New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Баалбек, Ливан - Page 3 I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Баалбек, Ливан - Page 3 I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Баалбек, Ливан - Page 3 I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Баалбек, Ливан - Page 3 I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Баалбек, Ливан - Page 3 I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Баалбек, Ливан - Page 3 I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Баалбек, Ливан - Page 3 I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Баалбек, Ливан - Page 3 I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Баалбек, Ливан - Page 3 I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Баалбек, Ливан

3 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Баалбек, Ливан

Писане by Catherine Chandler Чет 18 Юли 2013, 18:14

First topic message reminder :

Баалбек, Ливан - Page 3 Baalbek_temple_ruins
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down


Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Сря 23 Окт 2013, 23:21

Джесика отиде до тоалетната, а Сунар се облегна на стола си. Част от думите й не му допаднаха особено. Защо се считаше  за чудовище? Замисли се и за прекрасната нощ, която прекараха заедно. В това време донесоха поръчките им, а след малко и тя се върна от едното място.

- За ваканциите - вдигна първия тост той. Започнаха да се хранят и докато ядяха си приказваха общи приказки. Нахраниха се, хибридът плати между другото беше си поръчал двойна порция сутлаш и излязоха от ресторанта. През това време вече беше станало късно и решиха да се прибират. По пътя Сунар повече мълчеше. Не, не беше сърдит за нещо, просто се бе замислил.

 - Друг път не го казвай - рече той най-сериозно. Вече се бяха прибрали в хотела. - това, че си чудовище - поясни. - Казах ти го и вчера. Не люспите или козината ни правят чудовища. Нито, че не заслужаваш да си щастлива. Защото - спря и нежно я целуна - Възнамерявам да ти дам цялото щастие, което мога
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Чет 24 Окт 2013, 16:05

Обожавах го.Обичах го,но знаех,че никога няма да избия от главата си мисълта,че съм чудовище.Дори той да ми го повтаря всеки ден по хиляди пъти.Прекарах си невероятно с него.В киното,в ресторанта,в нощта,която прекарахме заедно...Всеки един миг,секунда,минута с него бяха вълшебни изпълнени с любов,нежност и честност един към друг.Влизайки в стаята,той отново каза,че не съм чудовище,но нещо в мен ме караше да си го повтарям и да живея с мисълта,че съм.Вярно,че си чудовище ако се държиш така,но не и като мен ако даряваш всеки с любов и доброта,а в зависимост от човека или съществото до теб,любовта ти е различна.Отидох до Сунар и го прегърнах като се отпуснах в топлите му и силни ръце.Надигнах глава и гледайки го в очите,които излъчваха любов към мен,казах.
-Прав си,но ми трябва време да си го втълпя в главата.Всеки ми казва,че съм чудовище и просто свикнах с тази мисъл.Ще ми трябва време да повярвам и да приемам,че съм едно добро създание,което те обича повече от всичко.-след,което го целунах и обвих ръцете си около вратът му.След целувката седнахме пред телевизора на дивана и пуснахме един филм,който бе ужас.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Сря 30 Окт 2013, 22:52

 Целувката свърши и устните на Сунар се отделиха от тези на любимата му

- Ще отнеме малко  време, любов моя, но ще свикнеш и с другата мисъл. - Ставаше дума за тази че не е чудовище ами е добро и мило създание. - А аз ще ти помогна - обеща й той.
 После седнаха гушнати пред телевизора да гледат филм. Ужаси. След края му телевизорът беше изгасен и устните на хибрида отново намериха нейните. Взе я на ръце и я отнесе в спалнята, където я сложи на леглото. Малко по-късно роклята й както и дънките му бяха свалени...  
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Пон 04 Ное 2013, 20:25

Филма беше хубав,но признавам компанията на Сунар бе незаменима.След края на филма и спирането на телевизора,Сунар ме пренесе на ръце до спалнята на втория етаж.Постави ме на леглото готов за втори път с мен.Нямах нищо против,но прецених,че е прекалено бързо.Ако иска само секс,да си намери друга.След като вече беше съблякъл роклята ми и дънките си,сложих ръка на гърдите му и казах.
-Спри.Не искам връзката ни да е само секс и целувки.Имала съм такива и не съм останала с добро впечатление накрая,поради,което и късах с партньорите си.-кимнах и допълних.-Държа на теб,обичам те и съм влюбена в теб,затова нека да го караме по-бавно и не само да мислим как да правим секс с другия.-след това той стана от мен и легна до тялото ми,но забелязах,че бе малко разочарован,затова казах.
-Не ме разбирай погрешно,просто ми писна от връзки,които продължаваха дълго заради секса.Искам връзката ни да се гради с друго,като доверие,разговори и подобни,а не само от секс.-обърнах се на другата страна като тялото ми бе само бельо и сутиен.Не ме беше срам от него,но ми стана студено и се завих с едно тънко одеало,допряла тялото си или по скоро гърбът си до този на Сунар.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Вто 05 Ное 2013, 15:55

Сунар легна на леглото и сърдито се обърна с гръб към нея. Лежа така мълчаливо няколко минути, когато изведнъж стана. Бяха го прихванали

- Доверието и разговорите са хубаво нещо - рече той взимайки дънките си. - Обаче връзка, която се основава само на тях се нарича просто приятелство. - Закопча дънките. 
- Приятелки си имам. 

Излезе от  спалнята, а после от хотелския апартамент на Джесика. Прибра се в неговия и си легна. Сутринта стана рано и слезе долу на рецепцията, за да освободи апартамента. Служителят се изненада, защото бе предплатил за два дни, но си свърши работата. Сунар пак се качи горе да си приготви багажа.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Вто 05 Ное 2013, 20:15

Не вярвах,че ще го направи,но след постъпката му и след като излезе,се обърнах и заравяйки глава във възглавницата,избухнах в плач.Обичах го и то много,исках го по всякакъв начин,но не вярвах,че след като му откажа един път да правим секс,той ще реагира така.Докато плаках,не способна да си поема дъх,ми се обадиха от рецепцията,че Сунар е освободил стаята.След като научих,нещо в мен ме сряза и веднага станах,като облякох нощницата си и напуснах стаята си влизайки в неговата.Заварих го да си събираха багажа.Първия момент все още дишах трудно,но събрах сили и малко не разбирайки думите ми,казах.
-Не си тръгвай.-наклоних глава и избърсвайки си сълзите,допълних.-Недей ме оставя.Аз...обичам те.Ако искаш връзката ни ще бъде само секс,без друго,но недей си тръгва.Остани и нека след няколко дена заедно се приберем.-свалих нощницата си и отново проговорих.-Твоя съм.-стоях гола,само по бельо пред него,но осъзнавайки,че се предлагах на мъж,който познавах от няколко дена.Почувствах се като евтин сувенир,но една част от мен се срамуваше от постъпката ми,но друга обичаше и обича Сунар и не бе готова да го напусне.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Съб 09 Ное 2013, 19:10

Сунар си приготвяше багажа, за да напусне хотела, когато Джесика дойде по нощница в стаята му, молейки го да не си тръгва още. При вида на сълзите й нещо сякаш го преряза. Обичаше я и не му харесваше да я вижда разплакана. Но това, че му се предложи като награда и предложението й връзката им да бъде просто секс го нервира.

 - Ако искам само секс без чувства  мога да отида в някой публичен дом! Не искам подобна връзка. Обичам те, но ако ще е просто секс по-добре да скъсаме от рано - ядно изрече той и продължи да си събира багажа.
 - Оф, недей да плачеш - отиде до нея и лекичко избърса сълзите й. - Хайде облечи се - наметна я с ношницата
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Съб 09 Ное 2013, 20:50

Болеше ме.Исках да умра в този миг.Исках да отворя прозореца и да скоча от него.Мразех се,защото се влюбих в него и му се предложих само за да остане.За да не бъда отново наранена.Облякох нощницата си и завързах колана й.Вдигнах поглед все още със сълзи на очите и казах.
-Явно не мога да те спра,въпреки любовта ми към теб.Въпреки,че те обичам,че искам да сме заедно.Затова просто си тръгвам с разбито сърце.Никой до сега не ме е обичал,но явно не заслужавам любовта на някой или изобщо да съм щастлива.-обърнах се и с бавни крачки тръгнах към вратата.Вътрешно се чувствах като парцал,но знаех,че сама съм си виновна като отключих сърцето си толкова бързо пред Сунар.Явно не заслужавам да съм обичана или да съм щастлива.Стигнах вратата и бутнах дръжката,но преди да е натисна,казах едва дишайки от напиращите сълзи.
-Въпреки всичко знай,че те обичам.-стиснах устни и напуснах стаята,като след като я затворих след мен,избухнах в плач.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Нед 10 Ное 2013, 15:17

 "Настигни я бе олигофрен!" - обади се вътрешният му глас. - "Нали уж я обичаше, какво си се зацупил?
 Гласът имаше право, както и много други пъти, тъй че Сунар не чака преди да го послуша. Излезе от стаята и настигна Джесика.
 - Съжалявам. Не исках да те разплача. - спря я той. - Обичам те и не бих те наранил умишлено. Само, че понякога ме прихващат. Може би е наистина е добре да - прекъсна думите си и нежно я целуна. - изчакаме малко със секса. До първата брачна нощ. Ще се омъжиш ли за мен?
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Нед 10 Ное 2013, 21:25

Явно трябваше да се разплача или да му се предложа,за да се осъзнае.След като ме настигна и се извини и обясни,се обърнах и го погледнах сериозно опитвайки се да прикрия сълзите,които продължаваха да напират да излязат.Но нещо,едни думи,които стоплиха сърцето ми,спряха сълзите от мъка и събудиха сълзите от радост.Прегърнах Сунар по щастлива от всякога и крещейки,казах.
-Да.Съгласна съм да се омъжа за теб.-целунах го по устните и допълних.-Обичам те.-отново го целунах,но този път задълбочих целувката и го прегърнах по силно.Само като си представя момента в който ще му кажа,светът спираше за мен.Като се сетя,че първо бяхме двойка,която търсеше секс,после гаджета,а сега годеници,сърцето ми се изпълваше с радост.Всичко стана бързо,но това щеше и е най-хубавата ми почивка.Тя не само ми помогна да си почина,но и промени живота ми.Превърнах го от безсмислен и жалък,в приказен живот,изпълнен с надежди,щастие,любов и мечти.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Чет 28 Ное 2013, 17:57

Сунар се зарадва, когато чу отговора на Джесика. Вече бяха сгодени. Усмивка се появи на лицето му, прегърна я и устните му се сляха с нейните. Светът сякаш спря за известно време. Сунар бе този, който прекрати прегръдката.
 - Сетих се, че трябва да свърша нещо важно - каза той. - Няма да се бавя. Не много.
 Спусна се тичешком надолу по стълбите. След няколко часа отново се появи на вратата на стаята й с букет цветя и още нещо, за което по-късно ще разберете, какво е.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Вто 03 Дек 2013, 20:47

Той се зарадва след отговора ми,но след целувката и прегръдката,той каза,че излиза и няма да се бави.Не казах нищо,защото той хукна бягайки по стълбите.Върнах се в стаята и си изкарах дрехи,като влязох във ваната и се отпуснах.Водата ухаеше на рози,шоколад и мента.Комбинацията бе невероятна и с много хубав аромат.Отпускайки се заспах и не разбрах кога бяха минали три часа.Излязох от ваната и подсуших тялото си.Нанесох крем по тялото си и се облякох с роклята,която вече три часа стоеше на леглото.Подсуших косата си и нанесох бяха по нея.С помощта на дифузера я дооправих и нанесох гланц на устните си.Без да обувам токчета или друго обувки,легнах на леглото и заех по специална поза.В този момент Сунар влезе в стаята с букет в ръце и още нещо.В този момент осъзнах,че гласенето ми не бе напразно.Станах и отидох до него като той ми подаде букета с думите....
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Чет 05 Дек 2013, 13:02

Джесика бе използвала времето на сунаровото отсъствие, за да се нагласи по женски и получилият се резултат беше с една дума - уха. С повече, че изглеждаше, а и ухаеше възхитително. Тя стана от леглото и отиде до него, а Сунар й подаде букета с думите:
 - Не съм сигурен дали се подаряват цветя на цвете, но заповядай. - И като се сгодяваме, да го направим, както си му е редно - на ред бе още нещото, което се оказа малка, кипра, кутийка, а вътре имаше..позналите, че е пръстен печелят бонбон
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Чет 05 Дек 2013, 21:42

Любов?Всеки имаше различно определение за нея.Хората навън я харесваха или не.Съществата я приемаха по различен начин.Децата я чувстваха и разбираха различно от възрастните.Но аз я чувствах като целия си свят.Виждах я и я усещах навсякъде около мен,а чувството бе по-силно когато Сунар е до мен или около мен.Когато ме погледне в очите,когато ме целуни или изобщо като ме докосне или само ми се усмихне с онзи влюбен поглед.В този момент букета беше нищо със сравнение с малката кутиийка,която Сунар отвори пред мен,като беше клекнах.Пръстена вътре с диамант,но блясъка в очите ми беше по ярък дори от този на диаманта.Знаех въпроса му,затова бързо се наведох и докато доближавах устните му,казах.
-Приемам.Да,да,дааа....-след,което го целунах,а след това подадох ръката си,а той сложи пръстена.Не изчаках и миг повече и прегърнах годеника си изпълнена с радост и щастие.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Чет 26 Дек 2013, 17:15

Сунар прегърна и целуна годеницата си. Ръката му нежно взе да милва меката й като свила коса. Какво нещо е любовта. Понякога идва при нас бавно и неусетно, а понякога ни връхлита като гръм от ясно небе. Но, когато е истинска, а не просто сексуално желание винаги е едно от най-важните неща в живота ни без никакво значение дали сме дракони, вампири, върколаци, хора...
  Двамата с Джесика стояха прегърнати. Не говориха, но и не беше нужно. Бяха само те и обичта им. Обаче ги прекъснаха. Коремът на Сунар изведнъж изкъркори.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Съб 28 Дек 2013, 23:40

Той ме целуна,след,което седнахме на леглото.Той ме беше прегърнал,а за мен в този миг светът беше спрял.Беше изчезнал заедно с всичко,оставил мен,Сунар и любовта ни сами.Преди не вярвах в любовта,но тази почивка промени всичко.Бях се облегнала на рамото му като мислех за сватбата ни,за гостите,за кръстниците,за църквата и всичко останало,когато стомаха на годеника ми изкъркори.Явно беше гладен.Нормално,при положение,че не беше ял от вчера.Усмихнах се леко и станах като казах.
-Любими хайде да закусим.-наведох се и отново го целунах.Имах нужда,исках и се нуждаех непрекъснато от него,от целувките му,от ласките му.Без да откъсна очи от него,го хванах за ръката и двамата тръгнахме към кухнята.По пътя отново допрях тялото си до неговото и го прегърнах.Имах нужда от топлината му,от допира му.
Вече бяхме в кухнята и се отдръпнах от прегръдката на Сунар,като се заех да приготвя нещо,но и се постарах да не го изпусна от поглед.За моя изненада,той се намеси в приготвянето на закуската и винаги беше до мен.Бях щастлива в този миг и се надявах тази приказка никога да не свършва.Надявах се любовта ни никога да е вечна.Той беше безсмъртен,а аз не,но поне докато умра,се надявах да сме заедно.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Чет 02 Яну 2014, 22:55

 Отидоха в кухнята, където Джесика се зае да приготвя закуска, а Сунар усърдно се включи да й помогне. В момента се чувстваше като в хубава приказка. Беше с жената, която обича и им предстоеше сватба. Надяваше се любовта им да е вечна. Вярно, тя беше смъртна, но докато смъртта ги раздели се надяваше да са заедно. И доколкото зависеше от него щеше да е така.
 Тъкмо привършиха приготовленията и седнаха да закусят, когато телефонът му пак иззвъня.

 - Сестра ми винаги уцелва кога да звънне - засмя се той вдигайки
 - Здрасти, Вер. Тъкмо навреме се обаждаш. Сгодих се...Да, за нея..Какво? - изражението му изведнъж стана сериозно. - Разбира се, че ще помогна. Ще се видим утре в Делхи
 Затвори телефона
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Съб 04 Яну 2014, 14:54

Всичко вървеше добре.Радвахме се на моментите заедно,на това,че сме далеч от Ню Йорк,но явно не всеки бе съгласен и доволен от нашето щастие.Когато нагласихме закуската и я сервирахме,сестра му звънна.Наблюдавах Сунар,който си смени изражението поне четири пъти докато говори с нея,но последните думи не ми хареса.Значи трябва да се приберем.Отново да прекарвам безброй часове в компанията,а той кой знай къде щеше да се лута.Наклоних глава и само попитах.
-Утре или още довечеря трябва да се връщаме в Ню Йорк,нали?-нямах сили да го погледна.Времето,което прекарах с него тук,беше неповторимо.Дойдох сама,необвързана,а се връщам сгодена.Ако всичко вървеше така,след два месеца можеше да се оженим,но силно се съмнявах това да стане.Нещо ми подсказваше,че нещо се обърка в последния момент.Не исках да използвам дарбите си или нещо друго за да разбера,но просто нещо в мен не ми позволяваше да бъда щастлива напълно.Да се радвам на новия си живот без опасност нещо да се обърка.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Съб 04 Яну 2014, 17:03

- Довечера - потвърди Сунар. - А аз после заминавам за Делхи.
 Трябваше да й каже, какво става
 - Преди време Верена роди дъщеря - започна той. - Само, че тя изчезна скоро след това. - Взе чашата с мляко и какао и отпи. - И естествено я издирва. Сега ми каза, че е попаднала на следа. Аз пък доколкото мога помагам в търсенето, а и в случая познавам Индия по-добре.
 Протегна ръка и помилва косата на Джесика.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Jessica Clark Пет 10 Яну 2014, 16:33

Слушах всичко,което каза.Опитах се да разбера всичко,но в момента мислех само за бъдещите дни без него.За нощите,които отново ще прекарвам сама в студеното легло.Надявах се да ги прекарвам със Сунар,но довечера се прибираме,а той после заминава.Преглътнах и само казах.
-Отивам да събера багажа.-усмихнах се леко и станах с думите.-Значи съм леля.Дано намерите племенницата ми.-след това с видимо добро изражение,напуснах кухнята и се затворих в банята на спалнята.Нямах сили за нищо.Знаех,че постъпвам егоистично като искам винаги да е до мен,но до сега бях сама.Винаги съм била сама и сега просто не исках това отново да стане.Не исках отново да съм сама.Отново да си лягам и да се събуждам сама.Отново да деля палата си с нищото.Отново да ходя с фалшива усмивка прикривайки болката от самотата и еднообразието.
Усмихвайки се леко,чух приближаващите стъпки на своя любим.Не исках да ме хваща да плача,затова се изправих и измих лицето си.Погледнах към огледалото и си казах ,,Бъди силна,Джес".Борех с последни сили да съм силна,но вече бях изщощена от постоянната бора да съм щастлива външно,а вътрешно да съм срината.Преглътнах и отново измих лицето си,напускайки банята.
Влязох в спалнята,а Сунар събираше вече багажа.Без да мисля се залових да му помогна,но едно въпросче се изплъзна между устните ми без да мисля.
-Толкова ли бързаш да се приберем и да се отървеш от мен?-не го погледнах,но сълзите напираха отново да излязат като водопад от очите ми.Не можеше ли поне тази нощ да я прекараме заедно?Не може ли още една нощ да сме заедно?Не можеше ли поне днес да заспим заедно,а после всеки да се върне към ежедневието си и да бъдем пак заедно,но имаше разлика.Тук бяхме сами,а в Ню Йорк бяхме заобиколени от приятели и близки.Исках още една нощ,сами,надалеч от Ню Йорк.Надявах се да се съгласи,но той си знаеше най-добре.
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Сунар Ерми Чет 23 Яну 2014, 11:07

Джесика пожела да открият племенницата им и влезе в банята, а Сунар се захвана  да приготвя багажа. След малко тя се върна в стаята и се зае да му помогне. Но си личеше, че е тъжна. И на него не му беше приятно, че се разделят. Обаче нямаше да е за дълго. Спря, прегърна любимата си и целуна клепачите й.
 - Всъщност мислех да тръгна утре, направо за Делхи. - рече той. - А тази нощ се надявах - целуна я нежно по устните - да я прекараме заедно прегърнати.
 Джес нямаше нищо против. На сутринта напуснаха заедно хотела и тръгнаха към летището. Там след уреждането на формалностите по билетите се разделиха с целувка и с "обичам те" и тя се качи на самолета за Ню Йорк, а Сунар пое за Делхи.
Сунар Ерми
Сунар Ерми
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 153
Join date : 25.07.2013

http://www.vampires-werwolfsrpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Баалбек, Ливан - Page 3 Empty Re: Баалбек, Ливан

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите