New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец

2 posters

Go down

Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец Empty Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец

Писане by Виктория Сря 30 Окт 2013, 06:30

Поредната вечер и поредният бар.Няколко момичета ме погледната ядосано и дори чух коментарите на някои от тях.Нямах намерение да се разправям,с когото и да било за това просто влязох в бара и се насочих към една от масите.Седнах на една от многото и кръстосах крака,чакайки да бъда обслужена.Когато мъжът стоящ на барчето дойде аз си поръчах една чаша бърбън.Днес нямах намерение да се напивам за това просто реших,че няма и смисъл да си пилея парите за ненужен алкохол,който дори нямаше и да изпия.
Дръпнах надолу черната си къса рокля и започнах да чакам поръчката си.Огледах се наоколо.Това бе някакъв мой си много неприятен за повечето хора навик.Навик,който не можех да изкореня от поведението си,но какво да се прави.След като питието ми се озова пред погледа.Повдигнах чашата си и внимателно я поднесох към устните си,а след това отпих глътка от бърбъна.Върнах чашата на предишното й място.Още веднъж се огледах.Успокоих се.Толкова ми е скучно.Искаше ми се някой познат или непознат да ме заговори.Нищо не се знаеше.А,до тогава реших да се наслаждавам  на питието си.
Виктория
Виктория
Demon
Demon

Брой мнения : 29
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец Empty Re: Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец

Писане by Marcel Сря 30 Окт 2013, 16:49

Времето бе спокойно и тихо.За някой студено,а за други топло.За едни скучно по особен начин,а за други твърде интересно.Но лично за мен,бе ден като ден.Или по-точно вечер.Дааа...Навън минаваше вече 22 часа,а улиците все още бяха претъпкани и хората доста често се блъскаха по пътя бързайки за някъде.Аз не бързах и това,че скучните същества се блъскаха в мен ме ядосваше и дразнеше,което бе лошо в повечето случаи.Улицата по която вървях бе една от най-оживените.На нея бяха едни от най-елитните хотели,барове,клубове и къщи на богати и известни личности.Нощно време беше пълно с млади хора,които най-често превземаха пияни хотелите или те първа пълнеха баровете за да се напият.Аз мислех първоначално да не влизам никъде,а да се отклоня и да се прибера в къщи,но идеята да завържа някоя дама ме съблазни и реши.Не след дълго вече решен,че ще се забавлявам,влязох в един бар.Огледах наоколо и пред вече сивия въздух тук,видях една самотна дама на бара,която пиеше бърбън.Без да му мисля се настаних до нея и си поръчах двойно уиски.Държах на качеството и добрия избор,затова поръчах уискито ми да е Jack Daniels.Обърнах се към нея и казах с усмивка.
-Добър вечер.-обърнах се към бара чакайки уискито си.
Marcel
Marcel
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 89
Join date : 05.10.2013

Върнете се в началото Go down

Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец Empty Re: Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец

Писане by Виктория Сря 30 Окт 2013, 17:29

Огледах се наоколо.Нищо различно.Единствено и само хора загубили смисъла, в това да си живеят живота нормално.Е,за щастие аз не бях като тези хора,удавили се в алкохола.Подсмихнах се едва забележимо,като само и единствено съвсем малко помръднах ъгълчетата на устните си.Въздъхнах.Взех питието си и го придвижих бавно до устните си.Надигнах чашата и изпих цялото й съдържание.Оставих я на масата и случайно главата ми се обърна на дясно.Очите ми видяхa непознат мъж.Надявах се да не се наложи да преспя с него или нещо друго.Чух мъжки глас.Да се надявам,че не ме бърка с никоя друга.Обърнах се и попитах:
-А ти си?-попитах аз.
След това поръчах още една чаша бърбън.Зачаках неговия отговор с нетърпение.
Виктория
Виктория
Demon
Demon

Брой мнения : 29
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец Empty Re: Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец

Писане by Marcel Нед 03 Ное 2013, 14:44

Тя си поръча още едно питие,а аз само се усмихнах и казах.
-Не е нормално жените да пият така.Лош ден ли?-отпих от питието си и допълних.-Казвам се Джак,а ти?-погледнах пак към нея и забелязах,че вече и втората чаша беше пресушена.Това не ме учуди.Много жени в днешно време пиеха като не видели,а това че с всеки ден се създава нов вид алкохол,само ги привлича повече.Преди милиони,милиарди години имаше само вино и уиски,а сега ракии,вина,бира и какво ли не.Не,че не харесвам примерно водка,но имали нещо по-хубаво от домашно вино или качествено уиски?По мириса на нейното питие,тя пиеше бърбън.Е не че е лошо,но по-добре да пие уиски,а не прототип на уискито.Бях почти еднакви,дори по градуси нямаха голяма разлика.Пък може като дама да си мисли,че като пие бърбън,а не уиски ще изглежда по-малко ненормална.
Marcel
Marcel
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 89
Join date : 05.10.2013

Върнете се в началото Go down

Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец Empty Re: Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец

Писане by Виктория Чет 07 Ное 2013, 17:23

Може би тези питиета ми бяха достатъчни,но все пак си поръчах още едно.Момчето което седна до мен започна да говори.А аз само слушах и пийнах глътка от питието си.
-Виж!Денят ми не е лошия.Аз съм лошата която го прави такъв-казах аз и допълних-Ако се срещаме често трябва да свикнеш-след това довърших-Аз съм Виктория.Ако идваш често в този бар трябвало е да ме видиш все някак.Нали?
Може би е чувал моето име и преди.Все пак баща ми е известен.Или не ме е споменал.Понеже като негова дъщеря сигурно много се срамува от мен.И затова не е споменавал нищо за мен.Или пък той не го е срещнал.Това нямаше значение.Не знам защо на за пръв път се замислям за такива неща.Странно а?Е какво да се прави.
Така и не огледах мъжа който седи до мен.След като добре го огледах  ми се стори симпатичен.Ето пак.Как може.Всеки път като погледна някой мъж ми се ще веднага да го вкарам в леглото.Не!Не искам този път така да става.Но мръсните мисли не спираха да ме връхлитат.Идеше ми да съблека тези дрехи.Като започна от ризата.Но не бива.Искам да бъде различно!Но не мога.Ще се сдържам.Може би само когато той направи първата стъпка.Засега май ще е най-добре много да не говоря с него или и това ще бъде грешка.Може би не искам да е различно,а да съм себе си.Да!Така ще бъде!Иска ми се да го опозная.Започнах да му задавам няколко въпроса.Не искам да бъда нахална и изчаках отговорите му.
Виктория
Виктория
Demon
Demon

Брой мнения : 29
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец Empty Re: Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец

Писане by Marcel Съб 16 Ное 2013, 23:59

Отговора й не ми допадна,но защото все си имаше мнение и не винаги то съвпадаше с това на другите.Явно тя бе редовен клиент на бара,но аз обичах разнообразието и често сменях местата където излизах или пък купона бе в къщата ми.Затова в отговор допълнен и поправен с доза сарказъм,казах.
-Не всеки е любител на еднообразието.-отпих от питието си станах от стола с думите.-Аз отивам да танцувам.Ако искаш,ела.А ако ли не,винаги се намират кандидатки,които да стоплят де тялото ми,де леглото ми.-намигнах й като и обърнах гръб и се изгубих след тълпата от танцувачи хора.Но въпреки народа,аз я видях все още седяща на бара и обмисляща думите ми.Обичах когато си играех с жените.Явно това да е до тялото ми и хареса повече,защото стана от бар стола и започна да ме търси.
Marcel
Marcel
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 89
Join date : 05.10.2013

Върнете се в началото Go down

Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец Empty Re: Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец

Писане by Виктория Пон 17 Мар 2014, 18:42

Погледна Марсел неразбираемо.Никой до сега не и' бе говорил така или по скоро с такъв съркастичен тон.Това беше нещо съвсем ново за нея и и' беше странно.А и той и' обърна гръб!Това почти я убиди.
След малко мъжа бе сред групата,танцуващи хора.Тя реши да се присъйдини към тях.И без това и' беше много скучно.Взе,че изпи останалото количество алккохол от чашата и',а после остави чашата намира и се изправи.Тръгна към дансинга с цел да го намери.И ето,че изведнъж очите им се срещнаха.Тя се усмихна леко,закачливо.Опита се да промени кофти настроението си и да забрави лошото им начало и да започнат на ново.
Те започнаха да тънцуват в ритъма на музиката.Изненада я това,че той бе от мъжете,които умеят да танцуват.За разлика от другите.Марсел беше доста добър партньор.
Изведнъж темпото стана по-бавно.Диджея бе пуснал една наисина доста приятна песен.Вики обви ръце около врата на мъжа пред нея,а той около кръста и'.
-Извинявай,че се държах така-извини се тя без да знае,защо го направи.Сякаш той и' въздействаше някак.Тя сложи главата си на рамото му и притвори леко очи.
Виктория
Виктория
Demon
Demon

Брой мнения : 29
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец Empty Re: Victoria and Jack / in one of the bars of New York след месец

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите