New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Домът на ангелчето I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Домът на ангелчето I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Домът на ангелчето I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Домът на ангелчето I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Домът на ангелчето I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Домът на ангелчето I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Домът на ангелчето I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Домът на ангелчето I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Домът на ангелчето I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Домът на ангелчето

Go down

Домът на ангелчето Empty Домът на ангелчето

Писане by Alexandra Пон 30 Сеп 2013, 21:29

Къщата:

Домът на ангелчето 0_f91da4900d2dfb98a9d779146c592b3a_1342697741

Колата:

Домът на ангелчето Ac-schnitzer-bmw-x5-falcon-tuning-kit
Alexandra
Alexandra
Angel
Angel

Брой мнения : 270
Join date : 21.07.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на ангелчето Empty Re: Домът на ангелчето

Писане by ???? Сря 16 Окт 2013, 13:33

Явно тя реши просто да го зареже в парка без никакво обяснение. Реши да го остави там и просто да изчезне, но нямаше да стане така. След като я видя как си тръгва той я проследи. Не разбира се като хората, да тръгне след нея, а като демоните. Проследи енергията й и я видя да влиза в къщата си. Стоеше от вън и се чудеше дали да я изненада, дали да влезе или да отида да почука на вратата. Премина с ръка през косата си и след това използва дарбата си да преминава през материя. Превърна се в един черен пушек и изчезна в облаците, а след като се материализира и се озова точно на терасата на вторият етаж. Огледа се и я видя да се разхожда из дома си. Усмихна се. Перфектно, беше тук. Дематериализира се отново и накрая фигурата му се появи пред входната врата. Вдигна ръката си и почука на вратата, като зачака да му отворят. Знаеше как ще я изненада. За секунда използва дарбата си и голямото му палто изчезна, а след това и бастуна, на тяхно място в ръцете му се появиха две неща. В дясната имаше букет от красиви червени рози, а в лявата бутилка шампанско. Когато видя вратата как се отваря я погледна и й каза:
-Извинявам се за лошото си държание, като истински первезен демон ще ми позволиш ли да направя тази вечер незабравима за теб? - остана така, държейки цветята и алкохола и зачака отговора й. А единствените дрехи по тялото му бяха ризата, костюма и вратовръзката му, като се надяваше тя да го хареса.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Домът на ангелчето Empty Re: Домът на ангелчето

Писане by Alexandra Сря 16 Окт 2013, 18:51

Бях си пуснала един филм,но след като свърши,реших да се изкъпя.Качих се на втория етаж и влязох в стаята си.Но усетих,че има някой,но нищо не видях.Явно демонските номера все още бяха на мода.Не обърнах внимание на това и продължих да се глася.Но звънеца звънна и нямаше как да вляза да се къпя.Затова слязох долу и отворих вратата.Още като видях кой е,исках да затворя вратата и никога да не я отворя.Но той бе нахален,а и беше с букет.Отвориш широко вратата и казах тихо.
-Заповядай.-след като влезе и се настани в хола,взех букета и го потопих във вода в една ваза.Върнах се в хола с въпроса.-Искаш ли нещо за пиене или ядене?-имах какво да му предложа,но нека сам си избере.Докато чаках отговора му,огледах тялото му и преглътнах тихо без да се усмихвам или да показвам някакво чувство или емоция.Мислех да карам по бавната,но и мръсна стъпка.Нямаше да бързам с плана си,а пък ако го огрее,щеше да си тръгне с усмивка до ушите.
Alexandra
Alexandra
Angel
Angel

Брой мнения : 270
Join date : 21.07.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на ангелчето Empty Re: Домът на ангелчето

Писане by ???? Сря 16 Окт 2013, 19:39

Усмихнах се и се изправих. Доближих се до нея, като ръката ми се плъзна по вратлето й. Притиснах я до себе си и тя усети как устните ми се съединиха с нейните. Езичето ми премина по тях и след това бавно се отдръпнах:
-Искам само едно нещо! - след тези думи се притиснах в нея и можех да усетя всяка една гънка на тялото й, както тя можеше да усети моята:
-Нека кажа, че този път ще бъда по-послушен и ще изпълня всяко едно твое желание, за това искам да ми кажеш само какво искаш, как го искаш и ще направя така, че да искаш още и още! - след тези думи се отдръпнах и просто започнах да свалям дрехите си:
-Нека се извиня за тъпото си държание и опита да се правя на недостъпен и да ти дам всичко това, което искаш.. - след тези думи тя видя как започнах да разкопчавам ризата си. Погледнах я в очите, тези сини очи:
-Имаш много красиви очи - след тези думи свалих ризата си и допълних:
-Така.. готов съм да изпълня всичко, а ти само трябва да си го пожелаеш! - след тези думи бавно започнах да падам надолу и тя ме видя на колене пред себе си:
-Е? Какво да направя за вас, господарке?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Домът на ангелчето Empty Re: Домът на ангелчето

Писане by Alexandra Сря 16 Окт 2013, 20:47

Ако знаех,че е толкова бърз,щях още от парка да го почна.Е не сериозно,но една целувка или нещо по такова,но без да го събличам.Но сега мислех да си поиграя с него за дето ме отблъсна по-рано.Направих крачка към него и леко се наведох като плъзнах ръката си по косата му и вплетох пръсти в нея с думите.
-Защо от началото бе толкова лош?-огледах го многозначително и отново се изправих.Той сега беше готов на всичко,а по-рано нищо не даваше.Клекнах и като бях на едно равнище с него го целунах продължително.Бутайки го назад,легнах върху него и продължих с целувката,но ноктите ми се забиха в гърдите му.Таза ми леко се раздвижи образувайки няколко кръга след,което казах.
-Нека да се преместим горе в стаята за гости.-след това станах и тръгнах към стаята за гости като свалих грейката и разкопчах ризата си.Смъкнах я до някъде колкото да оголя раменете си и влязох в стаята.Сядайки на леглото,го придърпах към мен и впих устните си в неговите.
Alexandra
Alexandra
Angel
Angel

Брой мнения : 270
Join date : 21.07.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на ангелчето Empty Re: Домът на ангелчето

Писане by ???? Сря 16 Окт 2013, 20:54

Смятах, че ще се възползва от пълната си свобода, че ще застане над мен и ще ме накрада я задоволя с език или ще ме накара да я целувам по краката, но не. Тя клекна пред мен и ми отговори на целувката с целувка и след това поиска да се преместим в стаята й. Последвах я и видях как е започнала да се съблича, но беше разголила само раменете си. Седна на ръба на леглото и ме придърпа за целувка, а аз и дадох нещо много повече. Ръцете ми се плъзнаха по вратлето й и след това по раменете й, а аз впих устни в нейните, докато не ни потрябва глътка въздух. Бавно започнах да слизам надолу, като целувах кожата на врата й, на раменете й и се спрях. Отново се върнах обратно на устните й и й казах:
-Не бях лош.. просто.. се опитвах да се правя на демон.. по природа ние сме гадни, злобни и нечовечни.. правим се на господари, но сега... - погледнах я в очите и й казах:
-Сега аз ще съм подчинения и ще изпълня всяко едно твое желание, ще правя това, което пожелаеш.. - след тези думи отново я целуна, но този път за кратко. Отдръпна се и каза:
-За това.. съм готов да направя всичко, за да ти се реванширам.. готов съм да ти изпълня най-съкровеното желание и.. - след като се доближи прошепна в ушето й:
-Уверявам те, че имам опит в това, за да те накарам да искаш още по-перверзни неща! - след като каза тези неща реши да се разголи изцяло пред нея. Разкопча панталона си и той сам падна в глезените му. Тя можеше да се наслади на голото му тяло изцяло. От добре оформените плочки до надървеният му пенис:
-Е? Какво е вашето желание, мадам? - и пак зачака, за да чуе какво би искала да прави тя с него.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Домът на ангелчето Empty Re: Домът на ангелчето

Писане by Alexandra Чет 17 Окт 2013, 20:39

Той се поддаде много лесно,а това ми хареса,но не напълно.Исках мъж, а не женкар в леглото си.Ако ще се оставя напълно за да командвам без той да се озъби и един път,по добре да мина без секс с него.Докато го гледах как се съблича,цялото ми тяло гореше за допира на неговото,но знаех също,че лесния начин е за начинаещите.Погледнах го и казах.
-Щом ще е по моите правила,искам да легнеш на леглото.-той го направи без каквото и да е било противоречие.Станах от леглото и застанах пред демона.Наведох се и подпрях ръката си на леглото като започнах плъзгайки се да се насочвам към устните му.Целувайки тях,ръката ми започна с леки натискания да обхожда областта на члена му,който бе надървен и доста твърд.Езикът ми нахлу нахално в устата му,но обхождайки вътрешността й,мъжът леко се усмихна.Може би причината бе палавата ми ръка,но това бе само едва началото на това,което го чака.
Alexandra
Alexandra
Angel
Angel

Брой мнения : 270
Join date : 21.07.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на ангелчето Empty Re: Домът на ангелчето

Писане by ???? Чет 17 Окт 2013, 20:51

Смятах, че тя ще ме приеме като играчка и ще ме използва така, както иска, но вместо това ме накара да легна и започна да дарява тялото ми с наслада. Не трябваше ли да е обратното. Когато ме целуна усещането на езика й между устните ми беше повече от приятно. Тя ме караше да изпитам удоволствие, а когато ръката й се плъзна по пениса ми освен усмивката ми, тя получи и тежката ми въздишка. Погледнах я в очите, но нямаше да говоря. Просто се отпуснах на леглото и реших, да остана безучастен, но тогава нещо се събуди. Ръцете ми се плъзнаха по тялото й и тя усети как преминаха по вратлето й, пръстите ми галеха кожата й и обвиха гърдите й, нежно ги масажираха за секунда през плата и тогава се спрях. Погледнах я в очите и й каза:
-Искам да направим сделка, която съм сигурен, че ще ти хареса.. - след тези думи се доближих до нея и голото ми тяло се притисна в нейното, а аз прошепнах в ухото й:
-Искам сега да правиш с мен, каквото пожелаеш.. да си играеш с тялото ми както искаш, да ме драскаш, да ме биеш, да ме скубеш, да ме караш да те лижа, да сядаш на лицето ако щеш.. или да ме завържеш, да не ми даваш да свърша, каквото пожелаеш.. искам да използваш перверзното си въобръжение и да ме използваш.. да бъде твоята лична секс играчка, а след това.. - след тези думи той премина с езиче по ушето й и след това засмука меката му част и продължи с думите си:
-След това ти обещавам, че аз.. ще направя същото с теб.. ще те използвам както искам, но няма да бъдеш моята лична секс играчка, а моята партньорка.. ще правим див секс, а след това.. за финал нежна и приятна любов и докато не те оставя без дъх от оргазми няма да спра.. ще усетиш езика ми, устните ми, пръстите ми и пениса ми навсякъде по теб, в теб и се надявам идеята ми да ти хареса.. е? Искаш ли ме по този начин? Искаш ли ме, като твоя собственост или искаш обратното.. или искаш аз да доминирам? - и зачака отговора й.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Домът на ангелчето Empty Re: Домът на ангелчето

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите