New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Москва, Русия I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Москва, Русия I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Москва, Русия I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Москва, Русия I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Москва, Русия I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Москва, Русия I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Москва, Русия I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Москва, Русия I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Москва, Русия I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Москва, Русия

3 posters

Go down

Москва, Русия Empty Москва, Русия

Писане by Vincent. Пет 26 Юли 2013, 12:50

Москва, Русия Russia+Red+Square

Свободно РП
Vincent.
Vincent.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 113
Join date : 26.04.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Natalie Rivera Сря 14 Авг 2013, 15:45

Поредният ден,който се смяташе за част от скучния ми живот.Всяка секунда от него бе и е прекарана,като затворник в това тяло,на което вече му тежи да носи тази "изтривалка за обувки".Да!Излежаването в леглото с часове мислейки за миналото,настоящето и бъдещето не е за мен.Дали една дълга вана би разведрила положението.Е,въпрос на време е да разберем.
Отвих сините завивки и босите ми крака огласиха хотелската стая.Стъпалата ми ме отведоха до основната цел тази сутрин,а именно банята.Още с влизането ми се насочи към ваната.Пуснах водата,която на едри капки започна да пълни предмета,в който щях да се потопя след броени минути.Най-сетне е готова.Съблякох всяка дреха намираща се на тялото ми и с върха на пръстите си докоснах водата.Беше не много гореща,не и студена.Нещо по средата...точно като за мен.Влязох във ваната и безцветната течност обля тялото ми.
-Това е живот-казах след това аз.
Затворих очите си и се опитах да изпразня ума си.Да не мисля за нищо и никой.В един момент клепачите ми помръднаха и пред мен се откри отражението ми в огледалото.Изведнъж се стреснах.Излязох бързо от ваната и облякох хавлията.Вързах почти мократа си коса и съвсем безшумно отворих вратата само толкова,че да зърна онзи,който нахлу в стаята.Около,което единствено имаше шанс да види всичко случващо се,забеляза мъж.От никъде не ми бе познат за това може би трябваше да си кротувам в банята докато не реши да иде някъде на по кафе или разходка може би.О,страхотно.Него чух,но камериерката,не!Отдръпнах се от вратата и точно в този момент бутнах кошчето.По дяволите?!Защо това нещо е толкова шумно.Щастие ще е,ако човечеца не чуе нищо от този шум.Постоях известно време на едно място опитвайки се дори да не дишам.Изведнъж чух тропот.Подгледнах през вратата и видях,че вече съм сама.За щастие единствените дрехи,с които бях в стаята беше тези,с които спах,добре че не беше пижама,защото тогава щеше да е пълна трагедия.Облякох се колкото се може по бързо.Излязох от помещението,взех телефона си и потърсих ключовете от стаята.Намерих ги и отново бързо излязох и от стаята,и от хотела.Качих се в колата и подкарах на някъде.Спрях на една пуста уличка взех сака си от задната седалка и го отворих.Намерих една дънкова къса рокля,а след това извадих първите обувки,които бяха едни не чак толкова високи черни токчета.Преоблякох се набързо.Извадих гребена от чантата и сресох косите си.Извадих остатъка от парите от джоба на джинсите.Взех ключовете от колата взех и чантата.Заключих превозното средство и влязох в първото кафене,което зърнаха очите ми.Седнах на една от масите и си поръчах кафе.
Natalie Rivera
Natalie Rivera
Human
Human

Брой мнения : 36
Join date : 10.08.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Catherine Chandler Чет 15 Авг 2013, 20:20

Как ми се иска да си почина малко от престъпниците в Ню Йорк.Но не всеки мислеше така.Всеки разчиташе на мен и нямах право на почивка.Но днес имах късмет,въпреки че пак беше по работа,щях да напусна за малко градът на престъпността като ме пратят на мисия в Русия.Да.Там също имаше много престъпления,но все пак не беше в родния град.Събрах багажа си и със служебния самолет отпътувах за Русия.Пристигнах в Москва,а от там се настаних в един хотел,който беше малко по различен от другите,щото беше на руската полиция.Като детектив,имах повече привилегии от другите ченгета тук.Също това,че съм от Северна Америка,също ми беше предимство.След като се настаних,се изкъпах и тръгнах по московските улици като изучавах хората само с поглед и малко включвах дарбите си.Докато вървях,естествено не си носех нищо за пиене и ожаднях.Видях едно барче пред мен и влязох вътре като седнах на една свободна маса и изчаках сервитьора.Той дойде и си поръчах кола с лед.Докато чаках поръчката си в заведението влезе една дама и само с ръка и поглед я поканих да седне при мен.Заради работата ми,бях свикнала да общувам често,а сега не исках да съм сама.Тя седна,а аз казах весело.
-Здравей.-усмихнах се,а през това време ми сервираха поръчката и тя си поръча своята.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Natalie Rivera Пет 16 Авг 2013, 07:19

Интересно ми беше защо тази жена ме покани.Та ние дори не се познавахме,но пък какво лошо има.Ще видя и аз малко нови хора и изобщо хора.Не след дълго младата сервитьорка ми поднесе кафете.Ех!Какви времена бяха преди около четири години.Помня,когато и аз бях на това място и работех,като сервитьорка.Постоянно се чудех дали някой господин или госпожица би бил така учтив да остави поне малък бакшиш.Наистина това ми липсва,но по-добре съм си сега.За момент се бях отнесла на някъде и никой звук не можеше да наруши спокойствието в главата ми.Изведнъж се усетих и взех чашата в ръката си.Отпих една глътка и се загледах през прозореца.Изведнъж си спомних и че не съм сама и попитах:
-Познаваме ли се?


пс:извини ме за краткия и безсмислен пост
Natalie Rivera
Natalie Rivera
Human
Human

Брой мнения : 36
Join date : 10.08.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Catherine Chandler Пет 16 Авг 2013, 22:56

В днешно време ако поканиш някой на масата си,веднага изниква въпроса ,,Познава ме ли се?".Това ме дразнеше в хората,но такива си бяха.Предпазливи винаги когато не трябва.Но тяхната разсеяност и липса на предпазливост ми носеше парите у дома.Новия случай в работа.Новите допълнителни часове работа,които се заплащаха двойно.Бях им благодарна за това,но сега когато я кани човек от сигурността на града,трябва ли да пита това или да се държи все едно я кани мъж за да спи с нея?Жените наистина бяхме много предпазливи и страхливи на моменти.Отпих от кафето си и казах.
-Всеки има нужда от приятел в този свят.Исках просто да се запозная някой с който да се опознаем и да съградим едно приятелство.-усмихнах се и извърнах глава.Погледнах навън където ставаше нещо нередно,но се полебах дали да изляза и да се намеся или да остана тук и да изчакам колегата ми,който е на отстрещния тротоар да се намеси.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Natalie Rivera Съб 17 Авг 2013, 06:33

Повдигнах чашата си и внимателно я поднесох към устните си,а след това отпих глътка от кафето,от което все още излизаше пара.Погледнах умислено към прозореца слушайки жената,която каза нещо,което звучеше много дълго обмислено.
-Така е-отговорих аз без изобщо да поглеждам към момичето.
Погледнах към момичето.Бях се срещала с много и различни хора,но тя ми изглеждаше прекалено секси,за да е човек.Реших да си мълча за сега и да попитам малко по-бързо,за това рекох:
-За всеки пътник си има влак.
Natalie Rivera
Natalie Rivera
Human
Human

Брой мнения : 36
Join date : 10.08.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Catherine Chandler Съб 17 Авг 2013, 11:20

Все още гледах навън и забелязах,че колегата ми се намеси и всичко отшумя.Но дали някога болката в сърцето ми,което не тупти,но пак боли ще отмине?Беше ли възможно чрез един спасител,то да отшуми и да не ме боли така?Бях грях,а пак ме болеше.Явно наистина няма нищо по-силно от липсата на любов....от липсата на човек до теб.Тоест самотата е най-големия враг на хората,но явно и на съществата.Все още гледах навън,но вече с празен и безчувствен поглед,който нищо не издаваше.Просто гледах хората и завиждах на тези,които бяха открили любовта.Може би ако и аз я открия,ще се променя,но кога ли ще стане...?В момента живеех за да всявам смут и раздор,а в работата си за да предотвратявам тези бедствия.В същност дали знаех наистина какво искам или не?Извърнах глава и отпих от кафето си,което стопли тялото ми и проясни сетивата ми за нови предизвикателства.Усмихнах се при тази мисъл и оставих чашата като казах почти незаинтересовано.
-Права си,а ти какво прави тук?В смисъл в Москва.-придобих сериозен вид и очаквах отговор,който навярно щеше да се произнесе по особен начин.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Natalie Rivera Пон 19 Авг 2013, 16:50

Хм..Какво ли правех в Москва.Самата аз не знаех.Може би исках да се отдалеча от мястото,на което вече живеех,а именно Ню Йорк.Малко разнообразие няма да има нищо лошо в това.Погледнах през прозореца.Интересите ми попаднаха на един синеок красавец или поне аз го виждах синеок.Той се бе обърнал към кафенето,а аз просто го погледнах случайно.Обърнах се към новата дружка и отговорих на въпроса й:
-Малко разнообразие.Исках да си почина от шумните улици на Ню Йорк.Не,че и тук не беше така,но определено сменяйки обстановката се почувствах доста по-добре.А теб какво да води тук?-попитах на свой ред аз.
Natalie Rivera
Natalie Rivera
Human
Human

Брой мнения : 36
Join date : 10.08.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Catherine Chandler Пон 19 Авг 2013, 23:11

Интересно.Разнообразието е хубаво нещо,но винаги човек трябва да има едно на ум.Аз също като грях,но и като детектив,обичах да обикалям света,но винаги си имах едно на ум.Просто защото винаги може да се случи нещо неочаквано,което да преобърне теб или някой друг,който е замесен в живота ти.Проследих погледа й и се усмихнах дяволито като казах.
-Мммм....имаш вкус за мъже.-засмях се леко и допълних.-Тук съм по работа.Работя като детектив все пак и понякога имам работа извън Ню Йорк.-усмихнах се и видях,че колегата е опустошил нещата навън.Той ме погледна,а аз само се усмихнах и поклатих глава положително.Бях благодарна,че навсякъде в града имаше ченгета.Де от моя екип,де от този на Москва,де от други страни.Това беше добре за нас,полицаите,но и малко фрапиращо за народа,които нощно време вървеше и трепереше като видеше нещо необичайно за града си.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Natalie Rivera Вто 20 Авг 2013, 15:53

След като изслушах жената леко се подсмихнах едва забележимо,като помръднах само дясното крайче на устните си.Интересна професия.Аз самата имам нужда от нещо,с което да се занимавам.Нещо,което да работя с удоволствие.Все пак съм на двадесет и седем.Трябва да си устроя живота,а не да обикалям света както и сега.Може би вече два месеца скитане ми стигат.Трябва да се върна в Ню Йорк и да започна ново начало.Трябва да започна и аз да живея не просто за мига,както до сега,а да намеря работа,да си намеря дом,в който да живея,а не по хотелите както до днес.Може би дори да открия любовта на живота си.Усмихнах се на мислите си.Сетих се,че не съм сама на масата и рекох:
-Не се запознахме!-наистина.Просто се настаних на масата й без дори да се представя.-Аз съм Натали.
След като чух името й рекох:
-Имаш красиво име.
Отпих от кафето си и отново върнах чашата на място й.А малко по-късно казах:
-Какво е да си детектив...В смисъл звучи доста интересно,но вероятно е трудно-продължих аз.
Natalie Rivera
Natalie Rivera
Human
Human

Брой мнения : 36
Join date : 10.08.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Catherine Chandler Пон 02 Сеп 2013, 00:31

Тя се представи,но продължаваше да ме гледа с половин око.Мразех такива хора.Или ме гледай като ми говориш или просто не ме гледай.Като детектив обичах да ме гледат в очите,а не настрани.С леко студен тон казах.
-Имаш хубаво име Нат.Моето е Катрин или по известното е детектив Катрин.-усмихнах се самодоволно и подадох ръка,но като отпуснах края на ръката си,тоест частта след китката и ръката ми почти увисна.Вътрешно ми стана смешно и дръпнах ръката си като отпих от напитката си и извърнах глава като намигнах на колегата с усмивка на лице.Беше хубаво това,че навсякъде имах колеги и нищо лошо нямаше да се случи на някой от нас.Иначе по въпроса за работата на детектив...
-Да си детектив е хубаво,но мъжете мислят,че това не е за жена.А точно в Ню Йорк хвалят най-много мен,а мъжете лазят в краката ми.-засмях се след последните думи и смехът ми оттихна като не казах друго.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Natalie Rivera Сря 04 Сеп 2013, 04:33

Това Нат някак ме вбеси.Мразех да ме наричат така.Може би ще е по-добре да си замълча по този въпрос.Може пък да ми го каже за пръв и последен път,но фактът,че се намръщих след това не можах да скрия.
-Твоето също-отвърнах аз.
Всъщност дори аз бях чувала за нея.Усмихнах й се мило,а след това рекох,като се засмях на думите си:
-Така им се пада,като си мислят,че само те могат да вършат подобна работа.
Natalie Rivera
Natalie Rivera
Human
Human

Брой мнения : 36
Join date : 10.08.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Catherine Chandler Сря 04 Сеп 2013, 13:17

Като се замисля,че в началото на кариерата си бях едно нищо,а сега ми се носеше такава слава,се питам ,,С какво я заслужих?"Честно не знаех.Но явно за щата Ню Йорк бях направила много.Дано тук,в Русия също постигна нещо и остана известна или поне да ме помнят с нещо добро.Хората тук бяха в лошо положение,а аз трябваше да оправя всичко за значително кратко време.Извадих телефона си и пратих едно съобщение.Това бе първата крачка към спасението на тези хора.Но знаех,че се иска много повече от мен,а не само едно съобщение.Отпих от кафето си и казах.
-Вярно е.-засмях се леко и допълних.-Но въпреки това те са мъже,пак имат предимства.Не може да се отрече това.-и се обърнах глава към улицата където имаше един мъж в униформа и казах.-Той ми е колега.Забележи,че има полза и от тях.Докато аз си пия кафето,той охранява.-това бяха заключителните ми думи.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Natalie Rivera Пет 13 Сеп 2013, 10:50

Фактът, че този разговор се проточи около час, а това че чашата ми беше празна, а устата ми пресъхваше ме накара да си поръчам още нещо, с което да занимавам устните си.
- Така е! - рекох аз след думите сериозно.
Малко по - късно получих и поръчката си, а след това веднага от мен се изръси едно "Благодаря". Отпих от питието си и погледнах към Катрин, а малко по - късно погледът ми се насочи към улицата.
- От дота време... - започнах аз малко несигурно, защото просто усещах това как жената пред мен ми влияеше, а всяка изминала минута усещах, че всъщност не е обикновен човек, но не ми се и искаше да продължавам да говоря. Винаги съм си мислела, че свръх естествените никога не са били истина, но когато чух чичо си да говори за тях започнах да се съмнявам в себе си и в мислите си. - ...няма значение. - казах аз накрая, като по лицето ми се плъзна една фалшива усмивка.
Natalie Rivera
Natalie Rivera
Human
Human

Брой мнения : 36
Join date : 10.08.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Catherine Chandler Съб 28 Сеп 2013, 23:01

Имаше значение всичко,което някой изобщо прави.Но защо дамата пред мен,скри някои нещо от мене?Аз също крих,но тя бе човек.Ще умре след някоя друга година и срама от това,което е направила бързо ще изчезне.А срама,болката,мъката в мен,никога няма да изчезнат.По принцип бях лоша,но имаше една част от мене,която живееше за доброто.Отпих от кафето си и казах.
-Виждам,че вече ти писна да стоиш с мен.Ако искаш да платим и всяка по пътя си.-бях честна.Виждах,че вече и бе писнало да стои и да говори празни приказки.Честно на мен също ми омръзна да стоя вече тук.Исках да се поразходя,да огледам и разуча какво става тук за да знам как да помогна по-точно.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Natalie Rivera Съб 12 Окт 2013, 16:39

През цялото време усмивката не падна от лицето на Натали. Тя усещаше, че Катрин не е човек. А може би грешеше. Щеше да си премълчи всичко. Не искаше проблеми. Бе човек и бе слаба. Ако беше някое свръхестествено можеше да я убие доста бързо, а може би дори и лесно.
-Всъщност ми беше доста интересно и забавно – призна брюнетката.
Не пропусна да плъзне една тънка усмивка. Беше някак щастилива от случилото се. Наистина не бе се забавлявала от доста време.
-Аз ще платя – каза Натали.
Остави известна сума пари на масата и попита:
-На къде си?
Natalie Rivera
Natalie Rivera
Human
Human

Брой мнения : 36
Join date : 10.08.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Catherine Chandler Нед 13 Окт 2013, 07:25

Явно дамата бе инат и не искаше да ме пуска.Но моя милост не мислеше така и затова бях директна.
-Лично аз предлагам сериозно всяка по пътя си.Недей да досаждаш излишно.Тук съм по работа,а не за забавление.-бях ядосана вече заради досаждането й,но и имаше и друго.Имах нужда от партньор,но не полицай,не колега,а партньор в живота и това,че нямах,ме караше да обвинявам всеки срещнат.Дали беше редно?За хората не,но за мен беше редно.Исках да съсипя всички за да почувстват това,което аз чувствам.Станах от масата и напуснах кафенето като пресякох улицата и отидох при колегата,питайки го.
-Какво е положението?-той се огледа и каза замислено.
-Добре е,детектив Чандлър.-личеше си,че не е добре,но не исках повече да питам.Затова се махнах от тая улицата,търсейки нещо,което да ми помогне със спасяването на града.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Москва, Русия Empty Re: Москва, Русия

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите