New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Парка с поляната I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Парка с поляната I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Парка с поляната I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Парка с поляната I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Парка с поляната I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Парка с поляната I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Парка с поляната I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Парка с поляната I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Парка с поляната I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Парка с поляната

3 posters

Go down

Парка с поляната Empty Парка с поляната

Писане by Jessica Clark Вто 16 Юли 2013, 20:01

Парка с поляната 9707140_l
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Ратма Пет 01 Ное 2013, 13:17

Сутринта Ратма трябваше да получи  доставка алкохол за бара. А между другото той гледаше да зарежда с възможно най - доброто пиене. Доставката закъсня поради натоварения трафик, но все пак дойде. Ратма подписа документа, че я е получил, помогна за част от подреждането, а за другата остави персонала да се оправи - освен барман беше и собственик и излезе от заведението. Трябваше да отиде до банката. Там бързо си свърши работата и понеже имаше време докато  бара започнеше да се пълни реши да се разходи в близкия парк. Затова тръгна натам. Вървеше по алеите, по някое време си хареса една пейка и седна. Малко по-късно по алеята се зададе някакво момиче. С приближаването й хибридът усети, че е ангел. Той зачака да наближи съвсем..
Ратма
Ратма
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 47
Join date : 01.11.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Alexandra Пет 01 Ное 2013, 14:07

Природата бе нещо,което обичах най-много.Чистия въздух ми бе като приятел,който не би ме наранил за своя изгода.Затова днес както почти всеки ден,реших да се отдам на спокойствие в парка.Облякох удобни дрехи да това време и излязох навън като взех само ключове,малко пари и смартфона си.Заключих входната врата и излязох на улицата като тръгнах по посока на парка.Още в началото видях колко е пълно,но това не ми допадна затова с надежда,че навътре е по празно продължих да ходя.Стигнах парка с поляната и продължих да ходя като се надявах да има свободна пейка където да седна и да си почина,но такава не видях.Не след дълго видях една пейка,където седеше един мъж,който бе ангел,но не напълно.Може пък да е хибрид между ангел и още нещо.Това ме зарадва леко и се спрях пред погледа му като попитах.
-Може ли да седна до Вас?-усмихнах се леко и останах на мястото си чакайки отговор.
Alexandra
Alexandra
Angel
Angel

Брой мнения : 270
Join date : 21.07.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Ратма Пет 01 Ное 2013, 15:09

Момичето ангел спря пред пейката, на която седеше Ратма и възпитано го попита дали не може да седне при него. Хибридът  първо погледна за друга свободна пейка, каквато нямаше и след това пак върна сините си очи на нея.
 - Да разбира се - отвърна той - Заповядайте.
 Момичето седна, а Линариан  се зачуди дали да не я заговори и да се запознае. Мисленето му трая кратко.
- Хубав ден, нали? - рече той.
Ратма
Ратма
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 47
Join date : 01.11.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Alexandra Пет 01 Ное 2013, 20:45

Той ми позволи да седна,а аз се възползвах и се настаних до него,като казах.
-Да.Извинявайте за нахалството,но нямаше други свободни пейки и спокойно,няма да Ви досаждам дълго.Само да си почина около десет минути си тръгвам.-обърнах се на другата страна и се загледах в далечината където едни деца си играеха,а майките има пиеха нещо.Никога не съм искала деца,но ги обичах по специален за мен начин.Начин по който обичах само тези красиви от началото същества.Всичко си бе до време,но може би само нещастие както го наричах на моменти ще си остане вечно,а именно това да съм ангел.Не винаги това да съм безсмъртна и добра ми харесваше.В момента исках да не съм пазител,а да съм от онези,които нараняват,но така все едно разливат вода на неправилното растение.Тоест нещо,което да не се вземе на сериозно от който и да е било.Не исках чак да убивам някой,но примерно да счупя клон или да настъпя без да искам някое насекомо,но природата ми и аз бяхме такива,че правехме път дори на мравката.
Alexandra
Alexandra
Angel
Angel

Брой мнения : 270
Join date : 21.07.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Ратма Съб 02 Ное 2013, 07:54

Ангелката се извини, че му се е натрапила и каза, че няма да стои дълго. Държеше се възпитано и мило, както поне на теория би трябвало да се държи един ангел. Обаче личните впечатления на Ратма, за немалка част от бащиния му вид бяха коренно  различни. Все пак тя изглежда не беше от тях.
 - Няма проблем - отвърна той. - Останете колкото искате
Няколко деца минаха покрай тях на колелетата си. Хибридът харесваше деца и някой ден сигурно  щеше да има, но, поне досега, не го биваше особено в общуването с тях. Беше излизал със самотни майки.
 - Впрочем казвам се Ратма. А вие?
Ратма
Ратма
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 47
Join date : 01.11.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Alexandra Съб 02 Ное 2013, 09:40

Хората се разхождаха без посока,без да им пука за нещо,без да обръщат внимание на другите,което беше добре.Но на мен пак не ми беше комфортно.Може би една почивка извън Ню Йорк щеше да ми се отрази отпускащо и успокояващо.Докато гледах все още в далечината,мъжът до мен се представи,а аз се обърнах към него и казах.
-Аз съм Александра.-подадох ръка и се здрависахме като аз довърших ръкостискането с такава усмивка,която само един ангел може да притежава.Все още гледайки го в очите,го попита.
-Ти какъв си?Имам предвид,усетих,че си ангел,но не чист.Тоест си хибрид,но между ангел и какво още?-въпроса ми бе директен,но не ми бе до увъртане.Предпочитах всичко да си кажа и да питам,а не да увъртам докато накрая може би нищо не разбера заради преплитане на думи и спестяване на истини.
Alexandra
Alexandra
Angel
Angel

Брой мнения : 270
Join date : 21.07.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Ратма Съб 02 Ное 2013, 15:03

- Приятно ми е - усмихна се Линариан здрависвайки се с Александра, такова беше името на момичето. Тя го попита хибрид между ангел и какво е. Преди да отговори телефонът му се обади. - Извинявай за момент - каза той и го погледна. Беше съобщение от мобилния оператор, чийто услуги ползваше, че най-новата му сметка  е излязла. Затвори телефона, прибра го  в джоба си и се облегна на пейката.
 - Демон - отвърна на въпроса зададен преди по - малко от минута  от ангелката.
Ратма
Ратма
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 47
Join date : 01.11.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Alexandra Нед 03 Ное 2013, 07:56

Значи е хибрид между ангел и демон.Това не ми хареса особено,но нямаше да си тръгна.Не бях страхливка и щях да се изправя ако се наложи срещу него.Явно не винаги това да си добър или лош понякога,помагаше на всички.А имаше такива като Ник,които не обичаха едната си страна,но пък живееха заради другата като се опитваха да живеят по-добре и да избягват срещите с лошите си страни.Надявах се този мъж да живее повече с добрата си страна,иначе щеше да стане доста червено наоколо или най-малкото щеше да стане нещо лошо за един от двама ни.Не обичах особено демоните,най-вече заради Ник,но може след векове да сме поне приятелски настроени един към друг.
Усмихвайки се,го погледнах и казах.
-Значи хибрид между ангел и демон...А към кои спадаш повече-ангели или демони?-погледнах го вече въпросително и доизясних.-Защото познавам дете,което е хибрид и се старае да живее като ангел заключвайки почти демонсаката си страна.-кимнах леко и изчаках отговора му.
Alexandra
Alexandra
Angel
Angel

Брой мнения : 270
Join date : 21.07.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Ратма Нед 03 Ное 2013, 11:19

- Интересен въпрос, като се има предвид, че не се разбирам и с двамата си родители - отвърна Ратма. - Баща ми спокойно може да се яви на "Мистър Високомерие". Ако е жив. Не съм го виждал или чувал от доста време - уточни. И без да се засягаш, но познавам и други такива ангели. На всичко отгоре опита/ха  да ме убие/т от страх. Между другото  аз съм първият хибрид между ангел и демон - вмъкна той. - А Лилит мисля, че и  сама знаеш, каква е. Но Всъщност съм на страната на баланса. - Александра може би не знаеше, какво има в предвид затова поясни:
 - Доброто трябва да има превес обаче той в никой случай не бива да е прекален. Между 60 и 75%. 
Ратма
Ратма
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 47
Join date : 01.11.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Alexandra Пон 04 Ное 2013, 20:11

Отговора му ми хареса,защото въпреки расата ми и за бях 50 на 50.Имах лоши страни,но имах и добри.Стараех се да правя добро и да живея така,но много често се объркваха нещата и повече пъти резултата бе лош.А и никъде няма напълно добър и безгрешен човек.Светът просто не беше създаден така.Винаги някой грешеше,винаги някой объркваше,винаги някой правеше грешни неща.Затова казах спокойно и разбирайки го.
-Не се притеснявай.Дори аз като ангел,съм може на моменти по лоша и от Сатаната.Но има и друго.Няма безгрешен човек,защото просто така е създаден света.Да има и двата вида-лоши и добри.-усмихнах се и станах като допълних.-Хайде да се разходим и пак ще си говорим.Просто не ми се стой вече на едно място,а и съм жадна.-беше така.Ожаднях вече и исках да пия нещо студено и отпускащо.
Alexandra
Alexandra
Angel
Angel

Брой мнения : 270
Join date : 21.07.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Ратма Пет 08 Ное 2013, 20:43

Думите на Ангелката бяха, че никой не е безгрешен, нещо с което той беше напълно съгласен и че дори тя е вършила някои твърде лоши неща. Освен това каза че е жадна  и предложи да се поразходят.
 "Изобщо не се притеснявам" си каза на ум Ратма.
 - Ок да се разходим - съгласи се той и също стана. Впрочем знам един хубав бар на близо. Може  там да пийнем нещо

/продължава в бар "Гротеска"
Ратма
Ратма
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 47
Join date : 01.11.2013

Върнете се в началото Go down

Парка с поляната Empty Re: Парка с поляната

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите