е,но знам със сигурност,че не искам да те пускам.-отново се доближих до него,като обвих вратът му с ръце и допълних.-Не искам да си тръгваш,не искам да те деля с друга,не искам да ме оставяш.Звучи егоистично,но казах това,което мисля,чувствам и искам.-целунах го леко и кратко,но с целувката изразих любовта си и това,което чувствам.След това останах така,взирайки се в очите му,но една мисъл заля съзнанието ми.Дали не проявявам егоизъм като го искам само за себе си?Като не му оставам право на избор?С речта си аз едва ли не,не го принудих да остане тук,защото съм го обичала.Истината е,че го обичам,влюбена съм в него,но той има право на избор,затова наклоних глава и казах.-Обичам те,но имаш право на избор.Не искам да те задържам или да те притискам заради чувствата си.Ако искаш остани,ако не искаш,недей.-една сълза се плъзна по лицето ми,но не я изтрих,нито вдигнах глава.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Съб 14 Сеп 2013, 18:03

 Когато Сунар си  взе билет за Баалбек го направи само и единствено с мисълта да си прекара няколко приятни дни. Нямаше представа, какво ще се случи. Изобщо не подозираше, че ще срещне любовта.  Разбира се допреди само минута не знаеше и нямаше как да знае дали нейните чувства са същите. Дали и тя го обича. Затова, когато тя първа сподели, какво изпитва това го зарадва и на устните му се появи усмивка.

 - В момента ме направи много щастлив - рече той и нежно избърса сълзата и' с целувка. - Защото аз също те обичам
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Пон 16 Сеп 2013, 13:24

Отговора му ме направи най-щастливата жена на света.Не бях човек,но след отговора му нещо в мен се разтопи и може би ако не бях седнала в скута,щях да припадна.Обвих лицето му с ръце и го целунах продължително.Захапах долната му устна след,което се отделих и казах.
-Любими би ли се поразходил с мен?-станах от скута му и отпих от кафето като се опрях на масата,гледайки го в очите изпълнена с радост.От погледа ми се четеше любов,радост,щастие,че съм с него.Че срещнах любовта на чужда територия,а не в Ню Йорк.Наклоних се отново и дарявайки го с с поредната доза страстни целувки,се качих горе като се провикнах.
-Мило прибери поне масата.-влязох в стаята си като се надявах той да се съгласи да излезем.Исках да опозная града,все пак дойдох на почивка,а не да стоя в хотела.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Пет 20 Сеп 2013, 16:03

Разходка с любимата или семейството е нещо много хубаво. Влиза в топ 10 или най-малко топ 20 за най-приятни занимания. Затова и Сунар не му мисли много преди да приеме предложението й. А докато тя се приготвяше се зае да разтреби масата след закуската. Най-напред вдигна останалите палачинки. После отнесе мръсните чинии в мивката и с помощта на течен сапун и топла вода, която подгря с помощта на дарбата си ги изми. А докато ги миеше си тананикаше песничка. През това време Катрин се приготви за разходката. Двамата излязоха от стаята й, после от хотела и тръгнаха из града.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Съб 21 Сеп 2013, 20:16

Отворих гардероба и почнах да меря,комбинирам и сменям доста дрехи.Това да си избера и харесам тоалет,бе нещо почти невъзможно за мен.Винаги нещо не ми харесваше,не ми допадаше,но този път само при мисълта,че долу ме чакаше мъж,затрудняваше избирането.Нахлуха въпроси като ,,Така красива ли съм,ще ме хареса ли,да не го изложа с тия дрехи?" и подобни.Бяхме и в друг континент,а не в Европа.След голямо избиране,което продължи близо два часа,си избрах една бяла на сини точки рокля,която под таза бе свободно пусната и си вееше като листо.Отидох при Сунар и излязохме навън.Времето бе хубаво,но нещо ме притесняваше.Също и това,че съм с почти непознат,не бе по мой вкус.Усмихнах се леко и почнах с въпросите,защото сега обичах един непознат,но невероятно красив мъж.Премигнах няколко пъти и издишах леко като попитах.
-Може ли да споделиш нещо за сестра си?За това какво работиш,къде и как живееш.-той ми бе споменал за сестра си,тя като му се обади.А другото го питах за да го опозная.Хванах го за ръката и я допрях до тялото си.Ръката му бе топла и при допира му,тялото ми изтръпна,но само се усмихнах с по-голяма усмивка и се сгуших повече в него.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Пон 23 Сеп 2013, 23:35

Чакането преди да излязат, докато Катрин си избираше тоалет определено си заслужаваше. Роклята беше много красива.
  Докато се разхождаха тя го помоли да сподели нещо за себе си или за сестра му.
 -  Казва се Верена и сме близнаци. По - малка е с четвърт час. - сподели Сунар. - Работи като ловец на глави в Шотландия. Аз пък преди време бях военен в спец частите, а сега държа ресторанти за вегетариански ястия. И често пътувам из Европа и Америка. Да ги наглеждам и като съм там обикновено се включвам в готвенето. Сега е твой ред - усмихна се той. - С какво се занимаваш?
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Сря 25 Сеп 2013, 17:45

Краткия разказ за него ми хареса и не попитах повече.Не исках да го притискам.Не искам да отдалеча от себе си с любопитството си.Затова се усмихнах и казах.
-За мен ли...Сама съм,тоест едно дете съм.Работя или по-точно създадох марка козметични продукти.Успях с бизнеса и сега съм на едно от първите места за най-добра марка.-хванах ръката му и стиснах леко.Имах нужда да вървях залепена за него.Не знам защо,но се чувствах в безопастност,защитена и сигурна в обятията му.Не исках да се отделям от него и предложих занимание или по-точно начин отново да сме един до друг почти.
-Искаш ли да отидем на кино?Но ако кажеш да,знай,че ще гледаме ужас или мистерия.-засмях след последното,защото много хора и същества се страхуваха от тези филми,а на мен ми бяха любими.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Съб 28 Сеп 2013, 11:03

Сунар се заинтригува от разказа  й. Искаше му се да бъде колкото се може повече време с нея. Да я закриля. Без обаче да я обсебва.
 - Добре - съгласи се той  без много-много да се колебае с идеята й да отидат на кино. Помилва я по косата .
 - Да гледаме някоя серия на "Здрач" - предложи той филм. - Хем мистерия, хем ужаси. И в добавка екшън и романтика.
 Екшънът беше неговият предпочитан жанр
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Съб 28 Сеп 2013, 22:34

Той предложи да гледаме някоя от частите на сагата Здрач.Колебаех се дали да се съглася,но накрая просто казах весела,заради него...
-Съгласна съм.-насочихме се към киното,а минути по-късно вече бяхме в кино залата,на местата си,чакайки да минат рекламите и да погне филма.Докато чакахме,се обърнах към него и казах.
-Какво ще стане с нас след тази почивка?-наистина ме интересуваше.Обичах го,а и това,че той отвръща на чувствата ми,засили моите.Той се обърна към мен,усмихнат,а дъхът му галеше кожата на лицето ми,като желанието да го целуна ставаше все по-силно.Не издържах и долепих устните си до неговите и затворих очи наслаждавайки се на момента.Обвих вратът му с ръце,но по-късно ги плъзнах по гърбът му без да се откъсвам от целувката до започването на филма,когато отново с нежелание се отлепих от допира на сладките му устни.Обърнах се към екрана и само отново попитах.
-Наистина,какво ще стане с нас,Сунар?-преглътнах тежко и се отпуснах на облегалката като се опитвах да не мисля за края на хубава любовна приказка между мен и Сунар,насочвайки вниманието си върху филма.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Пон 30 Сеп 2013, 14:23

 Тя се съгласи и тръгнаха към киното. Взеха си билети и влязоха. Вътре в залата след като седнаха Катрин долепи устните си до неговите Сунар притвори блажено очи по време на целувката им, а ръката му се плъзна по-гърба й.
 След това се загледа в екрана и началото на филма. "Затъмнение".
 - Не знам - отвърна Сунар. Знаеше обаче, че я обича и тя него също и не искаше да се разделят. Преметна ръка през рамото й. Тъкмо тогава му хрумна нещо.

- Нали имаш водеща козметична фирма. Това значи, че живееш в някой от световните козметично-модни центрове: Милано, Париж,  Ню Йорк? - предположи той. - Аз пък имам ресторанти и в трите, но когато съм  в Ню Йорк отсядам в  хотел. Какво ще кажеш.. - прекъсна думите си, за да впие устни в нейните в нежна и продължителна целувка -  да заживеем  заедно?
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Пон 30 Сеп 2013, 16:06

Филма бе интересен,но Сунар просто ме разсейваше.Само самия факт,че е до мен,вече ми пречеше да гледам филма.Може би бе редно да се укротя малко.Бях чудовище,а някакъв си мъж-дракон ме разнежваше.Толкова ли бе силна любовта?Толкова,че да въздейства така на хората,че дори и на съществата.Това не бях Аз.Но като се замисля,явно бе доста силна,щом след секса с него си останах човек,а не се събудих с опашка и люспи по тялото си.Толкова силна,че да спре този ми порок.Това бе една от хилядите причини да се радвам в този миг.Отново се обърнах към него и казах.
-От Ню Йорк съм.Имам жилище,имение и фирмата.Така,че има къде да живеем и то заедно.-след което не му устоях и го целунах продължително и със страст,показвайки любовта си.При мисълта да живея с него,да лягам и да се събуждам до него,целувката стана по страстна и нежна,изразявайки безкрайната ми любов към него.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Пет 04 Окт 2013, 14:14

Да заживееш заедно с жената, която обичаш с неизмерима любов и която те обича също толкова силно, да заспивате прегърнати и да се будите сутрин един до друг сигурно е нещо много щастливо. Особено ако край вас си играят 1-2 деца плод на обичта ви. В интерес на истината до този момент Сунар не беше мислил за деца. Да харесваше ги, но не бе мислил за свои. Любовта обаче променя хората. В случая драконите. Разбира се подобни радостни моменти все още бяха в бъдещето. А сега обичта им се изразяваше с целувка.
 - Да си догледаме филма - усмихна се той. Догледаха го, но от време на време отлепяха поглед от екрана за по една кратка целувчица. Когато филмът свърши излязоха от киното.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Нед 06 Окт 2013, 08:04

Филма беше хубав,но не ми се прибираше.След като излязохме от киното,вече беше към обяд.Точно време за храна.Колебаех се дали да се нахраня като човек или като канима.Но по-добрия начин е като човек.Затова след като напуснахме киното,се обърнах и застанах пред Сунар с думите.
-Гладна съм.Искаш ли да обядваме някъде?-направих кучешка физиономия на която знаех,че няма как да откаже.Минах отстрани и го хванах за ръката.Признавам си,че сега бях най-щастливата жена на света,въпреки че бях канима,пак заслужавах щастие.Всеки го заслужаваше,но дали аз наистина го заслужавах?Все пак бях чудовище,но дали в очите на Сунар бях чудовище или бях любовта на живота му?Той бе дракон,но все пак беше най-красивия.По пътя минахме покрай един ресторант,а по външния вид си личеше,че е от тези,които аз харесвах.Затова се обърнах към Сунар и казах.
-Това е един от любимите ми ресторанти.Съгласен ли си да обядваме там?-застанах пред него и го целунах.Обвих вратът му с ръцете си и го притиснах плътно до мен.За щастие не бяхме на оживено място и малко хора ни виждаха.Все пак това,че изразявахме любовта си,не бе лошо.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Сря 09 Окт 2013, 21:56

Сунар обви ръце около кръста на любимата си и отвърна на целувката. За късмет нямаше много хора. Да, няма нищо лошо в това двама души, които се обичат да изразяват любовта си, но тук обичаите бяха по-различни.
 - Съгласен - съгласи се той. - И аз съм гладен. - Коремът му изкъркори показвайки съгласие. Влязоха в ресторанта и си избраха маса. Сунар, задържа стола й, а после седна и той.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Пет 11 Окт 2013, 06:57

Той бързо се съгласи като каза,че е гладен.Влязохме в ресторанта,а той задържа стола ми,след което седна на неговия.Сервитьора дойде,носейки двете менюто и ги подаде на мен и кавалера ми.Отворих с усмивка първата страница и се загледах в редовете и вида на някои ястия.На първата не си харесах нищо,но на втората ми допадна салата с колбас.Това щеше да ми стигне за да се нахраня въпреки,че много хора,които не знаеха какво съм,ми се караха,че ям много малко.Това не бе проблем за мен,защото като канима се хранех стабилно.За пиене си поръчах бяло вино,след което оставих менюто и отново се загледах в Сунар.Не бях способна да откъсна очи от него,от тялото му,от лицето му,от усмивката и погледа му.Може би наистина пресилвах нещата,но единственото,което за мен имаше значение сега бе нашата любов и щастието,което пораждаше тя в нас.
Докато го гледах,той остави менюто,а аз го попитах веднага.
-Какво си избра?-усмихнах се нежно не откъсвайки поглед от него.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Съб 12 Окт 2013, 18:08

Сунар разтвори менюто и го заразглежда. Драконите се славеха и с големия си апетит. При хибридите беше по-малък, но все пак и те ядяха много. А поради бързия метболизъм не им се лепеше. Сунар не правеше изключение. Избра си две неща, три като се прибави и пиенето, затвори  менюто и насочи влюбения си поглед към Джесика. Тя го попита, какво си е избрал.
 - Картофи с нахут и домати, но без лук и чесън - ястието впрочем беше от ливанската кухня - и сутлаш - отвърна той.
 За пиене също си поръча бяло вино.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Нед 13 Окт 2013, 08:36

След като дойде сервитьора и си поръчахме,Сунар отново ме поглед без да откъсва поглед от мен.Замислих се дали заслужавам тази любов.Гледах го в очите,усмивката ми бе заела цялото ми лице,блясъка в очите ми осветяваше всичко наоколо,ритъма на биене на сърцето ми бе единствената мелодия наоколо,която се чуваше.Но като се върнем назад,мене ме съмняваше,че заслужавам това щастие.Наистина не го заслужавах.Хванах ръката му и я целунах по опаковото с думите.
-Тази ваканция промени живота ми,но не мисля,че чудовище като мен заслужава да е щастливо.-наклоних глава и затворих очи.Спомних за нощта заедно,за ласките му,за докосванията му,за устните му,за всичко,което направи и изпитахме заедно.Знаех,че никога няма да я забравя,но не знаех и не бях сигурна дали ще се повтори.Погалих ръката му и подпрях челото си на нея,като една сълза се плъзна по лицето ми и капна върху ръката му.В своя защита за да не пита какво ми е,казах.
-Ще отида да освежа грима и лицето си.-ставах от масата и отидох до тоалетната.Влязох вътре и пуснах водата,миейки лицето си.След това нанесох лек грим и напуснах тоалетната с фалшива усмивка на лице като не я махнах доста дълго време.Седнах отново на мястото си,а поръчките ни вече бяха на масата,а Сунар ме чакаше заради първия ни тост.След като си казахме ,,Наздраве" аз отпих от виното и поех първата хапка от вкусната си храна.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 2 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите