New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Лондон, Англия I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Лондон, Англия I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Лондон, Англия I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Лондон, Англия I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Лондон, Англия I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Лондон, Англия I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Лондон, Англия I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Лондон, Англия I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Лондон, Англия I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Лондон, Англия

3 posters

Go down

Лондон, Англия Empty Лондон, Англия

Писане by Vincent. Пет 26 Юли 2013, 12:48

Лондон, Англия Ac3510

Свободно РП
Vincent.
Vincent.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 113
Join date : 26.04.2013

Върнете се в началото Go down

Лондон, Англия Empty Re: Лондон, Англия

Писане by Макс Филс Вто 12 Ное 2013, 21:09

Реших да замина за Лондон и си стегнах багажа. Изкъпах се ,облякох се с облекло подходящо за времето в Лондон, закусих обилно и изпих едно кафе. Купих си билет и тръгнах към летището ,а за мой късмет не бях изпуснал самолета. Качих се последен в самолета ,както и последен си купих билет. Седнах на мястото си и не след дълго излетяхме. По време на полета си резервирах и стая в хотел намиращ се в някаква историческа сграда. Пристигнахме и аз взех си взех такси ,което да ме откара до хотела ми. На пръв поглед градът изглеждаше ,като всеки друг град с население над 8 милиона жители-пренаселен и твърде замърсен. Заради многото исторически паметници и сгради Лондон беше успял да запази магията на средновековния град ,но същевременно с това той беше и един от модерните градове на 21 век. В миналото тук моят вид е бил избиван по доста жесток начин. За съжаление драконите сами сме си изградили славата на жестоки същества ,които за злато биха убили всеки. Вярно аз съм хибрид ,но все пак във вените ми тече и драконова кръв. Докато си мислех за историята на английската столица таксито спря и аз му платих. Качих се в стаята си ,а пиколото ми докара куфара. Дадох ми щедър бакшиш и затворих вратата. Прибрах съдържанието на куфара в гардероба и излязох навън. Уж по пътя към парка срещнах една жена. По-точно щях да се блъсна в нея ,но в последният момент спрях. 
- Извинявам се вината е моя. Добър ден. Как се казвате ?
Макс Филс
Макс Филс
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 77
Join date : 09.10.2013

Върнете се в началото Go down

Лондон, Англия Empty Re: Лондон, Англия

Писане by Selene. Вто 12 Ное 2013, 21:42

Затръшване на врата. Стъпки. Гласове.
Докато се криех в сенките, преследвачите ми ставаха все по-упорити и гневни в усилията си да ме намерят. Дам, семейството ми като че ли никога не се отказваше. А в стремежа си да избягам от тях бях обиколила доста градове, из най-различни страни по света. Което включваше и Лондон, Англия - или по-познато като мястото, където се намирах в момента. Града беше величествен и уникален сам по себе си - като всеки известен и голям град, само че нямах особено време, за да забележа това. За мое нещастие туризма не беше нещо, което можех да включа в живота си - постоянното бягане, местене и оглеждане зад гърба си не ми позволяваха подобни волности. Поне не и в моменти като този, когато проклетите наемници бяха близо до това да ме намерят.
Е, за щастие бях добра в това да им убягвам и се измъкнах незабелязано - за пореден път, но и на косъм. Хуквайки към парка, си напомних да забавя крачка и да вървя спокойно, така че да се слея с тълпата, но непрестанното въртене на главата ми на всички страни като че ли ме издаваше. Не можех да се удържа от това да не се оглеждам за онези проклети главорези...
И така, вървейки забързано и нервно, забелязах в далечината един от преследвачите си. Напрегнах се, но в същия момент за малко да бъда повалена от непознат мъж, който се спря и ме заговори. А най-лошото беше, че преследвачът ми ме беше забелязал и също толкова бързо се насочваше към мен. Действайки импулсивно, сложих ръка на устата на непознатия и го завлякох настрани, към близко дърво, което се намираше недалеч от нас.
-Шшт .. Тичай. Бързо. - нямах време за губене, затова го инструктирах съвсем бегло и в следващия момент вече го бях задърпала към определеното от мен скривалище. Да му се не види - оставаше и сега да ме хванат, след толкова години на укриване...
Selene.
Selene.
Phoenix
Phoenix

Брой мнения : 124
Join date : 08.11.2013
Местожителство : New York

Върнете се в началото Go down

Лондон, Англия Empty Re: Лондон, Англия

Писане by Макс Филс Сря 13 Ное 2013, 19:42

Не отговори на въпроса ми. Всъщност не стана нищо от това ,което очаквах. Жената бягаше от някого и повлече ,и мен със себе си. Не бях от хората ,които бягат затова исках отговор в замяна на информация за мен. Лицето ми придоби объркан вид от факта ,че се скрихме на такова място.
- Защо се скрихме тук ?
Най-вероятно нямаше да я разбера ,но това не променяше нищо. Аз исках да разбера защо се скрихме. Определено запознанството ни не вървеше по нормалният за всички случайни срещи път. Спокойната ми разходка изведнъж се превърна в бягство. И този път не гонеха мен. Заради работата си имах доста врагове и те често правеха опити да сложат край на моето съществуване. Бях наемник ,а наемници имаше много затова сам се оправях . Врагове ,които не си ги създавах сам.
Макс Филс
Макс Филс
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 77
Join date : 09.10.2013

Върнете се в началото Go down

Лондон, Англия Empty Re: Лондон, Англия

Писане by Selene. Сря 13 Ное 2013, 20:31

Подсмихнах се, вдигайки поглед към него.
-Не е ли очевидно? Защото ме преследват.  - след думите си надникнах иззад дървото, обръщайки гръб на непознатия с мен. Виждах мъжа, който ме преследваше, да се озърта на всички страни. Беше добре за мен, че ме бе изпуснал от поглед, но ако сега вдигнех шум, щеше доста бързо да ме усети и да се върна обратно на бягането от него. Скривайки се наново зад дървото, отново погледнах мъжа до мен.
-Да, знам... Кой те гони, защо, как... Въпросите ти наистина не биха били особено полезни в момента. Можеш да избереш между това да ги запазиш за себе си или просто да си тръгнеш.
Добрее, знаех, че съм груба, но точно в този момент бях твърде напрегната, че да се съобразявам и с етикет и учтивости. Бях твърдо решена да не ме хванат и отчаяно исках да продължа с бягството си, вместо да се окажа в лапите им и да ме набутат обратно в дупка като онази, от която се бях измъкнала. Затова гледах непознатия сериозно, повдигайки съвсем леко вежди в знак, че чаках той да вземе решението си. Бях толкова уморена от това постоянно преследване... Е, кой ли ме питаше, де. Сама се бях озовала в подобна ситуация и сама щях да си нося последствията от нея. Прокарвайки замислено ръка през косата си, се постарах да си съставя план за бягство, като едновременно с това отново надзърнах иззад дървото, оглеждайки се за преследвача си. Разбира се, за мое нещастие, той изникна право пред мен. По дяволите - днес като че ли със сигурност не ми беше ден...
Selene.
Selene.
Phoenix
Phoenix

Брой мнения : 124
Join date : 08.11.2013
Местожителство : New York

Върнете се в началото Go down

Лондон, Англия Empty Re: Лондон, Англия

Писане by Макс Филс Чет 14 Ное 2013, 22:01

Рядко попадах в такава в ситуация. Винаги бях сам ,а днес имах компания. Имаше голяма тълпа от хора ,което донякъде беше хубаво за нея ,а и за мен. Шанса да я измъкне без някой да забележи съпротивата и беше малък. И все пак го имаше този шанс ,но това зависи от наемника, начинът на отвличането и целта. Имах избор можех да си тръгна или да остана без да задавам въпроси. Реших да остана и да помогна на непознатата. Чудех се ако успеем да се измъкнем къде щяхме да отидем после. Исках да се запознаем ,но за целта трябваше да си тръгнем от парка без да ни проследят. 
- Ще остана и ще се опитам да ти помогна. 
Погледнах към преследвача ,който беше доста близо и нямаше шанс да избягаме от скривалището си без да ни види. Опитах да измисля план за бягство ,но нямах никакви идеи.
Макс Филс
Макс Филс
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 77
Join date : 09.10.2013

Върнете се в началото Go down

Лондон, Англия Empty Re: Лондон, Англия

Писане by Selene. Чет 14 Ное 2013, 22:37

Окей, това не беше на добре.
Както беше тръгнало, съвсем скоро щях да бъда завлечена обратно на сила на онова ужасно място. И тъй като не исках това, а бях отчаяна, прибегнах до крайни мерки - смръщих се, съсредоточавайки се върху наемника и не след дълго якето, което носеше, пламна. Хората го гледаха втренчено, някои дори се развикаха и в цялата суматоха аз побързах да хвана китката на непознатия, който беше решил да ми помогне, и бързо да го завлека в обратната посока. Двамата тичахме, а когато се бяхме отдалечили достатъчно, се спрях и го погледнах.
-Благодаря ти - започнах, поемайки си дъх и продължих -за желанието да ми помогнеш.
Отправих му кратка, но искрена усмивка, която обаче бързо се стопи, забелязвайки наемника недалеч от нас. Да му се не види - тези проклетници като че ли никога не се отказваха. Ама че ден...
Selene.
Selene.
Phoenix
Phoenix

Брой мнения : 124
Join date : 08.11.2013
Местожителство : New York

Върнете се в началото Go down

Лондон, Англия Empty Re: Лондон, Англия

Писане by Макс Филс Съб 16 Ное 2013, 23:54

Погледнах към преследвача ни ,който не беше много далеч от нас. Желанието ми да помогна на непозната нямаше да има смисъл ако я хванат. Трябваше ни план за бягство и то бързо. Имах идея ,но тя беше краен вариант и предпочитах да не стигам до нея. Успях да разбера и нещо за жената.
- Как се казваш ?
Не беше много умно от моя страна да задавам въпроси докато ни преследваха ,но исках и да се опознаем ,а не само да бягаме.Преследвачът не се отказваше лесно ,което ме накара да си задам въпроса защо мъжът си рискуваше живота за да изпълни задачата си. Започнах се повече да обмислям идеята си и дали тя да стане реалност. Но ми трябваше и някакво безопасно място ,където да отидем ,а аз не можех да измисля нищо по въпроса.

-
Макс Филс
Макс Филс
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 77
Join date : 09.10.2013

Върнете се в началото Go down

Лондон, Англия Empty Re: Лондон, Англия

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите