New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Вилата на Ренектън извън града I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Вилата на Ренектън извън града I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Вилата на Ренектън извън града I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Вилата на Ренектън извън града I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Вилата на Ренектън извън града I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Вилата на Ренектън извън града I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Вилата на Ренектън извън града I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Вилата на Ренектън извън града I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Вилата на Ренектън извън града I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Вилата на Ренектън извън града

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Чет 31 Окт 2013, 18:41

Вилата на Ренектън извън града Kyoto-Japan-house-in-the-forest-wallpaper_6781
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 09:45

Тя беше толкова сладка и мила, че му се искаше да я нагушка и просто да не я остави да диша. Като плюшена играчка или кукла, но в реални размери и много по-красива. След като минаха през двете къщи и взеха старият му английски автомобил Астън Мартин, точно като на Джеймс Бонд, сега беше време да вървят към вилата. Двамата стигнаха до къщата извън града, което по-скоро си беше цяло имение. Спря пред входната врата и изтича, за да отвори вратата на дамата си, която го придружаваше. Взе багажа и накрая остави всичко пред вратата. Извади ключовете си и отключи, а след това влязоха във главната зала, в която имаше огромно стълбище и всичко водеше на някъде. След като остави куфарите на вторият етаж в една стая, защото смяташе после да разпределят дрехите си, се преоблече. Свали костюма си и сега беше с по-нормално облекло. Тениска и спортни панталони. По-домашно облекло. После слезе в кухнята. Извади продукти за чай и потърси Джесика, която се разхождаше из къщата. Усмихна й се, като показа чашите, от които се вдигаше пара и с неговата си мила усмивка и великобритански акцент каза:
-Заповядай! Обещах ти чай! Сега остава само да си вземеш книга, която пожелаеш и да седнем пред камината и да почетем! - подаде й нейната чаша и каза:
-Така.. аз ще запаля огън, а ти ако искаш можеш да си вземеш душ, да се преоблечеш или просто да си вземеш книжка и да седнеш в удобното канапе пред камината! - отиде към мястото, където красиви тухли бяха наредени в огромна камина. Дърветата вече бяха наредени от предния път и драсна клечката, а това беше достатъчно за да възпламени всичко и огъня да се разпространи, като започна да топли стаята.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 09:59

Приготвянето й бе повече от бързо.Тя толкова се вълнуваше,че за малко да забрави да си вземе най-важното.Дрехи.Беше хвърлила в един куфар около 5 различни книги и четката си за коса,шампоан,четка за зъби.Общо взето всичко,но дрехите,сети се за тях едва,когато трябваше да излезе.Върна се и натъпка всичко,което видя вътре.Това значеше,че почти не знае с какво разполага,но важното бе да тръгнат по-бързо.И,когато това стана,тя бе като малко дете.Почти пружинираше на седалката,докато се радваше на компанията му.Понякога Джес се чудеше що за късмет има,но после се сещаше,че тя  си е тя и някой,някъде я обича.Може би по-висша сила или Бог знае какво.Тогава пред нея се появи имението.По-скоро дворец.Тя ахна и огледа мястото.
-Божествено е!-прошепна и слезе,когато той й отвори вратата.Очите й не можеха да намерят едно нещо,което да гледат.Дали него,дали гората,дали небето което се бе смрачило и изглеждаше толкова красиво от тук или да гледа имението му.В крайна сметка тя избра едно от всичките.Рей.Очите й се приковаха в него и тя се усмихна.Харесваше го.Констатира го прекалено много пъти,но го харесваше.Влизайки в имението обаче,Джес ахна високо и се огледа.Тя беше богата.Имаше достатъчно пари,за да си позволи лукс,но това...Това беше....Всъщност нещо,което адски много й допадна.Не беше натруфено,но беше уникално.Очите й се разхождаха отново и отново по мястото.Тя не знаеше каквод а направи или как да реагира.Реймънд просто вършеше всичко.Седнала на едно канапе тя се оглеждаше и се усмихна при предложението му.

-Да...Ще се изкъпя ии после ще се наместя за обилна доза четене.-усмивката й не помръкваше от лицето.Джесика се ориентира бързо намирайки банята и нещата си.Изкъпа се бързо,и се облече също толкова бързо.Тя не си направи труда да си обува отново панталони или нещо подобно.Облече дълга бяла тениска и боксерки.Пусна мократа си коса,която се разпиля по гърба й.Клер обу пухкавите си домашни ботуши и почти буквално изтича до всекидневната при него.Държеше „Чериса” в едната си ръка,а с другата взе чашата с чай,който й бе направил.Усмихна се и го погледна.

-Готооова съм.-засмя се о сведе поглед към голите си крака.-Налии,не е проблем?-тя посочи с ръка облеклото си.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 10:10

Тя изтича към банята, а той остана спокойно в едното от канапетата и се зачете в книгата, която четеше по-рано. Беше му приятна и някак си необикновена. Любимата му. Когато я чу или по-скоро когато нежният й глас се разходи до ушите му се завъртя и я погледна. Само една дълга тениска я покриваше и можеше да се наслади на гледката на толкова гладка и нежна кожа, а крачетата й бяха невероятни, че за пръв път от както се запознаха го накараха да се изчерви и да забрави думите си. Веднага вдигна поглед към лицето й и каза:
-Тази гледка! Тази красива гледка! Ако я скриеш от мен ще ти се обидя! - усмихна се и се изправи, като й подаде ръка. Помогна й да седне, както правеше всеки път, когато някоя дама имаше нужда от помощ, но сега го правеше с удоволствие:
-Желаеш ли да ти донеса нещо? Някой бисквитки? Нещо сладко или не знам. Ако не ти се пие чай мога да направя горещ шоколад и да.. а.. ако ти е студено веднага ми казваш! - след тези думи се озова зад нея и премина с ръце по раменете й като ги разтри:

-Колкото и да ми е болно, че ще трябва да скрия красивата гледка ще го направя, за да не се разболееш! Разбрахме ли се? - и пръстите му се впиха нежно в нея през тениската, като започнаха да масажират русокоската.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 10:25

Тя се разсмя и изви врата си напред,позволявайки му да я масажира.Този негов акцент,как можеше да й действа така?Начина му на говорене,действията му.А и...Още по чудното бе,като го бе видяла с обикновени дрехи.Той беше като нея.Един е пред хората,друг е когато е сам.Интересно.Джесика простена от удоволствие,при поредното разтриване на рамената й.
-Заклевам се,правиш уникален масаж.-засмя се тихо и остави книгата си на масата,отмести косата си и се отпусна.Как можеше да му се отплати?За Бога,той я бе поканил в къщата си,бе...Правеше всичко това за нея,без дори да я познава.Какво се правеше и казваше в една такава необикновена ситуация?”Благодаря ти”Не....Това не вървеше.Не беше достатъчно.
-Знаеш ли имам идея,ако ми е студено ще ти кажа,но и ако ти си гладен искам да ми кажеш.Мисля да ти направя пай.Предполагам обичаш пай?-тя извърна лице към него и се усмихна отново.Сложи ръце върху неговите,за да спре божественият масаж,който й правеше и се надигна.Обръщайки се към него,заставайки на колене на канапето тя се загледа в дланите му.Имаше красиви ръце.Спомни си как свиреше на пианото в кафенето й настръхна.Тези длани,които творяха.Пръстите й се разходиха по тях и въздишка се откъсна от пухкавите й устни.
-Как ще мога да ти се отблагодаря за това Рей?Как се отблагодаряваш на човек,който има всичко.-тя поклати глава и се вгледа в очите му.В тях се отразяваше светлината от огъня  и нямаше как да не отбележи,че и той има красиви очи.Точно както бе казал за нея.Неговите очи не отстъпваха по красота на нейните.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 10:33

Тя беше толкова различна от другите. Имаше нещо необикновено в нея. Караше го да изпитва неща, които никога не беше изпитвал пред друга жена и не беше възбуда, а чувства. Искаше да е нежен с нея, искаше да й се докаже, а когато тя се изправи на канапето пред него и го попита как може да му се отблагодари му идваше да каже "Заобичай ме! Бъди моя, както аз ще бъда твой!", но след само няколко часа запознанство нямаше как да избърза. За това я погледна в очите и забеляза, че тя гледа неговите. Докосването на пръстите й го влудяваше, хареса масажа му и му обеща пай! Той не обичаше пай, а го обожаваше! След това преглътна тежко и каза:
-Как да ми се отблагодариш ли? - започна да се доближава и точно когато беше на милиметри лице в лице се усмихна и каза:
-Имам по-добра идея от пая! - след това последва и нежната целувка. Устните му се докоснаха в нейните и станаха едно цяло. Беше бавно и нежно. Езика му дори не се намеси. Искаше да просто да покаже чувства и нищо повече. След като се отделиха един от друг я погледна отново в очите и й каза:
-Това е повече от предостатъчно да ми се отблагодариш! Впрочем, аз трябва да съм ти благодарен! Ти си нещо повече от приятна компания! Ти ме караш да се усмихна, да съм нежен и.. - щеше да каже, че затваря чудовището в него, но за това просто се усмихна и допълни:
-Ме караш да изпитвам желание да ти покажа чувствата си! Ти си великолепна, Джесика! - пак това име. Толкова красива, че дори той се чудеше дали е заради произношението му или заради самите подредби на букви, които го карат да звучи толкова невероятно.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 10:44


Наблюдаваше го и се чудеше на близостта му,която отново я накара да се разгорещи.Тя усети как сърцето й препуска няколко удара и въздухът й секна в гърдите.Тогава,когато й хрумна че иска да го целуне или,че той ще целуне нея,устните му се впиха в нейните.Джесика дори не се замисли да отговори на целувката му.Тя беше като глина в ръцете му.Без значение какво искаше от нея тя беше готова да го направи.Да му го даде.Джесика въздъхна,когато той се отдръпна,а очите й още бяха затворени след целувката.По бузите й сякаш художник бе нарисувал алени рози.Така се бе изчервила.Момичето се усмихна при думите му и поклати глава.
-Ти си едно чудо Реймънд.Не знам дали си съдба,благословия или някакъв вид наказание,а може би си изпитание.Не зная,но....Господи.-засмя се и отвори очи.Вгледа се отново в лицето му.Дали осъзнаваше,че той също я кара да се чувства добре?Даже повече от това.Дали можеше да разбере,че тя също пееше от щастие около него,като птичка на тел.Бе хипнотизирана от поведението и присъствието му.Опияняваше я.
-Не вярвах,че някога ще кажа тази заучена фраза,но за тези дни,които ни предстоят ти ще се превърнеш в моя личен наркотик и съм силно благодарна за това.-подсмихна се и проявявайки един от седемте смъртни гряха,тя го придърпа към себе си.Очите й се притвориха, а устните й се докоснаха в неговите.Първоначално съвсем леко и ефирно.Невинни,малки целувки.Но някак си й се искаше да усети нещо повече.Да вкуси греха от устните на този великобританец.И ето я лакомията в цялата й светлина,помахваше на похота,за да се срещнат и да се влеят в Джесика,която уви нежно ръцете си около врата му,а езичето й се прокрадна по долната му устна.Тялото й потрепери,когато усети вкуса му.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 10:55

Рей смяташе, че ще успее да се въздържи. Да не се отдаде на това момиче и да я опознае преди да се случи нещо греховно, но самият той вече я познаваше. Тя беше като част от него, която липсваше и сега беше едно цяло. Ръцете й които се обвиха около вратът му го накараха да изпита желание да остане така за винаги, в нейните прегръдки, докосван от нейните целувки. Когато се отдръпна не беше, защото искаше това да свърши, а защото искаше и на двамата да им е по удобно. Рязко промени местата им. Тялото му, което изглеждаше хилаво криеше доста сила в себе си и когато я повдигна от канапето тя усети как той седна и тя се озова в скута му. Така вече беше по удобно и щом телата им се долепиха едно в друго тя можеше да усети пулса му, който беше същия, като нейния. Забързан и радостен. Не можеше да се опише чувството, което изпитваше, но знаеше какво желае. Да усети това отново и щом устните им се сляха още веднъж този път той беше по-настоятелен. Езика му се плъзна между устните й и нахално затърси нейния, докато не се сляха в танца на целувката. Усещането беше странно и изпитателно, караше го да усеща онези пеперуди в стомаха, които го караха да изгуби ума си, но сега знаеше точно какво става. Влюбваше се! След толкова години живот отново изпитваше това чувство на желание да бъде половинката на някого. Погледна я право в очите и докато беше време за пауза от целувки се усмихна и каза:
-Ти си моето съвършенство, Джесика! Ти ме правиш цял! - и отново сля устни с нейните!
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 14:25


Устните й отговаряха не онези сладки целувки.От гърдите йс е откъсваше някое и друго стенание породено от силното удоволствие.Джесика бе буквално изгубена в тези усещания.Тя се бе оставила на течението,позволявайки му да направи всичко,което поиска.Нямаше и помен от протестиране,когато той я настани в скута си.Всъщност вместо протест Джесика въздъхна от удоволствие и зарови пръсти в косата му,докато устните й отново и отново се впиваха в нейните.До сега никой не я бе целувал така.Тя не можеше да се оплаче от липса на любовници,но можеше да се оплаче от липса на кадърни любовници.Джесика се усмихна при думите му и леко докосна устни до неговите.Тя отърка тяло у неговото и погледна срамежливо в очите му.

-Ако не престанеш с тези комплименти Рей,ще започна да се разглезвам.-тя докосна устни до неговите отново и миг по-късно се отдръпна от него и се огледа.В Джесиак,често се събуждаше едно дете,което в повечето случай  тя затваряше,но не и сега.

-Рей,какво би направил  за още една целувка?-тя го погледна палаво,но не с онази еротична палавост,а с присъщата на едно малко дете.Ако се чудите какво ще направи тя...Е няма да ви кажа,ще разберете.Но в предвид пламъчетата в очите й,със сигурност Рей ще трябва да се откаже от присъщата на британците скованост и да се отпусне.Защото Джесика щеше доста да го изтормози.Малката лейди хвърли бегъл поглед на камината преди отново да се вгледа в...Какъв й се водеше в момента?Приятел?Познат?Приятел преди да й стане гадже?Мираж?За да избегнем тази дребна подробност нека кажем..Вгледа се в Реймънд и отново се усмихна лъчезарно.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 14:32

Рей стоеше в канапето, а Джеси беше отгоре му, отъркваше тялото си в неговото, целуваше го и му доставяше удоволствие да я усеща толкова близо. Погледна я как оглежда стаята и след това го попита на какво е готов, за още една целувка. На какво беше готов. На всичко! Не.. на повече от всичко. Би дал живота си, за да я усети отново близко, а когато тя се притисна в него той въздиша тежко и каза:
-На всичко.. бих направил всичко, за да усетя устните ти отново върху моите! - това би трябвало да е отговора. Очакваше тя да го предизвика. Да го накара да направи нещо диво и за нея беше готов дори да се хвърли в огъня, но се предполагаше, че тя би пожелала нещо друго. Преглътна тежко и зачака да чуе какво ще каже Джес преди да продължат с гальовните целувки. Той дори осъзна, че близостта с жена не само може да го накара да се чувства невероятно, но може и да го възбуди. От много години не беше изпитвал нещо толкова пламенно и тя го караше да покаже една част от себе си, която не е само нежна и гальовна, но и забавна и опитна. Искаше да и покаже опита си в любовта, защото имаше усещането, че е направен само за нея. Че телата им си пасват долепени едно в друго и това да я чуе как стене от удоволствие ще го накара да изпита нещо неизпитвано до сега:
-Е? Какво да направя за теб, Джеси? За да си заслужа целувка? - и зачака отговора й.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 14:56


Е,отговорът определено й допадна.Тя се засмя дяволито и стъпвайки на земята си отметна вече сухата си коса на една страна.Погледна го и повдигна вежди.

-Искам,искааам.-Клер заобиколи канапето и минавайки зад  него прокара ръце отпред по гърдите му,пъхна ги под свободната тениска и задра леко кожата.Свеждайки глава над неговата тя докосна устните си едва,едва до неговите.Усмихна се и целуна носът му.

-Искам да ме хванеш.-отдръпна се бързо от него и смеейки се хукна на някъде.Всъщност тя изобщо не  познаваше това място и най-вероятно щеше да я хване за нула време,но как да устой на детското в нея.Едно от ситуацията бе в плюс на Джесика,всъщност две.Силната интуиция и бързото бягане.Тя се покатери бързо по стълбите и се огледа.Сега,на къде?Защо трябваше изборът да е толкова голям.Тя прехапа устни и хукна към една от вратите в края на коридора.Отвори вратата и ахна виждайки още една изумителна стая.Поклати глава и затвори тихо вратата зад себе си.Дали криенето влизаше в искането й?Е...Пак изискваше да я хване,но преди това да я открие.Тя огледа помещението.Не можеше да се скрие в гардероба,прекалено детинско бе дори за нея.Очите й попаднаха на прозореца.Да,това беше идея.Приближавайки се до него отвори и погледна парапета.Не беше особено високо,за да се уплаши,а и завесите щяха да я скрият.Ако направеше това в Ню Йорк щяха да я пратят в психиатрията,за да се лекува,от нервно разстройство.Джесика се усмихна и преглъщайки се качи на прозореца.Добре,че не се искаше особено усилие за това вземайки в предвид,че прозорците бяха на половина френски.Тя стъпи на парапета и поглеждайки надолу изруга пдо носа си.Може би бе малко по-високо от колкото очакваше.”Просто не гледай надолу!” каза си и седна на парапета,придърпа прозореца и се огледа.Въздухът бе студен и най-вероятно тя щеше да се разболее...Но рискът си заслужаваше,защото тя определено се забавляваше в момента.Въпреки,че забавлението й бе...Странно.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 15:03

Той очакваше нещо от рода на "Искам да ми правиш стрийптийз", но тя го изненада. Отдавна не се беше усмихвал така, впрочем.. не се беше смял. Засмя се, когато тя избяга нагоре по стълбите, а когато скочи от канапето и тръгна след нея можеше да види само перфектно оформенето й дупе, което се показа под тениската и забрави за къде беше тръгнал. След като стигна на втория етаж видя само как тя затвори вратата на неговата спалня. Затича се на там и щом я отвори видя само празната стая. Огледа се, но не виждаше нищо. Преглътна и видя пердето, което се вееше на отвореният прозорец и знаеше, че тя го е чула. Реши да се направи на ударен просто каза:
-Май тук няма никой.. - и излезе от стаята. След това изтича набързо. Слезе на първият етаж и излезе от къщата, като се затича на там. Накрая се намираше пред нея. Можеше да я види как се е свила на парапета и стой, гледайки вътре през прозореца. Усмихна се и каза:

-Ако ти кажа, че те намерих.. това брой ли се? - след което видя как тя го погледна и той се ухили. Можеше да види и детинската физиономия в него, а това, което каза не беше сигурен дали е правилно:
-Харесват ми боксерките ти! - и я загледа. Искаше да види какво щеше да направи тя. Щеше ли да влезе в стаята, но независимо от всичко той беше долу, за да я хване ако падне.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 15:13


Засмя се,като го чу.Може би нямаше да я намери?Тя надникна през прозореца и огледа стаята,нямаше го,но тогава чу гласът му и подскочи.Обърна се и го погледна,като се засмя.

-Не...Трябва да ме хванеш,което значиии,че още не си успял.-засмя се и се изправи.Очите й обходиха мястото.Надяваше се да не падне,всъщност нямаше да падне.Погледна към покрива над главата й.Дали...

-Казваш,че харесваш боксерките ми?-засмя се отново тя и повдигна леко тениската си.

-Радвам се...Сега ще имаш възможност да им се насладиш.-смеейки се тя се приближи до края на парапета и се хвана за ръба на покрива.Набра се с малко усилие и подпирайки крака си на стената се избута нагоре.

-Рей,ако умра.Да знаеш,че може би заедно имахме някакво бъдеще.-засмя се отново и продължи нагоре,докато не се покатери на покрива.Тя си отдъхна и се огледа.Господи!За малко да ахне.Колко беше красиво.Очите й се вгледаха в далечните светлини на града и Джесика се замисли.Дали да не си купи и тя нещо подобно?За Бога...Кой не би живял в такова прекрансо имение!?Та то бе божествено,а и ссамата гледка.Джесика потърка ръцете си,които бяха умалели от усилието,което бе положила.Тя се покатери по стръмният покрив и се зарадва на посещенията си в клуба по скално катерене.Озовавайки  се най отгоре тя разпери ръце и въздъхна.Сега трудно щеше да я хване.В действителност как щеше да слезе дори и да не я хванеше?Тя преглътна и погледна надолу.Е...Това щеше да е интересно.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 15:19

Рей я гледаше как се катери и се провикна:
-А да не говорим за красивото дупе в тези боксерки! - след което се затича. Разбира се, че тя не знаеше, но вътре в имението имаше специален прозорец от тавана, от който излизаш на покрива. Изтича по стълбите и след като се изкатери до последния етаж се спря. Пое си въздух и накрая излезе през прозореца тихо и спокойно. Видя я. Тя беше на покрива, разперила ръце и стоеше и не мърдаше. Набра се и излезе от прозореца, а след това закрачи бавно и тихо към нея и щом се намираше зад Джесика я прегърна и й прошепна в ушето:

-Хванах те! - след което я завъртя така, че да гледа право към него и каза:
-Сега си заслужих целувка! - огледа я и каза:
-Но преди това.. трябва да те вкарам вътре и да те стопля! Виж се.. трепериш като лист и си толкова.. малко облечена.. - вдигна я на ръце и започна да я носи към прозорчето, като й помогна да слезе и да се озове на тавана, където имаше предмети, които можеха да се вземат за антики. Той влезе след нея, затвори прозореца и я погледна, като попита:

-Е? Сега вече спечелих ли си целувката и искам веднага да отидем пред камината.. и ако стигнеш преди мен.. ти обещавам, че ще получиш една изненада! - и се усмихна доволно, докато гледаше момичето и чакаше тя да тръгне надолу към всекидневната.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 16:00


Усещайки го зад себе си тя въздъхна.Искаше йс е да остане на покрива,но чак,когато той й каза тя забеляза,че наистина трепери.Нацупи се като дете и се остави на Рей да я понесе на вътре в къщата.Слизайки на тавана момичето се огледа.Е...Беше симпатично,само дето тези неща.

-Господи...-ахна сочейки една от вазите.-Рей,това не би ли трябвлао да се намира в някой музей?Тoва е може би на 1000 години.-е може и да не бе на толкова,но това бе ваза от тракийско време.Тя поклати глава не смеейки да я пипне и се обърна към Рей.Дали това не бе нещото,което му бе направило лошо име в Лондон?Бил е крадец на антики?Не,интуицията й определено не й говореше това,значи не бе то.Тя издаде напред устни и се огледа.Тогава чу думата изненада и плесна с ръце.

-Изчезвам.-тя побягна надолу към всекидневната.Тя спря пред камината,като от засилката която бе направила тупна на килима на милиметър от огъня.Ахна,когато усети топлината му и се отдръпна назад,току що се бе спасила от изгаряне.Засмя се при тази мисъл и погледна зад себе си очаквайки да види Рей.Дължеше му една целувка.Тя се изправи и дръпна тениската си надолу,за да покрие дупето си.Очите й се разходиха по канапето на което стояха до преди малко,а после и на книгите,които бяха зарязали.Усмихна се.

-Преди да си получа изненадата,ти дължа една целувка.За нея обаче ще се наложи да седнеш и да затвориш очи...Да се оставиш на милостта ми.-засмя се и се протегна,косата й се разпиля по гърба й,а тениската й се надигна нагоре,разкривайки тялото й.Може би така само дразнеше Рей,но Джесика бе момиче.Част от репертоара й бе такова поведение с хората които харесва.А тя доста го харесваше.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 16:08

Рей слезе след нея по стълбите и когато влезе в хола я видя. Стоеше пред камината и му каза, че за да си получи целувката трябва да седне и след това му показа тялото си. Той преглътна тежко и усети как се възбужда и му става топло. Усмихна се и каза:
-Добре! - след което се доближи до нея и преди да седне на канапето я хвана и я вдигна във въздуха. Тя усети как тялото й се озова на канапето и той каза:
-Но преди това! Аз ще те наградя с твоята награда! - след тези думи падна на колене пред нея и тя усети ръцете му който преминаха по нежната кожа на краката й. Това събуди кръвта му и накара нещо в тялото му да потрепне, или по-скоро нещо между краката му. Той се възбуди, но нямаше да го показва. Започна нежно да гали крачетата й, като първо свали ботуша на едното й от стъпалото нагоре до бельото й го погали с две ръце. След това започна да го целува и се спря точно до ъгъла на боксерките й. След това се отдръпна и стори всичко с другото й краче. След като беше сигурен че е стоплил крачетата й се изправи, като я изчака да стане. Усмихна й се и й каза:
-Ето и изпълнението на моята задача! - седна на канапето и затвори очи, като зачака да усети устните й..
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 17:03


Изтръпна,когато усети устните му.Ръцете му,тя отметна глава назад и простена високо,когато го усети толкова близко до себе си.Тези устни,тези докосвания.Искаше само да продължи нагоре.Да я съблече и...Тя простена и затвори очи,когато той спря.Опитвайки се да се отърси от случилото се тя се изправи.Бутайки го назад в канапето Джесика отново седна в скута му и се отърка в него.Пръстите й се прокраднаха по лицето му,затваряйки очите му.Тя сведе глава към него и прошепна в ухото му.

-Ти си много,много лош.-устните й се прокраднаха по врата му.Джесика захапа кожата му,засмука я едвам,едвам и продължи нагоре.Стигна до ухото й и захапа леко меката част на ухото му и простена тихо в ухото му.Ръцете й се спуснаха по него,надолу по гърдите му и плоският корем.Спря ги на ръба на панталона му и подпъхна пръстчетата си под него.Устните й потърсиха неговите,тя го погледна през миглите си и се притисна към него.Усети как зърната й настръхват и се очертават под бялата тениска.Устните й се докоснаха до неговите,тя прокара езикът си по тях преди да захапе долната му устна й да я дръпне съвсем леко.Клер се усмихна и преглътна преди да впие жадни устни в неговите.Тя вдигна ръцете си и ги прокара отново по него.Тялото й продължаваше отново и отново да се търка в неговото.Бавно,но сигурно тя се възбуждаше все повече и повече.Отдръпна се с едно дълбоко стенание,очите й блестяха,а устните й бяха зачервени.

-Ако не спрем сега красавецо ще стигнем доста по – далече от предвиденото.Искаш ли да спрем?-защото самата тя не знаеше дали иска.Дали е разумно да продължи,а също и да спре.Как  щеше да се приеме едното и как другото?Не можеше..Те се познаваха от няколко часа...Ако се пуснеше сега в ръцете му какво мнение щеше да има той за нея?Лека жена.Не..Не биваше.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 17:11

Какво е усещането, когато нечие друго тяло, нечия друга ръка, нечии други устни те възбудят. Невероятно! Той не само усети колко е възбудена тя, колко е приятно да я усеща как се отърква в него, но и усети как при допира на тялото й в неговото малкият му приятел порасна. Той издиша тежко и затворил очи се отдаде на целувките й докрай, на действията й и на смучките й, а всяко едно захапване го караше да настръхне от удоволствие и тогава я чу. Питаше го дали иска да спре. Той я погледна право в очите и тя можеше да види огъня в тях. Пламъчето леко грееше и той и каза:
-Ако спра ще съжалявам за това цял живот! - ръцете му се плъзнаха по тялото й. Тя ги усети по краката си, бельото си и как се натикаха под тениската й. Пръстите му се впиха в гърдите й и ги масажираха. Бяха толкова перфектни, а зърната й възбудени. Заигра се за секунда с тях, а това, че и двамата бяха възбудени говореше колко се желаеха. Погледна я отново и я целуна, докато масажираше частта от тялото й, която допреди малко се отъркваше в него. Издиша тежко, след целувката и пусна гърдите й, ръцете му се плъзнаха и се спряха на дупето й, а той започна да слиза надолу с устни и се спря на вратлето й. Не знаеше как да подходи, искаше да и даде всичко и изведнъж се сети нещо. Щеше да и даде това, което иска:
-Желая те, Джесика! Но преди това.. трябва да ти покажа колко те желая! - накара я да го погледне и прошепна:

-Кажи ми как да те задоволя! Кажи ми къде желаеш да усетиш устните ми.. къде желаеш да усетиш ръцете ми.. кажи ми какво да направя, за да те накарам да изпиташ удоволствие, каквото аз изпитвам в момента!
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 18:13


Когато някой направи нещо такова с вас.Когато чужди ръце ви запратят някъде в небитието какво можете да поискате повече от него?Нищо,нали?Може би после да ви върне,но кой мисли за после в момента.Не и Джесика.Тя се отпусна в ръцете му,отдаде се на ласките му.Искаше да усети колкото може по-добре това,което той й прави.Джес изви главата си назад и премрежи,очи,когато чу думите му.Искаше той да я желае.Харесваше й това,че я желае.Но какво правеха?Как можеха да се хвърлят така през глава един към друг.Това какво беше?Ами ако нещо се прецакаше...Тя го погледна отново и прехапа устни.

-О, Рей.Скъпи и аз те искам толкова много,но мислиш ли че е разумно.-тя сложи ръце на гърдите му.Очите й наистина блестяха от желание и копнеж.Усещаше как слабините й горят.Нямаше нужда той да прави нещо повече.Вече можеше да я има и тя знаеше идеално,че е така...Може би и самият Реймънд бе на ясно,но бе такъв кавалер.Тя стисна устни.Майната му!Нямаше да се дърпа.Тя го придърпа към себе си и впи устни в неговите,а когато ги отдръпна прошепна.

-Всъщност няма значение.Искам да ме направиш своя.Искам да свалиш дрехите ми,да ги разкъсаш,устните ти.Не спирай,докато се спускаш надолу по тялото ми.-тя прехапа устни и се изчерви.

-Искам да ги усетя по себе си,по бедрата си и по-нагоре.Искам да те усетя навсякъде Рей.-за първи път в живота си Джесика си бе позволила да каже нещо такова.Не знаеше как се чувства.Дали засрамена или горда,че бе изрекла тези думи,но което и от двете да беше тя си отдъхна,че бе успяла.Очите й отново се притвориха,а тя прокара дланите си по кожата на ръцете му,задирайки я с дългите си нокти.Нещо,което Джесика обичаше адски много.Да дере.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 18:24

Рей усети как не само той потрепна, но и пениса му едва удържа на тези думи да не промени положението си. Преглътна тежко и я погледна в очите. Не знаеше какво да каже освен:
-Имаш ме! Ще те накарам да запомниш тази нощ! - след тези думи той промени положението им. Той се озова отгоре й, а тя се беше излегнала на канапето и го гледаше. По-скоро беше седнала. Той бавно слезе на колене, докато ръцете му преминаваха по тялото й и хванаха края на тениската й. Вдигнаха я нагоре и започнаха да я свалят, но той се спря. Застана лице в лице с нея, и я беше прекрачил, като държеше тениската й леко вдигната, усмихна се и тя усети как силните му ръце разкъсаха плата, докато не махнаха това, което покриваше тялото й. Приближи се и тя усети устните му по вратът си, докато ръцете му обвиваха гърдите й и изведнъж той започна да ги масажира. Докато езика му си проправяше път до зърната й. Започна да върти езика си около тях, като сменяше ляво и дясно, а стенанията й го караха да желае още повече. Бавно продължи надолу, като се наслади на стомахчето й. Целуваше го, галеше го с език и дори напъха езичето си в пъпчето й и накрая се спря пред бельото й, разкрачи крачетата й, като вдигна едното на рамото си и тя усети как премина с езика си по срамните й устни през бельото. Покатери се леко и със зъби захапа ластика на гащичките й, като го дръпна рязко и тя усети как остана без нищо по себе си. Беше скъсал и боксерките й. Сега, когато тя беше чисто гола пред него той започна да целува кракът й, като се покачваше с устните си по вътрешната част на бедрото й и се спря. Точно ред срамните й устни. Знаеше, че може би тя ще пожелае да го спре, ако не й харесва, но нямаше такива признаци и той впи устните си в нейните срамни, езика му навлезе в нея а вкусът й навлезе в гърлото му и някак си се почувства повече от доволен. Почувства се удовлетворен. Очите му я погледнаха отдолу, другата му ръка, която не държеше крачето й се плъзна нагоре и премина по гърдата й, като нежно я погали и с показалец погали зърното й. Искаше да види какво изпитва, какво чувства, искаше да и покаже, че това не е просто секс.. той я караше да изпита удоволствие и щеше да го прави всеки път, когато тя го помоли за това.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 18:41


Това чувство,което изпита.Звукът от разкъсаната тениска.Устните и езикът му по тялото й.Ако можеше вече щеше да свърши.Тя буквално трепереше под допира му.Имаше нужда от него пак и пак.Очите й се затвориха,а тя изви главата си назад.

-Пресвети....О,Господи Рей!-почти извика,когато устните му продължиха по нея.Този мъж...Господи този мъж.Мускулите й се свиваха и отпускаха,възбудата й нарастваше водейки я бавно,но сигурно към върха,който можеше да види,но не и да доксоне.Не още.Пръстите на едната й ръка се вплетоха в косата му,а устните й се разтвориха.Стенанията й изпълваха всекидневната.Сливаха се с пукота на огъня.Когато едната му ръка се покачи по тялото й,обхващайки гърдата й тя изви тялото си и хвана тази ръка.Свеждайки главата си надолу към нея,очите й се впиха в неговите.Той я наблюдаваше.Наблюдаваше всяко едно нейно действие,реакциите й.Това някак си я зарадва,може би дори повече от това.Поласка я.Тя повдигна ръката му към лицето си и внимателно хвана показалеца му.Разтвори устните си бавно,а очите й гледаха изкусително неговите.Тя пое пръста му между устните си,засмука го и завъртя езика си около него,преди да отдръпне главата си назад.Джес прокара език по устните си и простена при поредното действие от негова страна.Тя пусна ръката му и сложи своята собствена върху гърдата си,одраска собствената си кожа с нокти,а пръстите й внимателно масажираха гърдата й,тя прехапа устни и отново изви глава назад.Не знаеше дали е възможно,но Господи този мъж я беше омагьосал.През стенанията й от устните й често се откъсваше името му.Харесваше й как звучи.Как р-то гъделичка езикът й.

-Искам те.-простена високо.Не издържаше.Играта на езикът му със слабините й я побъркваше,но искаше да го усети.Искаше го в нея.-О,моля те.-простена отново,ръката й пусна гърдата й,като се хвана за ръба на дивана,впивайки пръстите си в материята.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 19:37

Рей знаеше какво иска тя. Той нежно премина с език нагоре, като с цялата му дължина премина по клитора й и пордължи нагоре. Изкачваше се, докато усещаше как тя му помага да свали тениската си. Накрая остана и без нея. Захвърли я на страни, а докато преминаваше с език по гърдите й ръцете му свалиха долнището му. Накрая остана чисто гол пред нея, докато подритваше долнището си на страни. Сега стоеше лице в лице с нея и я целуна. Устните му се сляха с нея, а пениса му, който беше възбуден се отърка в нея и тя можеше да го усети отдолу, а той можеше да усети колко е влажна. След като очите му срещнаха нейните той потъна в нея. Усети как стените на влагалището й обвиха надървеното му достойнство и той изпита удоволствие. Топлината, влажността.. всичко. Той преглътна тежко и просто каза:
-Ти си.. моята половина! Желая те.. моя си! - и след тези думи започна да се движи бавно. Усещаше колко е приятно да е слят с нея, да е в нея. Тя беше неговата половина и се чувстваше повече от прекрасно.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Пет 01 Ное 2013, 20:52


Ако се замислеше Джесика щеше да осъзнае,че този мъж най-вероятно ще разбие сърцето й.Защото това бе историята на нейният живот.Някой винаги разбиваше сърцето й,а тя винаги страдаше.Често си мислеше,че това е нейното проклятие,но не тези мисли я тревожеха сега.Тя прокара ръце по кожата му отново и изви тялото си,за да го поеме в себе си.Усещаше го,бавните му плавни движения вътре в нея.Това я побъркваше.Тя простена тихо и се вгледа в лицето му.Думите му погалиха слуха и сърцето й.Все пак,коя жена не би им се зарадвала?А това бе Джес...Тя имаше нужда да чува подобни неща.Възбудата й продължаваше да се покачва,да блъска по стените на здравият й разум,който бягаше от нея сякаш с писъци.Джесика разтвори устни и ги докосна леко в неговите.Колко лекомислено се държеше.Противно на всичко на коетто бе възпитавана.Но хубавото,а може би лошото бе,че не й пукаше.Тя го искаше.Искаше да е с него да го пробва отново и отново.Да усеща как ръцете му я обгръщат или как устните му покоряват тялото й.Правеше я щастлива,а и този начин по който я..Любеше?Това ли правеше?Джесика се подсмихна и поклати леко главата си.

-Скъпи....Ставам зависима от теб.-тя изви глава назад и поредният стон се откъсна от устните й.Ако това продължеше.Това отношение,тези думи...Как щеше да преживее раздялата си с него?Как щеше да допусне раздяла?Тя простена отново и заби леко ноктите си в гърба му.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by -renekton Пет 01 Ное 2013, 22:54

Той бавно направи движение в кръста, което накара тялото му да се извие така, че да навлезе по-дълбоко в нея. Ръцете му не можеха да изберат място от тялото й, което да докосват и накрая той просто я вдигна от там. Понесе я във въздуха, докато пениса му все още беше в нея и тя усети как тялото й се излегна на килима точно пред камината. Усети мекия допир под гърба си и горещината от едната й страна, а другото което се появи над нея беше мускулестото тяло на Рей. Той отново се плъзна навътре и тя усети как всеки сантиметър от малкия му приятел я изпълва, а устните му се сляха с нейните. Той я погледна в очите и й каза:
-Не искам да те пусна! Не искам да се отделя от теб! - след като каза това отново я целуна и тя усети не само нежността, но и желанието да остане така залепен за нея завинаги и след като се отдели допълни:

-Няма да те пусна! - започна да целува вратлето й, докато се движеше в кръста си и навлизаше и излизаше от нея, като усещането не само за нея, но и за него беше величествено и когато усети как тялото й се извива под неговото, за да освободи още един стон той реши да я изненада и започна да забързва движенията си, едната му ръка се плъзна между телата им и за още повече удоволствие започна да гали нежно клитора й, който беше повече от чувствителен, с надеждата да я докара до оргазма, който и двамата желаеха да усетят.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Джесика Сен Клер Вто 05 Ное 2013, 15:57

Teзи негови действия.Проникването и докосването с което я даряваше.Джесика изви глава,откривайки шията си и простена.Мускулите й започваха да се свиват и отпускат все по-бързо около него.Ръцете й се вдигнаха,а пръстите й се впиха в меката кожа под нея.Устните й се разтвориха и тя простена високо,а секунда по-късно усети пръстите му върху клитора си.Джесика извика от удоволствието,което се прокрадна в тялото й.Мускулите й сякаш прекъснаха,свиха се като топка в корема й.Тя простена и се надигна леко към него,впивайки пръстите и ноктите си по-здраво в килима..
-Господи...-тя затвори очи и тялото й сякаш бе разтресено от силният оргазъм.Сърцето й биеше лудешки в гърдите.Очите й бяха премрежени.Тя буквално изпадна в летаргия за момент.Една усмивка се появи на лицето на Клер и тя въздъхна преди да отвори очите си.Пръстите й пуснаха килима,а в очите й грейнаха нови пламъчета.Тя сложи ръце върху гърдите на Рей и прехапа устна.Полагайки усилие успя да го избута и да обърне телата им в друга,различна поза.Застанала над него Джесика го погледна и се наведе към него.Тялото й се отърка в неговото,а русите кичури коса покриха рамената му.
-Не искам да ме пускаш.-каза и повдигна леко талията си.Тя изкара членът му почти изцяло от себе си,задържайки само главичката,прехапвайки долната си устна тя се спусна отново по него,поемайки го в себе си.Тих стон се откъсна от устните й,а едната й ръка се разходи по него задирайки кожата му.Започвайки да забързва движенията,очите й се приковаха в неговите.
Джесика Сен Клер
Джесика Сен Клер
Human with gifts
Human with gifts

Брой мнения : 26
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Вилата на Ренектън извън града Empty Re: Вилата на Ренектън извън града

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите