New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Създаване на демони I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Създаване на демони I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Създаване на демони I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Създаване на демони I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Създаване на демони I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Създаване на демони I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Създаване на демони I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Създаване на демони I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Създаване на демони I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Създаване на демони

+4
Кристан
Lucifer.
•Chelsey•
Jessica Clark
8 posters

Go down

Създаване на демони Empty Създаване на демони

Писане by Jessica Clark Пон 15 Юли 2013, 19:15

Може всичко, което може ангелът, но обикновено е с нечисти намерения. Безсмъртен е. Може да прави сделки с хора и да взима душите им, като ги измъчва, консумира или си играе с тях (в зависимост от цвета на очите). Може да обладае не само човек, но и друго същество (или предмет) и да се ползва от способностите му, макар и сам той да ги има. Може да пътува във времето и да влиза в Ада. Всеки демон може да бъде изгонен от обладания човек/животно/предмет чрез специален ритуал. Демоните също си имат йерархия:

Първите и най-могъщи демони, това са белооките. Очите им са абсолютно бели, без никакви следи от зеници или ириси. Обикновено другите демони под тях са им подчинени.
Следващите под белооките са жълтооките. И те никак не са за подценяване. Нямат никаква милост, изпълнителни са и определено не искате да ги срещате в тъмна уличка през нощта.
Надолу по стълбичката идва ред на червенооките или така наречените - кръстопътни демони. Почи винаги, когато призовеш демон на кръстопът, се явява червеноок със също толкова ярко чувство за хумор.
И най-отдоло, най-често срещаните демони, това са чернооките. Те са най-обикновени демони, обикновено дотолкова подчинени на другите над тях, че с право можем да ги наричаме "момчетата (респективно - момичетата) за всичко". Вършат мръсната работа.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by •Chelsey• Пон 22 Юли 2013, 21:55

Челси Норт
19
Демон
Създаване на демони BARBARA_PALVIN_1LR
Дарба:
Контрол над елемента въздух, контролира електричеството и лечителски умения
История:
Бях като всички малки дечица. Исках да се омъжа за принца на бял кон. Щях да имам три деца и да живея в огромен дворец, който се намира на дъното на морето и слугите ми щяха да бъдат росалки. Все пак бях дете, но се очертаваше да имам прекрасен живот. Живота обаче не мислеше така. Явно ми бе предвидил нещо друго. Искаше да ме смачка от всяка една страна. Да се срина и да не мога да стана, но аз нямаше да се спра пред няколко пречки. Пред няколко изпитания, които бе ми поставил живота. Като за начало се роди сестра ми. От тогава тя стана цветето, а аз бурена. Тя беше важната, а аз можех само да вървя зад нея и да събирам каквото е останало. Майка ми беше глупачка. Престъпление е да се говори така за родителите и съм против това, но майка ми си беше ужасна. Като за начало винаги мислеше за себе си. Баща ми изчезна безследно и майка ми се омъжи повторно. Новият беше голям задник и караше майка ми да прави каквото той иска. Тя спря да вярва на мен и сестра ми. Не ни подкрепяше за нищо и каквото кажеше Мишел /новият/ това се правеше. Сестра ми нямаше проблем с Мишел, защото все му се мазнеше, а той автоматично пренасочваше гнева си върху мен. С една дума играех ролята на отдушник в семейството.
Живях си така известно време докато не срещнах Дани. Единственият човек, който повярва някога в мен. Единствено на него съм вярвала някога. Имах нужда да го виждам всеки ден. Всяка секунда исках да съм с него. Сякаш без него не можех без него. Баща ми продължаваше да се държи като крал в семейството ми или колкото бе останало от него. Веднъж Дани дойде у нас. Искаше да се запознае с нашите. Бях му разказвала за ''баща ми''. Знаеше всичко и ми бе обещал да не създава проблеми, но щом Мишел почна да нарежда на мен и да се държи все едно съм му личната слуга Дани не издържа. Стана и почна да ме защитава както би искала всяка една жена, но аз бих искала да си замълчи. Мишел подивя и в яростта си намушка Дани с ножа за тортата в стомаха. Линейката бе дошла късно. Бях съсипана. Всичко което ми даваше сили да живея го нямаше. Нямах и приятели, защото бяхме богато семейство и ни обучаваха вкъщи. Почти не излизах. На шестнадесет разбрах, че съм демон и не чаках повече. Събрах багажа си и избягах. Не след дълго разбрах, че имам банкова сметка направена ми от истинският ми баща и всичките му пари са мой. Купих си малка къщичка и за да не съм самотна си взех куче. Сега живеех самичка с Лйджи.
FC:
Barbara Palvin
•Chelsey•
•Chelsey•
Demon
Demon

Брой мнения : 49
Join date : 22.07.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Jessica Clark Пон 22 Юли 2013, 22:02

Одобрена си.Попълни Роул Плея в профила си и се забавлявай Razz 
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Lucifer. Чет 22 Авг 2013, 21:43

Име:Луцифер

Години:25/неизвестни

Раса: демон

Дарба: (Може повече от една дарба,но не прекалявайте. Хората и ловците нямат дарба.) - всички присъщи на демоните

История(7 реда най-малко):Луцифер е вторият след Бог. Първоначално бил ангел, пръв сред първите, най-могъщият. И ето, че Бог създал хората и накарал ангелите да им се поклонят. Луцифер категорично отказал, за него те били низши създания и не заслужавали това. За наказание Луцифер бил изгонен от Рая, но никой дори не предполагал какво ще създаде той и че ще бъде най-големият кошмар, който някой е виждал. 
Луцифер бил пратен в бездната, но бил прекалено могъщ. Създал Ада от тази бездна.
От адския огън създал още като него, първите демони след него. И това бил моментът, в който всичко щяло да се промени и никой, дори Господ нямаше да е в състояние да го спре.

Допълнителна информация: няма

Снимка и името на човека, чийто лик използвате:kellan lutz
Създаване на демони Kellan-lutz-immortals_2

Характер: Нека видим.. какъв може да е дявола. Ами да - жесток. Не го интересува мнението на другите, освен на много малко "хора", които се броят на пръстите на едната му ръка. Въпреки това има нещо прекалено обаятелно в него. Високомерен и арогантен, във всеки удобен случай показва, че е могъщ и не трябва човек на му се опълчва, макар че има и заблудени, които си мислят, че ще могат да го спрат. Когато се ядоса става наистина безмилостен. Нищо и никой не е в състояние да го спре, убива и руши наред, затова някой да го ядоса, не е най-умното нещо, което може да направи. Отмъстителен е и ако на момента не си е върнал за дадена постъпка, то тогава не си отдъхвайте, защото ще бъде наистина внушително и брутално. Колкото повече се забави неговото отмъщение, толкова по-болезнено ще бъде. 

Работа: няма такава

Външен вид: (снимка плюс кратко/1-2 изречения/ описание)През всичките си години съществуване е сменил много лица. И сега отново е с ново лице, непознат на никого, но същевременно познат на всеки. Висок, мускулест, на пръв поглед обикновен мъж. Но това само на пръв поглед. Има руса коса и пронизващи сини очи, в които не може да се разчете никакво чувство. Само пронизваща студенина. Не може да се каже, че не е привлекателен, дори напротив, той е мечтата на всяка жена. Стига да поиска може да съблазни всяка прекалено лесно, сами падат в краката му. Притежава надменен вид и арогантна усмивка.
Lucifer.
Lucifer.
Demon
Demon

Брой мнения : 9
Join date : 22.08.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Jessica Clark Чет 22 Авг 2013, 21:55

Одобрен си.Попълни Роул Плея в профила си и се забавлявай Razz 
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by ???? Вто 27 Авг 2013, 08:08

R.I.P.D.
Създаване на демони Tumblr_mm9wromzj51s3774fo1_500
Ryan Reynolds


Име: Уйед Уйлсън или просто Дедпуул!

Години: 27.. или поне на толкова изглежда

Раса: Демон (Жътвар!)

Дарба: Безсмъртен е!

Създаване на демони Tumblr_mn83ncSgmm1qhlt4ko1_500

Външен вид:
Кестенява коса, кафеви очи, високо чело, леко покрито с мъжко окосмяване тяло, добре поддържана физика. Висок метър и осемдесет и шест. Гръдна обиколка и изпъкнали плочки на тялото. Красива усмивка и дори и да забравя понякога да се бръсне предпочита да има гладко избръсната кожа. Обича да се гелосва и да вдига косата си. Няма татуйровки или пиърсинги. Има белег от куршум в дясното рамо и в лявото бедро и белег от порязване на гърба. Облеклото му е от рода на дънки, тениска и кожено яке, а когато е топло предпочита просто да свали якето. Мрази да се разхожда по къси или три четвърт гащи. Обува си спортни обувки от рода на маратонки или кецове, но ако се наложи слага и официални, заедно с комплект от костюм. Типичното ченге.

Характер: Лесно избухлив, забавен. Уейд е вманиячителен. Щом се вкопчи в нещо не пуска, точно като куче в кокал. Работата е там, че щом той разнищи нещо и просто се захваща за него, докато не разнищи всичко около него. Ако изкопае една тайна започва да дълбае и да дълбае, докато не разрови целият двор. Освен този свой тип на характеризиране може да се опише, като държащ на всичкото, което има. Нещата, които го интересуват са семейството му и старите американски машини. Притежава стар американски автомобил, мотор и малка семейна къща! Не притежава много, но това му е достатъчно повече от всичко. Това е неговото богатство. Докато не умира!

История:
Роден в семейство на полицай, той е най-големият от синовете. Най-големият брат от семейство Уйлсън и първият след като завърши обучение постъпил в армията. Преди да се отдели от родното си място се залюбва с Мари-Ан. Красиво момиче, което никога няма да забрави. Прекарва пет години в обикаляне на света и изпълняване на тайни мисии. Един ден. Последният от военната му кариера мисията му е да е превоз на опасен престъпник. Той, заедно с отряда си превозва братът на известен мафиот от родното му градче. Всичко се обърква и затворника се опитва да избяга, а самият Уейд го прострелва и убива на място. Така брата на жертвата решава да си отмъсти и избива семейството на г-н Уйлсън. Прибира се обратно вкъщи. Близък приятел на баща му, които тайно се е занимавал с разследване, му дава правото да стане детектив с пълен имонитет и да води отряд в града, но това освен че му води още неприятности го превръща в най-търсеният враг на мафията. Това води и до убийството на първата му и единствена любов. След като той губи всичко, което е имал решава да се отдаде на работа. Един ден на вратата му се почуква и пред него стой едно младо, русо момиченце, което прилича на Мари-Ан. Оказва се, че е неговата дъщеря. Сега остават само той и тя. Единственото, което е по-важно от работата и разследването му е да запази дъщеря си жива и здрава. Сега използва всичките си умения, само за да оцелее. Тя се казва Белатрикс - Бела. 
Работа: Да не допуска душите от ада да излязат в реалния свят!
Допълнително: Има дъщеря от извънбрачна връзка. Цялото му семейство е избито. Притежава Додж Чалънджър и стар Триумф. Малка семейна къща в града. Сега той тайно разследва противниците си и се грижи за единственото му семейство, което му е останало. Един ден, докато си върши работата го прострелват в рамото и пада от няколко етажа. Умира! Тогава започва истинската му история. Горе го наемат в специалният отряд R.I.P.D или Отдел "Почивай в мир". Започва, като новака, но бързо набира скорост и сега той е един от най-добрите детективи. На земята образа му е като на супер герой. Облечен изцяло в червен костюм спасяващ хората от злото. 
Създаване на демони Tumblr_mmlh1crf781rwzrj7o1_500
Създаване на демони Tumblr_mmlh1crf781rwzrj7o2_250Създаване на демони Tumblr_mmlh1crf781rwzrj7o3_250


Последната промяна е направена от Wade Wilson на Вто 27 Авг 2013, 10:30; мнението е било променяно общо 1 път

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Кристан Вто 27 Авг 2013, 10:24

Написал си,че расата на героя ти е Жътвар,а си пуснал героя си в създаване на Демони.Оправи това в поста си и ще те одобря.
Кристан
Кристан
Administrator
Administrator

Брой мнения : 182
Join date : 28.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by ???? Вто 27 Авг 2013, 10:29

Кристан написа:Написал си,че расата на героя ти е Жътвар,а си пуснал героя си в създаване на  Демони.Оправи това в поста си и ще те одобря.
Рийпърите(Жътварите) не са ли демони?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Кристан Вто 27 Авг 2013, 11:07

Не съм много сигурен,а и сега нямам възможност да проверя където и да е.Видях,че си си оправил поста.
Одобрен си!Добре дошъл във форума!
Кристан
Кристан
Administrator
Administrator

Брой мнения : 182
Join date : 28.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Виктория Пет 13 Сеп 2013, 16:59

Име:
Виктория Ашдаун

Години:
20/500

Раса:
Демон

Дарба:
Скорост,Хипноза,видения.

История:
Родена е...хм кой да знае. Кой помни къде е роден особено след като е минало толкова много време.Е, едно е ясно. Не е познавала баща си от малка. Майка й нито го е споменавала, нито е казвала нещо за него. Общо взето нещо като сираче, но си има майка. Не след дълго майка й си отива и момичето остава сам само в този голям свят. Отивайки да живее при една от лелите си. Един ден докато играе на поляната идва мъж. Те сключват сделка, която е тогава когато Вики става на 20 душата й да се заключи дълбоко в Ада.
И така ставайки на 20 Виктория започва да се чувства по - различно, но това чувство й харесва.
Един ден решава и да открие баща си. А за него разбира, че е демон и че в момента се е настанил да живее в Ню Йорк.

Снимка и името на човека, чийто лик използвате:
Създаване на демони Images?q=tbn:ANd9GcTfRAHI3TC2z7P6lMP3N1q8n9Szza1jmHTyqLzzAxQItZ2-hHxP
Nina Dobrev

Характер:
Тя е доста сложен човек за разбиране.Един път ще е така,друг иначе.От нея може да се очаква всичко.Има моменти,в които е добра.Това е тогава,когато е в настроение.Лоша е с хората,които преди време са и направили някакво зло или просто се мразят взаимно.Държи се лошо дори й с най-добрите си приятели,когато не е на кеф.Спонтанна е.Обича да взема решения на място.Обича да пробва нови неща.Винаги е била много решителна.И когато каже нещо никой не може да я разубеди.Голям инат,е и не само има и черти на егоизъм.Поради това,че е инат може да спори с някога до сутринта даже и повече.Много е директна.Обича да си казва всичко на време,за да няма намусени или разсърдили се накрая.Обича да пътува,да си намира занимания,да се бърка в работи,които не я интересуват,да дразни враговете,да рисува,да снима.Мрази да говорят зад гърба й неща,които не са верни,да я лъжат в очите докато тя знае истината,да й изневеряват най нахално в къщата й,да се правят на по висша класа,а да не са,да се правят на по - велики,а всъщност да не са и доста често употребява израза:
"Съжалявам!Не говоря с хора под моето ниво."

Външен вид:
Кестенява коса.Често накъдряна,а понякога права.Зависи от нея.Има и кафяви шоколадови неустоими очи.Страхотна усмивка.
Виктория
Виктория
Demon
Demon

Брой мнения : 29
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Кристан Пет 13 Сеп 2013, 17:02

Одобрена си! Добре дошла!
Кристан
Кристан
Administrator
Administrator

Брой мнения : 182
Join date : 28.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Стефан Нед 20 Окт 2013, 09:21

Име:
Стефан Салваторе


Години:
28/500

Раса:

Демон
 
Дарба: 

Типичните за демон.

История
:
 Стефан е поредното хлапе от богато семейство.Живота му бил идиялен.Родителите му много го обичали.Той също тях.След няколко години той разбира,че е осиновен.Опитва се да разбере защо не са му казали.Но този случей остана неразрешен.Опитвал се да разбере,но не успявал нищо да изкопчи.
 Както казахме той бил най-желаното дете.Докато "майка му" не забременяла.Тя и "баща му" са искали бебето през целя им живот.не обръщали никакво внимание на Стефан.Той се се чуствал сякаш вече не е член на семейството.Събрал си багажа и заминал за Ню Йорк.Там бил самотен,но имал всичко което винаги е искал.Е,не всичко поне той така си го казваше защото той знаел,че е западнал.
 Най-сетне стигнахме до часта където той ставал част от демоните.това стана в една съботна нощ.Беше тъмна и мрачна нощ.Стефан излезе от бара и се запъти към апартамента си.Пред него излезе някъкъв мъж.Беше толкова тъмно,че той не можеше да види нищо.А, и беше замаен от алкоьола който беше изпил.Те сключиха сделка.
 Ето,че научихте как той станал демон!А,другато ще научите по-късно...  


Снимка и името на човека, чийто лик използвате:
Paul Wesley
Създаване на демони 0c01a4266e06cb749fc97e5ec40e01fc
Характер: 

Той е самоуверен, избухлив и понякога заядлив. Сарказмът е неговата запазена марка. Свикнал е да получава всичко, което иска. Ужасно е упорит и не се спира пред нищо, докато не постигне целта си.Не е доверчив и затова предпочита да работи сам през повечето време. Засега няма човек на света, който да може да го размекне. Той поддържа имиджа си на истински гадняр, но не му пука особено за мнението на хората. Гордостта е най-големият му недостатък, защото той мисли, че може да направи всичко по-добре от който и да било.
Работа: 

(за сега не)

Външен вид:
Стефан е красив, мускулест мъж. Обича да вдига косата си, а тайнствения поглед, който често хвърля на околните би накарал всяко женско сърце да тупти до пръсване.
Той е доста висок и много често обича да носи широки кецове, къси тениски, и дънки. Устните му винаги образуват красива усмихната гримаска.
Стефан
Стефан
Demon
Demon

Брой мнения : 10
Join date : 19.10.2013

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Кристан Нед 20 Окт 2013, 09:25

Одобрен си! Добре дошъл във форума. Smile 
Кристан
Кристан
Administrator
Administrator

Брой мнения : 182
Join date : 28.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Kris. Чет 17 Апр 2014, 13:30

Създаване на демони Tumblr_m24frv8cfe1r7fm09o1_500
Облик: Wu Yi Fan


ДОСИЕ


Истинско име: Крис У
Раса: Белоок демон
Години: Who knows? Привидно е на 24, реално... и той не знае. Ама е по-стар и от Вселената.
Дарба: Правене на палачинки... Добре, де. Марионетка - контрол над действията на хората. Зооморфия. И разни други неща.


„Направи го.“
„Няма.“
„Хайде, де, заради доброто старо време, заради мен, натисни спусъка.“
„Няма.“
„Хайде, де~ бъди добро момиче.
„Няма.“
„Омръзна ми от тъпите ти игрички.“

Той се приближи до нея, хвана я за врата й и го прекърши. Тялото й падна безжизнено на твърдата земя. 
„Казах ти да натиснеш спусъка, но нее~ както винаги сам трябва да върша всичко.“ 
Той извади едно джобно ножче и клекна до нея. Огледа я добре, след което погали лицето й. 
„Имаш хубаво лице. Жалко, че ще трябва да го съсипя по този начин.“ 
Заби ножчето в кожата на челото и й започна да дълбае. След няколко секунди прекарани в дълбаене, вече бе готов и на челото и пишеше числото 69. 
„Знаеш ли, късметлийка си, че ти се падна това число. Любимо ми е.“ 
Погледна лицето й още веднъж, след което погледна към ножа. 
„Ахх....сега заради теб целият ми нож е в кръвта ти.“ 
Надигна ножа и прокара език през острието, като облиза част от кръвта. 
„Ухх...АБ. Мразя АБ.“ 
Стана и извади пакет цигари и кибрит от вътрешния джоб на якето си. Отвори пакета и извади една цигара, намести я между устните си, извади една клечка кибрит и я драсна, след което я доближи до цигарата и я запали. Хвърли клечката кибрит на земята и си дръпна веднъж от цигарата, след което издиша един облак дим. Погледна към кибрита, след което към момичето, след което отново погледна към кибрита и се усмихна лукаво. „
Ще се позабавляваме малко.“ 
Мъжът се обърна и се запъти към колата си. След като стигна до колата, отвори багажника и извади една туба с бензин. После отново затвори багажника и се запъти към момичето. Щом стигна при нея, той отвори тубата с бензин и заля цялото й тяло. Първо започна от главата, след което гърдите и корема, и завърши с краката. Веднага щом като тубата се изпразни, той се отдалечи от нея. Отново извади кибрита и отново запали една клечка. Само, че този път не за да запали цигарата си, а за да запали момичето. Когато видя пламъка на клечката, в очите му се зароди желание...желанието за смърт. Той надигна горящата клечка и я хвърли върху трупа. След броени секунди тялото й избухна в пламъци. Мъжът погледа красивите пламъци и се запъти към колата си...
Kris.
Kris.
Demon
Demon

Брой мнения : 6
Join date : 15.04.2014
Age : 33
Местожителство : In the galaxy, galaxy, yeah~~

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Jessica Clark Чет 17 Апр 2014, 13:43

Одобрен си.Попълни Роул Плея в профила си и се забавлявай  Razz 
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Chanyeol. Сря 30 Апр 2014, 21:17

Създаване на демони Tumblr_mownf4BVCA1rluyaoo1_500

Лик: Park Chanyeol


Име: Чаньол Пак
Прякор: Happy Virus (защото доста често е усмихнат)
Раса: Черноок демон
Години: Привидно на около 22-23
Дарба: Зооморфия

История: Доста от демоните са станали такива в последствие, но не и Чаньол. Той е роден като чист черноок демон. Майка му и баща му са такива, а той и по-голямата му сестра са длъжни да продължат делото и да се подчиняват на всяка една заповед на по-висшите от тях създания в тази категория.
Още от малък е обучаван за тази работа и дори е ходил като нормалните деца в напълно нормално училище. Родителите му доста преди раждането му са се изнесели от родната им страна и са заживели в САЩ. Първо в Маями, после в Чикаго, а сега в Ню Йорк. Тук Чаньол приема финалната си форма, която хората до ден днешен виждат. Тук той се обучава, за да е един достоен представител на расата, от която произлиза и на която принадлежи.
Не е напускал Ню Йорк за много дълъг период от време. Обича града и с голям интерес следи развитието му отблизо.

Характер: Когато чуете думата демон винаги си представяте нещо зловещо, тъмно и страшно, но Чаньол е пълната противоположност на тези думи. Той е винаги позитивно настроен, рядко мисли за дяволити неща, освен, ако някой от по-висшите не му издаде такава заповед. Усмивката рязко слиза от лицето му и както той самият казва "Няма значение, какво се случва аз винаги ще съм ухилен като идиот!" Не обича лъжите и нещото, което му е най-омразно е да го лъжат. Като недостатък на характера му може да се посочи детинското му поведение от време на време.
Chanyeol.
Chanyeol.
Demon
Demon

Брой мнения : 2
Join date : 29.04.2014

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Jessica Clark Сря 30 Апр 2014, 22:22

Одобрен си.Попълни Роул Плея в профила си и се забавлявай
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Създаване на демони Empty Re: Създаване на демони

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите