New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Езерото с пейките I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Езерото с пейките I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Езерото с пейките I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Езерото с пейките I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Езерото с пейките I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Езерото с пейките I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Езерото с пейките I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Езерото с пейките I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Езерото с пейките I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Езерото с пейките

4 posters

Go down

Езерото с пейките Empty Езерото с пейките

Писане by Jessica Clark Вто 16 Юли 2013, 19:57

Езерото с пейките Central_park
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Езерото с пейките Empty Re: Езерото с пейките

Писане by •Chelsey• Чет 24 Окт 2013, 15:14

Поех си дълбоко дъх. Издишах и се вгледах във водата. Беше толкова бистра, че виждах дъното. Малките рибки и всичко останало. Потопих едната си ръка във водата. Раздвижих я и водата стана на леки вълнички. Въздъхнах. Исках и моя живот да е толкова спокоен колкото тава езеро. Знаех, че се местя само от леглото на един мъж в леглото на друг и, че живота ми няма смисъл и ако продължавах така нямаше и да намери. Не знам защо го правех. Защо мислих единствено за секс и когато видя секси мъж първото което си мислих бе как да го вкарам в леглото. И аз исках обич. Може би всичко това е заради миналото ми. Заради това, че бях изгубила всичко, което някога съм искала. Дани. Човекът, подпората, в живота ми. Онова което ме крепеше преди сега го нямаше и както си и знаех се сринах веднага след като го изгубих. Беше ли честно? Не мисля. Една сълза се стече по лицето ми и капна в езерото. И точно когато реших, че всичко е свършило се появи Стефан. Не знаех дали някой може да заеме мястото на Дани, но ако имаше такъв човек щеше да е именно Стефан. Той беше...просто...перфектен.
•Chelsey•
•Chelsey•
Demon
Demon

Брой мнения : 49
Join date : 22.07.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото с пейките Empty Re: Езерото с пейките

Писане by Стефан Сря 30 Окт 2013, 08:27

Реших да се разходя.Излязох от къщата си.Сложих ключа в бравата и го завъртях.Заключих.Извадих ключа.Запътих се към колата.Отворих вратата.Седнах.Сложих ръцете на волана.Преди това си сложих колата.Запалих двигателя.Натиснах педала.Запътих се към парка.Стигнах.Паркирах колата.Слязох от колата.Преминах входа на парка.Започна моята разходка.Разходката там можеше да е скучна и отегчителна,но там можеше да срещнеш нови или стари приятели.Бях прав!Стигнах езерото с пейките.Там срещнах Челс.Новото беше,че тя беше увесила нос.Както и беше замислена.Приближих се до нея.Мисля,че не беше редно,но трябваше да я попитам или да я заговоря.Все пак сме стари приятели.
-Челс!Каква изненада!Мислех,че не си падаш по тези места в Ню Йорк-възкликнах аз като повдигнах вежда,а след това я попитах-Защо си увесила нос?-след това добавих-Момиче като теб не трябва да е тъжно!Прав ли съм?
Приседнах до нея.Зачаках отговорите на въпросите ми гледайки отражението й в езерото.
Стефан
Стефан
Demon
Demon

Брой мнения : 10
Join date : 19.10.2013

Върнете се в началото Go down

Езерото с пейките Empty Re: Езерото с пейките

Писане by Selene. Чет 23 Яну 2014, 19:05

Бях задъхана, тичайки забързано. Тялото ми беше напрегнато, дъхът излизайки на пресекулки през устните ми. Дори не знаех точно къде се намирах, само знаех, че бях някъде из Парк Авеню. Само че опитите ми да се съсредоточа не бяха особено успешни - кожата ми гореше от температурата, а по челото ми се бяха събрали капки пот и аз едва се владеех. Знаех, че ако се отпусна, щях да се преобразя, а не исках да изпепелявам всичко наоколо. И най-малкото, щях да се издам къде съм. Наемниците бяха по петите ми и един от тях беше успял да ме промуши с нож отстрани на кръста. Знаех, че кървя, а единствения начин да се излекувам мигновено, беше като приемех истинската си форма. Естествено, това бе малко трудно в момента - не исках да изгоря някой по погрешка. Свивайки се сред едни храсти, забелязах малко езеро недалеч пред себе си. Усмихвайки се едва едва, се огледах с цел да стигна до там. Не беше кой знае какво, но може би щях да успея да почистя раната и поне малко да намаля кървенето. Знаех, че нямаше да е лесно да го спра, но със сигурност щях най-малкото да опитам. Оглеждайки се предпазливо, така че никой да не ме види, излязох на алеята с пейките, вървейки бавно, но сигурно към водата. Едната ми ръка притискаше раната и беше покрита с кръв. Втренчена във водата, не забелязах как се блъснах в някого и смутено промърморих
-Извинявайте. Не беше нарочно, съжалявам .. - опитвайки се да не привличам внимание към себе си, не поглеждах в кой се блъснах, но когато въпросната фигура не се отмести, за да мина, вдигнах поглед и забелязах непознат мъж пред себе си. Гледаше ме странно, но не беше очудващо, предвид факта, че бях покрита с кръв. И като за капак, когато се блъснах в него, силите ми като че ли полудяха, и най-вече тези, които се отнасяха до виждането на бъдещето. Виденията се втурнаха в главата ми под формата на хаотични картини и аз се олюлях от цялата вълна на сцени и случки, които предстояха да се случат. Да му се не види .. Хващайки главата си с другата ръка, се вгледах в непознатия. Имаше нещо в него .. усещайки, че смутено се изчервявам, се постарах да отстъпя крачка назад от него, надявайки се все още, та дори и да беше напразно, че той не е забелязал необичайното състояние, в което бях. 
Selene.
Selene.
Phoenix
Phoenix

Брой мнения : 124
Join date : 08.11.2013
Местожителство : New York

Върнете се в началото Go down

Езерото с пейките Empty Re: Езерото с пейките

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите