New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Times Square - Улиците I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Times Square - Улиците I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Times Square - Улиците I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Times Square - Улиците I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Times Square - Улиците I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Times Square - Улиците I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Times Square - Улиците I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Times Square - Улиците I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Times Square - Улиците I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Times Square - Улиците

4 posters

Go down

Times Square - Улиците Empty Times Square - Улиците

Писане by Vincent. Съб 20 Юли 2013, 20:57

Times Square - Улиците Times-square-manhattan-new-york-nyc-crossroads-world

Свободно РП
Vincent.
Vincent.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 113
Join date : 26.04.2013

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Casidy. Пон 22 Юли 2013, 17:09

Каси се отправи точно към кафенето в което всеки ден пиеше топлото си и ободряващо кафе. Тя държеше папка с някакви документи. Стискаше папката здраво. Не заради документите разбира се, а защото там беше дневника за свръхестествени същества на човека, който я бе отгледал. Приемаше го за баща. Той й липсваше, но бе посветена само на това да продължи работата му. Винаги държеше тази вещ близо до себе си, защото не се знае какво може да изскочи на среща й. 
Личицето й винаги е изглеждало невинно, но всъщност тя не беше толкова невинна. Вече бе убивала. Първия път беше малка. Може би на десет. Държеше оръжието в ръка, а жертвата й беше точно пред нея. Ловеца и каза да довърши жертвата и момичето просто го направи. Сега и окото й нямаше да мигне по въпроса за убийството. Усета й беше доста добър и можеше да различи човека и свръхестественото същество. Трудно можеше да бъде заблудена.
Докато вървеше гледаше хората. Не беше за да си губи времето нито просто така, а за да намери някой. Или по-точно нещо за убиване. Съществата пълзяха навсякъде и ще се изненадате къде може да откриете следващото. Ловеца трябваше да си държи очите на четири и да очаква неочакваното. Това правеше и сега Касиди. Търсеше характерните отличителни белези за съществата, но не виждаше никой.
Накрая погледа й падна върху един мъж. Сравнително мускулест и висок. Имаше нещо, което караше Касиди да се съмнява в него, но предпочиташе да не прибързва. Въпреки това доста често интуицията й не я лъжеше. Ето защо реши да го '''опознае''. 
Затича се, но се оказа, че го изгуби от погледа си.След малко обаче се сблъска точно с него. При сблъсъка тя изпусна папката си и залитна назад. Без да иска бутна един господин, който изсумтя недоволно. Побърза да се извини и се стрелна към папката си. Ако някой видеше дневника би могло да я разкъсат, а имайки предвид, че този свръхестествения също е наблизо би станало още по-зле. Тя побърза да извади невинното лице и да го приложи в действие. Усмихна се на мъжа, който не беше много човек и каза с чисти очички.
-Извинете ме господине. Не гледах къде ходя. Ще ми позволите ли да ви се реванширам като ви черпя едно кафе?
усмихнах се. Опитах се да издокарам най-невинния си глас и го погледнах умоляващо.
[/font]
Casidy.
Casidy.
Moderator
Moderator

Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2013

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Кристан Пон 22 Юли 2013, 18:36

Тази сутрин станах доста рано.Може би дори не бях спал,а през цялото време гледах белия таван на дома ми.Застанах на леглото в седнало положение и се облегнах на дървения плот крепящ леглото.Гледах в черния екран на телевизора без някаква основна цел.Бях обладан от мислите си.От седмица вече стоя и гледам този екран...не че по цял ден си лежа в леглото полу гол и гледам екрана,но просто вече година съм в Ню Йорк,а единствените места,които съм обиколил са баровете.Може би по-добре ще е да се поразходя някъде далеч от баровете по възможност,макар че не ми се вижда нормално.Все пак ще опитам.
Станах от мекото легло и отидох до гардероба още преди да го отворя бях сигурен какво ще облека.От него си избрах тъмни дънки и една бяла тениска.Облякох ги и слязох надолу по стълбите право към кухнята.Първото,което исках да видя бе кафе машината...обаче се оказа масата върху,която се намираше синя ваза.Защо ли точно тя ми се мярна пред погледа.Разтърсих глава и погледът ми се насочи към моята първоначална цел тази сутрин.Направих си кафе и както винаги не сложих нито една лъжичка захар.
Седнах на кръговидната маса и погледнах през прозореца.Времето изглеждаше хубаво.Доизпих и последната капка кафе и бързо излязох навън.Започнах да вървя напред безцелно докато облян в собствените си 'желания' за спокойствие едно русо момиче се блъсна в мен.За момент спрях.Помогнах й да стане.
-Няма проблем.Аз черпя-казах аз,като за първи път основната ми цел не беше да вкарам случайно срещано момиче в леглото.
Кристан
Кристан
Administrator
Administrator

Брой мнения : 182
Join date : 28.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Casidy. Пон 22 Юли 2013, 20:12

Касиди се зарадва на факта, че мъжът се съгласи на поканата й и дори той искаше да черпи. Това беше добре, защото в бързината днес тя бе взела пари само за едно капочино. Нямаше пари дори за бисквитки към него. Усмихна се миловидно и тръгна с мъжа към кафенето.
Като за начало трябваше да разбере какво същество е. Не можеше просто да попита, защото щеше да е подозрително. Представете си какво можеше да направи с нея този мъж ако разбере, че е ловец.
Влязоха в кафенето и ни лъхна приятният аромат на капочино, клюки и уют. Всеки път беше така. Всяка сутрин тази миризма я обгръщаше и й даваше сили за да продължа ''работата'' си като ловец. Не че беше кой знае каква работа. Просто убиваше опасни същества. Като се замисли може би трябваше да се хване на работа. Примерно сервитьорка или секретарка. Нещо което да й дава възможност да среща хора. Парите, които бе наследила от Майк, който я бе отгледал и научил на всичко което знае, свършваха. Освен това и хазяйна щеше да вдига наема. Трябваше да се замисли къде да се преместя. В момента трябваше да мисли за други неща. Трябваше да разбере този...мъж какво е.
-Между другото аз съм Касиди.
каза мило момичето. Седна на металният стол, но не остави папката с документите и дневника. Положи папката спокойно в скута си, а сервитьорката дойде при нея и момичето беше готово да си поръча, но щеше да изчака първо мъжа да си поръча. Може да е ловец, но не можеше да пренебрегне обноските си толкова лесно.
След като мъжа изказа поръчката си Каси се усмихна мило и поръча обичайното.
-Е с какво се занимаваш?
попита момичето след като сервитьорката взе поръчката им и останаха насаме.


 
Casidy.
Casidy.
Moderator
Moderator

Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2013

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Кристан Вто 30 Юли 2013, 17:06

След като влязохме в кафенето и двамата си поръчахме се загледах в дамата.Не беше от добрите,но щях да рискувам.Беше много по-слаба от мен и това ми помагаше. Въпреки това пак усещах,че тя е най-малко човек.Пък и да бъде върколак или ловец,не ми пречеше.
-Аз съм Кристан-казах на свой ред аз.Момичето имаше интересно име.Дори бих казал рядко срещано.-С какво се занимавам ли?-зададох аз въпрос на себе си след като чух нейния.-За сега с нищо или поне няма професия или нещо,което да ми е влязло под кожата толкова,че да му обърна внимание-отговорих аз след няколко секуни мълчание.
Не виждах смисъла да я лъжа.Все пак едва ли щяхме отново да се срещнем,а й едва ли след месец,два щяхме да се помним.
-Ти с какво се занимаваш?-попитах не след дълго аз.
Донесоха поръчките и на двамани и аз благодарих любезно.Отпих от кафето си и зачаках отговор.
Кристан
Кристан
Administrator
Administrator

Брой мнения : 182
Join date : 28.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by ???? Чет 17 Окт 2013, 13:36

Утрото се показа над хълма. Слънцето бавно изгря и освети стаята ми. Отвори очи още преди да е звъннала алармата. Изключих я и след това станах, като отидох направо в банята. Изгледа от апартамента ми не беше кой знае какво, но сега имах работа за вършене. Изкъпах се и се облякох, а след това просто излязох от дома. Качих се в първото такси и потеглих.

*****

След около петнадесет минути се намирах в най-богатата и най-известна улица в Ню Йорк. Вървях по Тайм Скуеър и оглеждах всички хора, с който се разминавах. Всички бяха в костюми, а дамите в бизнес облекла. Точно, като мен. Светло сив костюм, черна риза и вратвръзка в цвета на костюма. Спрях пред едно кафене и влязох в него. Застанах на опашката и зачаках. Поглеждах си часовника и виждах, колко минути имам, двадесет, петнадесет, десет.. още малко и е моят ред и момичето, което беше пред мен реши да се обърне рязко, а кафето й се разля по мен. Погледнах я и й казах:

-Няма нищо.. случва се - изтърках горещата течност от ризата си и след това я погледнах:
-Но сега ми дължите нова риза.. или поне едно кафе... - очите ми се върнаха на нея и се усмихнах:
-Така де.. но трябва да отивам на работа, така че.. нямам късмет да изляза с красиво момиче, като вас..

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Nikita Чет 17 Окт 2013, 13:51

Днес не ми беше ден. Още от сутринта бях станала накриво и денят ми не беше минал гладко - първо се подхлъзнах в банята, след това докато се сушах косата ми се заплете и накрая като излизах не успях да си хвана такси веднага и трябваше да се опитвам повече от десет минути, преди най-накрая една от тези жълти коли да спре пред мен. Да му се не види .. 
И на всичкото отгоре, когато стигнах любимото си кафене, там имаше опашка и трябваше да чакам, за да успея да изпия любимото си средство за събуждане. А да си го признаем - без черната течност буквално си бях заспала и нямаше да мога да се съсредоточа върху новата цел, която ми бяха възложили и с която трябваше да се справя в определения срок. Разбира се, времето се точеше възможно най-бавно и когато най-накрая успях да поръчам и след това ми връчиха топла хартиена чаша, бях на ръба на търпението си. Само че чашата в ръката ми ме успокояваше, както и мисълта, че скоро ще пия от нея. Или пък не..
Обръщайки се, без да искам разлях кафето си върху костюма на един делово облечен мъж. Да му се не види - отиде ми кафето.
Разбира се, за да не съм неучтива, веднага му подадох салфетката, която беше в ръката ми и побързах да кажа
-Много съжалявам .. Изключително съм непохватна и трябва да гледам къде вървя. Извинявайте .. - погледнах го сконфузено и от учтивост му отправих извинителна и леко фалшива усмивка. Не отричах, че той все пак прие случилото се добре, вместо например да ми се развика, но днес наистина сякаш всичко вървеше наопаки.
-Съжалявам. Нека ви се реванширам .. ще платя за химическото и разбира се, кафето ви тази сутрин е от мен. - опитах се да оправя нещата, защото когато бях нервна, контролът ми се изплъзваше, а не исках да започна да всявам Похот във всеки, особено пък в този момент. Не му беше сега нито времето, нито мястото за това. А за моя най-голяма изненада, усетих леко затопляне по бузите си, осъзнавайки, че може би се бях изчервила леко - нещо, което определено не се случваше често..
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by ???? Чет 17 Окт 2013, 14:41

Стоях и я гледах с някак си неразбирайки и накрая, след като тя каза, че щяла да плати за химическото и за кафето се засмях и казах:
-Да! Почти позна! - извадих една банкнота от джоба си и казах:
-Едно питие, същото, като което дамата разля и за мен едно еспресо, с лека пяна. - тъкмо щях да се отдръпна, когато пръста на ръката ми, който се използваше за показване посочи момчето на касата и му казах:
-А да.. Тими.. - името се подразбираше, заради нейм тага на ризата му - кажи на Боб, че във Франция най-много ми липсваше кафето му! - усмивката се появи за секунда на лицето ми, а след това погледнах дамата, която беше до мен:
-Нека започнем на ново. Здравейте, милейди! Аз съм господин Колинс, но може да ми викате Рей! - ето какво беше различното. Всички тук говореха с нормален Американски небрежен акцент, а в гласът на този мъж се улавяше английски произход. Меко и нежно говорене.
Той пое ръката на момичето и я поднесе към устните си, целуна нежно външната й част и й каза:
-Може да ме наричате, Рей! А колкото до това, какво ще плащате.. мога да ви кажа единствено, че е много под нивото на един джентълмен да иска една дама да му плаща напитката, а още повече щеше да ме притесни това, ако платите химическото чистене за някаква си обикновена риза. - след тези думи Колинс се отдръпна. Взе кафетата, които им бяха сервирали и попита:
-Е? Ще желаете ли да отделите - погледна часовника си и й каза:

-И без това закъснявам, та.. ще искате ли да отделите десет минути на непознат? - и зачака отговора й.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Nikita Чет 17 Окт 2013, 14:57

Повдигнах вежди. Това беше неочаквано, но хубаво. Харесваше ми акцентът му, както и мекия глас, с който той говореше. Беше приятен - не заради галантното си държание и отношение. Просто гласът му беше топъл и наистина отпускащ ..
Внезапно съжалих, че той искаше да прекара едва десет минути в компанията ми. Което си беше глупаво, предвид факта как грубо го бях заляла с кафето си в началото. Кимвайки, този път му отправих искрена усмивка и отвърнах
-Разбира се, защо не. А и е най-малкото, което мога да направя, за да ви се реванширам, че олях кафето си върху Ви. Особено след като не ме оставихте да платя за вашата напитка или химическото .. 
Засмях се за кратко, поемайки едната от двете чаши от неговата ръка. След което двамата се запътихме към вратата, минавайки през кафенето и аз казах
-Впрочем, аз съм Никита. Можете да ми казвате и Ники, но сам изберете как да ме наричате. Приятно ми е да се запознаем. - този път звучейки ведро, се постарах да се отърся от мрачното настроение, с което бях започнала деня си. Мъжът пред мен беше непознат, но приятен и не можах да овладея желанието си поне веднъж да съм нормална с някой - не да бъда смъртен грях и демон, а просто Никита. Знаех, че е глупаво да се преструвам на обикновена смъртна, но така или иначе нямаше да съм с него за дълго, след като той закъсняваше, така че нямаше да навреди, ако го направех, нали така? Не знаех защо, но това беше нещо, от което имах нужда, особено сега. 
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by ???? Чет 17 Окт 2013, 15:06

Бяхме тръгнали към вратата, а тя крачеше галантно пред мен, но нямаше да й позволя просто да излезе. Изпреварих я и нежно и отворих вратата. Отраснал в Лондон и отгледан, като джентълмен, а какъв джентълмен щях да съм, ако не го показвах. Щом излязохме от кафенето закрачих гордо до нея и й казах:
-Никита. Красиво име. - след тези думи погледнах към небето. Единственото, за което съжалявах е, че не можех да си кажа истинското име. Не можех да кажа горделиво как се казвам реално. След тези думи я погледнах и й казах:
-Та, Ники. Да не би да си Рускиня? - след което отпих от кафето си. Боже обожавах това кафе. Горчивият вкус и горещината, която преминаваха по гърлото ми ме караха да си спомня, че в мен живее чудовище, което обожаваше топлината. Колкото по-топло толкова по-добре. Точно за това, когато тя разля горещото си кафе върху мен не изпитах болка, а просто топлина и ми хареса. След тези думи поклатих глава и й казах:

-Извинявай за личния въпрос. Просто, самото име е доста славянско, а малко хора в Америка се наричат така. Имах една приятелка от русия, Наташа, страхотна жена. Силни и горделиви. - след тези думи главата ми се завъртя към нея. Просто погледнах към нея и казах:
-Впрочем, може да ме питаш каквото пожелаеш!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Nikita Чет 17 Окт 2013, 19:47

Той наистина беше джентълмен. Такава нежност .. беше си рядкост. Вървейки на улицата до него, се чувствах странно спокойна. Въпреки кошмарите, въпреки демона в мен .. за първи път наистина се чувствах истински отпусната. Беше необичайно чувство. Ново. Запитах се дали не беше породено от него, все пак .. Не го бях изпитвала досега, дори и в компанията на Алекс, а тя беше най-добрата ми приятелка.
-Благодаря ти, Рей - казах, отвръщайки на комплимента му относно името ми. След което се подсмихнах, когато подхвана темата за народността ми. 
-Да! Почти позна! - обръщайки се към него, за да го погледна с усмивка, повторих думите му от по-рано, добавяйки накрая 
-Всъщност съм само наполовина рускиня. А и съм отгледана другаде, а не в Русия. 
Реших, че звучеше правдоподобно. Не ми беше никак приятно да го лъжа, но ако му кажех истината, най-вероятно щеше да избяга от мен с викове, че съм луда. И тъй като не исках това ..
-И между другото, въпроса не беше личен. - ако той смяташе Това за лично, как ли щеше да нарече въпроса, ако вместо този ме питаше за гаджето ми, например. Или семейството ми .. Прикривайки една усмивка при тези си мисли, го погледнах в очите за момент и ведро се обърнах към него
-Е, тогава ще ти върна жеста - ти също можеш да ме питаш всичко. И като спомена това .. - извърнах се за момент, отпивайки от чашата си и наслаждавайки се на вкуса на кафето, след което продължих -Ами ти, от къде си? Твърде си галантен, за да си от тук .. 
Отправих му топла и нежна усмивка, която отговаряше точно на учтивостта и добрите му маниери. Едва ли щеше да се отнася така с мен, ако знаеше какво съм обаче .. За съжаление.




П.с.: Извинявай за забавянето .. Embarassed 
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by ???? Чет 17 Окт 2013, 20:45

Той се засмя и каза:
-Наполовина рускиня, така ли? - след тези думи я изслуша какво има да каже:
-Аз ли? Нека го кажа така. Роден съм в селце, в Англия. Сещаш се, гори, дървени къщи и всеки познава другият. - след тези думи се спря. Погледна часовника си и знаеше, че щом вече е закъснял няма смисъл да ходи на това интервю. Мислеше си, че може да си намери работа тук, но това не беше за него. Някак си Американците му бяха твърде превзети. След това вдигна глава и продължи:
-Когато съм поотраснал - нямаше как да и каже, когато навърших осемдесет и две, защото тогава изглеждаше на осем. Преглътна и допълни:
-Горе долу, когато бях на осем и се преместих с нашите, в Лондон - как да и каже, че нямаше техните, а че се е преместил сам в Лондон и е бил осиновен на улицата от богаташ, който го е изкъпал, нахранил и облякъл, а след това възпитал. Благодареше на старчето за маниерите си. След тези думи премина с ръка през косата си и продължи да говори:
-Та.. там дядо ми ме отгледа и ме научи как да се държа с хората и най-вече с дамите. Мисля, че всички приказки за рицарите са ме направили такъв, но вместо броня аз имам своят чар и колкото и да е странно ми е приятно да защитавам жените в опасност! - след тези думи отпи от кафето си, като погледна чашата си. Мразеше да го пие, докато се движи, но нямаше как. Накрая я погледна и каза:
-Историята ми е много отегчителна и.. за разлика от Американците аз съм някой, който обича изкуството и правилния начин да изразя живота си е с една дума "Цветно." Всички мислят, че Лондон е мрачен град, че постоянно вали, сивите сгради правят атмосферата му доста, неприятна, а аз смятам, че ако искаме да видим нещо красиво в града, то трябва да погледнем хората в него. Не тези футболни запалянковци, а тези, които го правят град, работниците, джентълмените и дамите.. - след тези думи накрая млъкна и попита:
-А каква е другата половина? Имам в предвид за народността. Освен рускиня, вие сте? - и зачака отговора.


ПП: За какво се извиняваш? Една дама никога не закъснява! Просто джентълмена е подранил!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Nikita Чет 17 Окт 2013, 21:13

Засмях се за кратко, след като той отново попита за народността ми накрая. И докато слушах разказа му с интерес, забелязах как се запъваше на някои места. Явно премълчаваше нещо, но не възнамерявах да го питам за неща, които по всяка вероятност бяха твърде лични, че да ги сподели с някой, който познаваше от толкова скоро време. Затова просто повдигнах рамене и като го погледнах леко виновно, отвърнах
-Как да кажа .. другата ми половина е на нюйоркчанка. - усмихвайки се, наблюдавах лицето му, за да успея да проследя реакцията му, след което замислено казах
-Знаеш ли, разказа ти ми хареса .. Харесва ми да те слушам да говориш. Колкото и странно да звучи .. - повдигнах рамене, отново усмихвайки се приветливо, се извърнах, за да го погледна в очите и казах, този път със сериозност, но и мекота и откровеност в тона си
-Всъщност, Рей, мисля, че си рядък индивид .. - той повдигна вежди, гледайки ме и аз побързах да продължа - .. откровен си. Добър. Галантен и с маниери .. и като че ли можеш да виждаш красотата на това да си жив, особено след като описваш живота си с думата "цветен".
Усмихвайки се, поклащайки леко глава, докато го наблюдавах. Беше по-скоро жест на озадачение от моя страна, а и бях сигурна, че думите ми най-вероятно щяха да му се сторят странни, но някак имах желанието да съм откровена с него, ако не за себе си, то поне за това. И за да поразсея атмосферата след внезапната ми искреност, се усмихнах ведро и казах
-Кхъм .. всъщност, не бързаше ли за някъде? - спомняйки си, че той гледаше часовника си и беше споменал, че закъснява, го погледнах въпросително. Не, че го гонех или нещо такова, а и се радвах на компанията му, но може би беше по-добре да го оставя, преди наистина да се отдам на това внезапно желание за откровеност и да му кажа твърде много ..




П.с.: Ехе, явно галантността е качество, присъщо не само на Героя ти в РП-то .. (:
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by ???? Чет 17 Окт 2013, 21:49

Той я погледна в очите и й каза:
-О, милейди! Бързах за интервю за работа, но след като имам съсипана риза, закъснявам и нямам опит в тази област реших да прекарам повече от десет минути в компанията на красивата дама, която ме заля. Смятам, че съдбата ми е отредила да ви срещна и ме е спасила от това да стана скучен човек, работещ в офис и за това.. някак си премислих. Както вие казахте аз съм "цветен" човек и тази работа.. тя не е за мен.. - след тези думи я погледна и допълни:
-Разбира се, ако дамата няма нищо против компанията ми или не бърза за някъде. А и ако се разделим сега, това не значи че е краят. Винаги можем да се срещнем в друго място и по друго време. - след тези думи Рей приглади вратовръзката си и допълни:
-Така че мога само да ви благодаря, че не само ме заляхте с кафе, но ми наляхте и ум в главата и ме спасихте от голяма грешка. - накрая той пооправи косата си, вратовръзката си и застана гордо изправен:
-Госпожице, Никита! Радвам се, че харесвате гласът ми, но като честен мъж искам да ви кажа, че вашият също е много красив и начина по който обяснявате нещата много ми харесва, за това ще се радвам ако науча повече за вас. Разбира се ще ви разкажа и за себе си! - след дългото изречение си пое дъх и я загледа с един любопитен поглед, впил сините си очи в нейните.

ПП: Мисля, че книгите, които чета ми влияят по този начин :X

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Nikita Чет 17 Окт 2013, 22:07

Потиснах една усмивка, докато го наблюдавах. Той изглеждаше нервен, докато говореше, и това ме накара да мисля, че сякаш се чувстваше притеснено в кожата си в момента - като десетгодишно момче, опитвайки се да покани за първи път момиче на среща, или пък да й признае, че я харесва. И докато не бях сигурна как да реагирам на думите му, се усмихнах, тъй като именно в този момент той изглеждаше странно очарователен в моите очи.
-Определено ще се радвам да се опознаем - започнах, докато се усмихвах насреща му и ме завладя странният импулс да го докосна, за да го успокоя и той повече да не чувства неудобство или пък нервност. Заравяйки ръка в собствената си коса в опит да овладея странния импулс, продължих -Знаеш ли, Рей, не те познавам все още, но си мисля отсега, че ти си някой, който ще харесам и с удоволствие ще опозная.
Единствения недостатък от това беше да премълчавам истината от него, криейки свръхестествената си страна. Нямах желание да лъжа един толкова освежаващо различен и приятен мъж като него, само че знаех, че не мога и да му кажа истината .. Проблемът беше, че колкото повече той ми допадаше, толкова по-силно беше и желанието ми да съм искрена с него и да спра със заблудите, измислиците и лъжите си. Знаех, че не мога да му кажа истината, и все пак ... Обаче и не исках в неговите очи да съм само една приятна личност - имах желание той да ме види такава, каквато наистина бях; един от най-тъмните и жестоки демони. По дяволите, той не заслужаваше да срещне чудовище като мен, а още по-малко пък заслужаваше без да искам да му сторя нещо и да го нараня.




П.с.: Да ти кажа, това ме радва (: А и историята на героят ти ми напомня на един от една много любима моя поредица, която чета (като един прилежен книжен плъх, какъвто съм си ;д), така че все повече ме радваш, имам чувството, че наистина водя РП с герой от Братството .. Embarassed Кхъм, изписах роман .. така де, не ми слушай глупостите ;д
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by ???? Чет 17 Окт 2013, 22:20

Ренектън се усмихна. Отдавна не беше усещал това в тялото си. Чувство, което премина по цялата му кожа и накара гъстите косъмчета, които имаше да настръхнат. Усещането, което беше различно от преди. Не помнеше предишният си живот, защото след катастрофата беше забравил повечето неща, но имаше едни картини в главата му, които му напомняха кой е. Историята къде е отгледан, какво е правил, как го е правил.. всичко беше лъжа. Да. Той беше Джентълмен по природа, но в съзнанието си виждаше просто един възрастен човек, който го учеше как да се държи с хората. Не помнеше кой е реално, от къде идва и как е дошъл в този град, но с времето сякаш стената, която пазеше истината от него се разрушаваше:
-Нека ви призная една малка тайна, отдавна не съм бил в компания на друг човек. Имам впредвид, от както съм в Ню Йорк не съм говорил с хора така свободно, а още по-трудно е когато го правиш, с красива дама, като вас! - след тези думи преглътна тежко и каза:
-За това искам да ви обясня, че ако забелязвате странни движения и емоции в мен това е от изгубените обноски за свободни разговори. - ръката му хвана вратовръзката и леко я разхлаби. Имаше чувството, че се задушава, но не беше така. Погледна я отново в очите и й каза:
-Също така, искам да ви споделя, че няма за какво да се притеснявате от мен. Видял съм толкова неща по света, че няма как да ме изненадате. - след тези думи я погледна в очите и каза със сериозен тон, който с английският му акцент прозвуча като изречение изречено от друг човек:
-И не искам да ме съжалявате, заради моменти от историята ми, които бих ви споделил! - след това милата му усмивка се върна на лицето му и той попита:

-Е? Желаете ли да ме попитате нещо друго? - и продължи да я гледа с този поглед.

ПП: Рейдж ли? О, не! Той има звяр, който не може да контролира. Да, вярно е, че има прилика между двамата, но Рейдж е варварин. Иска секс и бой, а Рей.. Ренектън е смесица от няколко героя. Проклятието на Рейдж, Красотата на Уйл (Адкси устройства), Характера на Джем (пак тази книга) и разбира се малко от мен. Или по-точно начина на изказване на човека зад образа. А колкото до братството. Дам и аз го чета.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Nikita Чет 17 Окт 2013, 23:26

Е, трябваше да го призная - той беше и проницателен. Накланяйки глава на една страна, продължих да го наблюдавам и усмихнато казах
-Не се притеснявайте, че сте изгубили социалните си навици. Виждала съм доста по-стряскащи неща, така че това със сигурност няма да ми направи впечатление. Не и в галантен мъж като вас. - отправих му топла усмивка, не съвсем сигурна все още как се стигна точно до това и какво чувствах в този момент. Ако той знаеше само какво съм .. и какво съм правила, виждала и научила .. Най-вероятно надали щеше да ме счита за дама.
-Колкото до съжалението, не бих го направила. Ако някой ми разкаже за тъжен или труден момент от живота си, това предизвиква в мен възхищение, че е успял да оцелее въпреки трудностите, а не съжаление, че му се е случило. - очите ми станаха леко сериозни, докато направих лека пауза, след която побързах да уточня -Колкото и да съжалявам, това няма да промени случилото се или историята, която ми се разказва. Освен това имам опит с тежкото минало и знам, че не искам ничие съжаление. Надали и някой друг би го искал, така че разбирам какво имате предвид.
Постарах се да му смигна, по-скоро във ведър жест, за да поразсея сериозния си поглед. За първи път говорех така откровено, и най-вече за първи път обсъждах толкова сериозни неща. Хората обикновено гледаха само на повърхността, но не и мъжът пред мен. А това предизвикваше едновременно удивление и възхищение у мен към него.
-Всъщност да, искам да ви питам друго. Но преди това, ще ви помоля да се обръщате към мен на "ти". След като ще се опознаваме .. - отправих му топла усмивка, преди да продължа -Но да преминем към питането. Какво ще направите, ако ви кажа, че не съм дама? Не и наистина.
Едва сега го проумявах, но всъщност ме тревожеше факта, че той ме мислеше, обръщаше се към мен и ме виждаше като дама. Бях твърде далеч от това понятие.. и ако той знаеше какво съм, щеше да се съгласи, че никак не ми прилягаше. Може и да имах що годе прилична външност, но качествата ми свършваха до там.. не бях някоя лейди - не и с демона, който криех в себе си, и въпреки скритостта си в този момент, той пак си оставаше част от мен.




П.с.: Дам, стана ми ясно. (: Ох, с теб май трябва да си поговорим за книги .. ;д ^^ Още повече, че Адските устройства ги чета и аз, а съм чела и Принца с Часовников Механизъм (знам, че Принцесата излезе, но нея още не съм я почнала), а пък Братството го чета вече от доста време (тук ще възразя, тъй като не смятам, че Рейдж е "варварин", както го нарече, но не ми пречи дори и мненията ни да се разминават в случая, пак искам да си говорим за книги .. ;д Стига на теб да не ти пречи, де Smile)
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by ???? Чет 17 Окт 2013, 23:42

Първо я изслуша с разбиране. Погледа му не се отлепи от нея, а главата му леко кимваше, но когато тя му каза, че не е дама ръката му рязко се премести от тялото му и застана пред устните й. Показалеца му нежно ги погали, като направи знака на тишината, а от неговите се откъсна шъткащ звук:
-Да не сте посмяла да говорите така! - след тези думи ръката му бавно се отдръпна:
-Първо. Не ме интересува дали проблема е физически или мисловен, но всяка една красива жена е дама. Милейди, вие.. ти имаш правото да си повече от дама. Не съдим хората по външният им вид, нито по характера, нито по действията, а най-малко по миналото. Не ме интересува дали вие сте била с хиляда мъже, дали вие сте убила човек или дори дали използвате от онези вещества наречени наркотици, вие сте Дама! - след тези думи той преглътна тежко и продължи:
-Съдим хората по това, което те мислят за себе си. Аз може да не съм точното определение за човек, но знам, че се чувствам като такъв. Чувствам се жив и здрав, знам какво обичам да правя и няма нищо, което да ме спре! - след тези думи той направи крачка и се доближи до нея, ръцете му я хванаха за раменете и след като тя го погледна в очите той просто каза:
-Вие сте сто процентова дама независимо какво криете под дрехите си, ако това е проблема, независимо какво криете в миналото си, ако това е проблема и независимо, какво криете в характера си. Всичко е във главата ви! - след тези думи Рей се усмихна мило и допълни:
-Така, че ако искате убийте ме, но не ме променяйте. Аз ви смятам за дама и единственото, което остава е вие да се приемете за такава. - след тези думи ръката му се изкриви, като дръжка на чайник и й каза:
-А сега, ако обичате хванете ме под мишница и като истински джентълмен да ви разведа из града! - и зачака момичето да приеме поканата му.

ПП: Ами дам. Прочетох и трите книги и краят е невероятен. Мислех да започна с град от кости (както забелязваш и героя има нещо общо с книгите. По-скоро с филма, които не беше лош.), но истината е, че Лондон ме привлича. Обожавам го като град и хората, които са изискани ме впечатляват. Имам и други герой по форумите, които се държат грубо, но зад тях се крия аз. Стига за мен, а за книгите. Мога да говоря много за тях. Примерно Рейдж за мен по-скоро е образ на най-добрият ми приятел. Аз съм повече, като Ривендж. Неговата книга ми е любима и самият респект, който излъчва ме впечатлява. Но каквото и да си говорим някак си Джем е моят идол. Това сребристо хлапе ме кара да искам да си купя бастун, само заради ефекта на могъщество, който ще ми предаде. Така де. А сега съм си взел едни други книги и нямам търпение да ги прочета.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Nikita Пет 18 Окт 2013, 00:06

Гледах Рей леко учудено в началото, след което изражението ми премина в усмивка и леко се засмях, когато той приключи да говори. А след думите му го гледах по нов начин. Отправяйки му поглед, който беше смесица от благодарност, трогване и признателност за думите му, го гледах в очите и се усмихвах. Долната ми устна затрепери съвсем леко, сякаш щях да се разплача, но беше по-скоро заради емоциите, бушуващи в мен след това, което той каза и усилията, които полагах, за да ги овладея. Как ставаше така, че само с няколко думи и съвсем прости докосвания, той успяваше да ми влияе на емоционално ниво, при това по такъв голям начин? Може би беше заради убедеността в очите му, когато казваше, че съм дама .. Не бях сигурна, но му бях благодарна.
Ръката ми се вдигна, и като я сложих върху бузата му, го гледах с нежност, която присъстваше също така и в очите и тона ми, когато казах
-Мисля, че ти си единственият, който мисли така .. и би казал това за мен .. - говорех тихо, но се опитвах да се овладея и не знаех доколко успявах. А ми беше неудобно той да види до каква степен ми бяха повлияли думите му, при това след като се познавахме едва от има-няма половин час ..
Връщайки ръката си обратно отстрани на тялото си, поех неговата, хващайки го за лакътя и вече с нормален тон казах
-С удоволствие ще се разходя с теб .. и ще се радвам, ако ми споделиш нещо за себе си. Каквото сам избереш. Каквото и да е.
Усмихнах се, заравяйки отново ръка в косата си, за да отметна назад. Беше по-скоро объркан жест, но се стараех да възвърна самообладанието си и най-вече, да не се изложа пред него.




П.с.: О, завиждам ти, че си чел и трите книги .. Само не ми издавай края, че не искам да се спойлвам (: Иначе за Лондон, определено те разбирам - и аз бях доста зарибена по града, а и по хората от миналото, висшето общество, дрехите, какво е било прието тогава и какво не .. Общо взето за мен е изключително интересно да чета за нравите им от миналите векове (както е и в Принца примерно) и да научавам повече за вижданията тогава .. Още повече, че е адски различно от нещата сега, в днешно време (: 
Относно Рейдж, не познавам най-добрия ти приятел, но самия герой ме кефи. Всички от Братството ме радват .. колкото до Ривендж, неговата книга наистина е добра - особено как се е жертвал да спи с оная к***а, дето беше симпат като него и му се падаше и полуроднина .. А и самия Рив е доста сложен характер - да разделиш вампирската част от него и симпатската, после и тази на бизнесмен, на лидер на глимера-та, на наркобарон .. Общо взето според мен Ривендж е доста сложен герой като цяло, именно защото има толкова много лица (или маски, ако щеш ги наречи), но е и доста .. как да кажа, спечели ме, а и любовта му към Елена е искрена .. абе радва си ме отвсякъде, макар че не е любимия ми Брат .. както и да е отнесох се и е време да спра ;д
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by ???? Пет 18 Окт 2013, 00:15

Рей закрачи заедно с нея и след като усети добира на ръката й вече беше по-спокоен:
-Аз просто споделих истината. Не съм казал нещо, за което трябва да ми благодариш! - след тези думи той се замисли какво да й сподели:
-Нещото, което мога да ти споделя е, че бельото ми въобще не е в тон с костюма ми! - след това се засмя на английския си хумор и допълни:
-Но какво да кажа за себе си. Отраснал съм в страна, където дванадесет часа е време за чай, а от този обичай съм намразил тази напитка, за това предпочитам да се излегна в къщи с книга в ръка и горещ шоколад в чашата. - след тези думи погледна нагоре и каза:
-Ще завали.. - сякаш усещаше времето, но самият мирис на дъжд се усещаше от километри, а и ако живееш в Лондон той се набива в рецепторите ти. Погледна към Никита и попита:
-Мадам, желаете ли да се скрием някъде от дъжда. Мога да ви предложа да отидем в някое заведение. - след тези думи отново погледна нагоре и допълни:
-И трябва да побързаме. Усещам промяната във времето! - още не беше свършил изречението си, когато една капка дъждовна вода се приземи на рамото му и се разплиска наоколо.


ПП: Ами дам. Милейди, пожелавам ви приятни сънища и да сънувате как ви навестяват братята на черният кинжал. Оставям действията, който ще извършвате на въображението ви. И аз се отправям към леглото. До днес, госпожице Ники.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Nikita Пет 18 Окт 2013, 00:28

Засмях се заедно с него на шегата му, но не коментирах темата с бельото. При други обстоятелства бих му отвърнала с шега за моето, но той може би нямаше да сметне за уместно една дама да му отвърне по този начин .. Затова замълчах и като се подсмихнах, казах, вървейки заедно с него
-Всъщност, навика на лондончани да пият чай всеки ден, та дори и през лятото е малко странен за мен .. трябва да призная, че винаги съм го намирала за интересно. Странно, но интересно. - при което му се усмихнах закачливо, обсъждайки родния му град и също вдигнах глава нагоре, когато той каза, че ще вали. Дам .. аз също можех да го усетя, тъй като демона в мен обичаше мрачното време. Затова и побързах да кимна и отвърнах
-Идеята ти е добра. И да напомня - обръщай се към мен на "ти", забрави ли? - смигнах му закачливо, докато се усмихвах, наблюдавайки го. Обноските му бяха очарователни, но исках и да се отпусне в компанията ми, а маниерите му ми пречеха да разбера дали вече го е направил, или това тепърва предстои да стане. И като се запътих с него по тротоара, забързвайки крачка за да избегнем дъжда, го оставих да ме води, накъдето прецени за добре - знаех, че което и заведение да избере, щеше да е стилно. Като самия него .. все пак не можех да отрека, че той безспорно е чаровник.




П.с.: Приятни сънища и на вас, Милорд (: За сънищата с Братството, ще видя какво мога да направя ;д А дано и вашите да са поне толкова приятни, колкото моите биха били, ако наистина са с Братството на Черния Кинжал .. ;д
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by ???? Пет 18 Окт 2013, 07:40

Рей усети, че е поел контрола. Вървяха със забързана крачка и изведнъж се спря. Усмихна се и й каза:
-Не съм много добре облечен за тук, но нямаме време за това нека просто се скрием в това заведение. - отвори вратата отново, като изчака дамата да мине пред него. Не го правеше, за да огледа задните й части, а за да се наслади на удоволствието да отвори вратата за някого и когато тя беше вътре той я последва. Вратата се тръшна зад него от засилването на вятъра, а пред тях имаше един възрастен човек, застанал на работното си място и приемащ клиенти, осигурявайки им маса. Рей се доближи и каза:
-Добро утро! - мъжа го погледна изненадано, защото наистина беше утро и не беше нормалното време за хора да стъпват в изискан ресторант. Той погледна към дамата си, а след това отново мъжа и продължи:
-Маса за двама! Нека е на далече от кухнята и още по на далеч от изхода. Не искам дамата ми да ми избяга! - и се засмя, а човека с побеляла, опадала коса му отвърна с усмивка и след това ги въведе във заведението. Двамата се озоваха в огромна зала и имаха огромен избор от маси, но тази, която им предложиха беше само за двама и беше в близост до стената, която не беше в обсега на кухнята и изхода. След като ги остави Рей застана зад единият стол и го дръпна, като с жест с ръка подкани Никида да седне, а щом тя го направи побутна стола към масата, като я приближи. Наведе се и прошепна в ушето й:
-Бон апети, мадам! - след което закрачи и се озова на стола срещу нея. Взе салфетката и я разстели върху краката си, като я приглади с пръсти и каза:
-Ще се опитам ви говоря... да ти говоря, както повечето мъже биха го направили. - очите му загледаха нейните и той попита:
-Впрочем, много съм некултурен. Имате ли си приятел? Годеник? Съпруг? - и зачака отговора й.


ПП: Добро утро, милейди!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Nikita Пет 18 Окт 2013, 19:57

Двамата с Рей се отбихме в един ресторант и той поръча маса за двама ни. Наистина се държеше като джентълмен - нямаше как да не призная, че това определено беше нещо ново за мен .. 
Усмихвайки се на думите му, когато каза, че ще се пробва да ми говори като на другите, се пресегнах и отпих от чашата вода на масата пред мен. Свивайки рамене след последния му въпрос, който по-рано той най-вероятно би приел за твърде личен, поклатих глава и отвърнах
-Не, нямам. Сама съм .. от доста време вече. - усмихвайки се, колкото да отметна факта като нищо кой знае какво, се огледах и обхождайки мястото с очи, добавих
-Тук е хубаво .. мисля, че определено ще можем да си поръчаме обилна закуска. 
Отметвайки косата си назад от лицето ми, за да не ми пречи, скръстих крака под масата и погледнах Рей, като казах
-И така, разкажи ми повече за това какви са лондончани. Някакви други интересни обичаи или навици? - сега го гледах с любопитство, изражението ми изобразявайки единствено интерес към това, което той ще ми разкаже и намествайки се удобно на мястото си, му отправих бегла усмивка, готова да слушам.
Nikita
Nikita
Moderator
Moderator

Брой мнения : 165
Join date : 21.07.2013
Местожителство : New York City

Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by ???? Пет 18 Окт 2013, 20:52

След като се настаниха на масата и Рей се понагласи накрая постави ръцете си върху нея и ги подпря на лактите си, скръсти ги пред лицето си и направи една физиономия, която изглеждаше по-присъща за жените:
-Вижте какво, не мога да ви обяс... извинявай! Не мога да ти обясня какви са лондончаните изцяло. Мога да ти кажа, че всеки от тях е различен. В момента е пълно с глезени хлапета, които искат новият айпод, кола, къща и какво ли още не, побойници. Аз се придържам към хората живели там през седемдесетте.. дори по-скоро осемдесетте на седемнайсти деветнадесети век. - след тези думи я погледна право в очите и отново си изглеждаше мъжествен. Нямаше никакъв признак, че наклонността му е към мъже:
-Мога да ви уверя, че един на милион си заслужавам това, което съм. Отраснал съм с музиката на Бийтълс и съм любител на класиката. Обичам романтика и съм човек, който трудно се привързва към нещо. Ето за пример вместо да си купя най-новият модел автомобил предпочитам да си взема красив класически Астън Мартин. Точно, като на Джеймс Бонд. - след тези думи ръцете му се свалиха до легнало положение и той премахна защитата:
-Предпочитам да слушам красива оперна музика в колата, от колкото някакво модно парче и всичко това не е защото съм Лондончанин, о не.. не трябва да ни съдите според това какви сме.. вече няма обичайте които бяха преди. Да излизаш навън независимо дали по задължение или за разходка, да четеш вестника, да закусиш с яйца и бекон или на обяд да пиеш чай. Ние сме странна нация. - след тези думи я погледна и допълни:
-Но въпреки всичко мъжете от там са джентълмени и се стремят да са такива. Ако видя жена в опасност и колкото да е голяма опасността аз ще се хвърля в битката, за да я спася, защото това съм аз! - след тези думи той премина с ръка по леко наболата брада по гушата му и каза:
-Аз съм класик. Това е, което трябва да знаете за мен! -и се усмихна мило.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Times Square - Улиците Empty Re: Times Square - Улиците

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите