New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Първата линия  I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Първата линия  I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Първата линия  I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Първата линия  I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Първата линия  I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Първата линия  I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Първата линия  I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Първата линия  I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Първата линия  I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Първата линия

3 posters

Go down

Първата линия  Empty Първата линия

Писане by Jessica Clark Вто 16 Юли 2013, 20:45

Първата линия  1351763196_subway
Jessica Clark
Jessica Clark
Administrator
Administrator

Брой мнения : 488
Join date : 21.04.2013

https://newyork-city-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Първата линия  Empty Re: Първата линия

Писане by -renekton Вто 07 Яну 2014, 20:34

Бавно отворих очи. Главата ми пулсираше, цялото ми тяло беше мокро от собствената ми пот, а аз.. просто имах нужда от разходка. Изправих се. Бях чисто гол, и единственото нещо, което покриваше тялото ми беше чаршафа ми. Изправих се бавно и се запътих към банята, щом се озовах там пуснах водата и се пуснах под студената струя. Разликата в температурата на тялото ми и температурата на водата беше голяма. Подейства ми адски разсънващо и ободряващо. Останах така за секунда, а след това сапунисах тялото си. Някак си студеният душ сутринта ми дойде много добре, но може би имах нужда от разходката по улиците навън, за да се отърва от мислите за кошмарите, който ме будеха от няколко дни насам. Излязох и първото нещо, което направих беше да се наметна с кърпата си. Покрит само с белият мек плат се озовах в стаята си. Стоях пред гардероба и се чудех какво да облека. Разбира се, че щях да свърша в някой от костюмите си, но днес настроението ми беше черно, за това и костюма ми щеше да е черен, както и вратовръзката и ризата. Накрая останах целия, облечен в черно. Единственото нещо, което се отличаваше от тъмнината бяха русите ми коси и сините ми очи. Усмихнах се доволно на образа в огледалото и си казах:
-Ти си страхотен! - британският ми акцент закънтя в празната стая и това беше последното нещо, което се чу преди да изляза. Щом слязох пред апартамента си повървях малко и след две пресечки влязох в метрото. Качих се на първият влак, който дойде и през цялото време се оглеждах. Имах чувството, че някой ме следи. Останах прав, стоящ с една ръка хванал от дръжките във вагоните и чаках да видя дали някое същество ме наблюдава...
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Първата линия  Empty Re: Първата линия

Писане by Lost* Вто 07 Яну 2014, 21:13

По принцип изисканата госпожица не пътуваше с метро. Не, тя носеше обувки Prada, тъмносиня прилепнала рокля на Pierre Cardin, която подчертаваше океана в очите й, заедно с тъмния грим, който го правеше още по- дълбок, чантата й съвпадаше с обувките, а всеки в радиус от стотина метра можеше да усети скъпия й омаен парфюм, който просто допълваше прелестта на това същество. Бледата й кожа контрастираше на тъмните цветове, които носеше, а гарваново черната й коса се спускаше по раменете и гърба й като черно наметало, подсказвайки за мрака в душата й.

Да, тя определено бе жена с класа. Но тази вечер бе решила да се вози в метрото. Искаше да види какво правят простосмъртните. Беше се откъснала за момент от буржоазията и прехвалените балове. Искаше да види емоциите по лицата им, да разчете мислите, чувствата им. Имаше нужда да се докосне до нещо нормално, защото в края на деня, когато Ния се прибереше в огромния си луксозен апартамент тя беше просто едно самотно 23 годишно момиче.

Затова и сега беше опънала крака напред и се облегна назад, настанена в края на вагона и огледа хората. Влака се движеше бързо и хората постоянно влизаха и излизаха, но на нея не й пречеше, разнообразието беше хубаво. Погледа й обаче се задържа върху един костюмиран господин, облечен изцяло в черно, което изглеждаше толкова грешно на фона на русите му къдрици и свелите му очи. Като цяло той не изглеждаше на място. За него бе по- подходяща средата на някой помпозен бал, не тук при простолюдието. Подобно на нея той също не се вписваше в цялата панорама, но след като пропусна 10 спирки, в които имаше шанс да слезе младата госпожица констатира, че подобно на нея и той бе дошъл без определена причина.

Погледът й се задържа върху него дълго време, без да осъзнава, че го зяпа от няколко минути. Тя разсъждаваше върху него, правеше си предполагаеми заключения, опитваше се да се вмъкне в ума му, та понякога и гледаше право през него. Живееше в собствения си свят и изцяло се бе изключила за другите звуци и събития.
Lost*
Lost*
Witch
Witch

Брой мнения : 60
Join date : 07.01.2014

Върнете се в началото Go down

Първата линия  Empty Re: Първата линия

Писане by -renekton Вто 07 Яну 2014, 21:30

Животинското чувство в Ренектън му подсказваше, че има нещо грешно тук. Той просто стоеше и очакваше да усети някое друго чудовище или звяр. Затвори очи и се отдаде на инстинктите си. Слуха му заглуши всички звуци и накрая бавно вдиша от носа си. Усети различните аромати, докато не достигна до един, който не беше за тук. Очите му рязко се отвориха, но за своя безопасност не се обърна. Ръката му прави вратовръзката му, а след това премина през косата му и той бавно завъртя глава. Тогава я видя. Сините й очи се бяха втренчили в него, беше толкова красива на фона на всичката мизерия наоколо. Тя беше много над всичко тук и той усети, че трябва да завърти глава. Сините му очи се насочиха в другата посока. Стоеше неподвижен, докато не чу как метрото спира. Хората започнаха да слизат, а той просто остана там. Това беше последната спирка и щом двамата останаха насаме той можеше да види образа й в отсрещния прозорец. Бавно завъртя глава и просто остана така, пред нея. Искаше да види тя какво ще направи, но сякаш не последва никакъв отговор и тогава започна директно:
-Защо ме следиш? - нямаше оръжие в себе си. Не си беше взел и единственото, което можеше да използва е да се отдаде на звяра, който се намираше в тялото му, но нещо в него му казваше, че под това нежно и красиво същество се криеше много повече. Искаше да разбере коя е тя и какво иска от него.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Първата линия  Empty Re: Първата линия

Писане by Lost* Вто 07 Яну 2014, 21:49

Той очевидно я забеляза, но не каза нищо. Може би се притесняваше от хората? Или си мислеше, че може да я нарани по някакъв начин, когато останат насаме. О, моля те.. Тя щеше да го срази, дори в динозавър да се превърне. Никой не можеше да се изправи срещу нея и да остане непокътнат. Силата бе нейната дарба и нейното проклятие.

Красавицата се наведе напред, опирайки лакти у коленете си и подпря брадичка на тях, чакайки търпеливо да стигнат последната спирка, след което щяха да направят още една обиколка на Ню Йорк.
Тя не бързаше за никъде, той очевидно също. Прекрасно значи. В крайна сметка останаха сами във вагона и той застана пред нея, забивайки я с неочаквано необичаен въпрос.

- Моля? - попита тя учтиво. Мислеше да не се издава все още, не знаеше дали е просто човек или нещо друго. Е, щеше да бъде учтивата дама от метрото - Не съм искала да Ви притесня, просто се бях загледала безцелно, дори не Ви виждах.. - излъга ловко тя и отправи искреният си син поглед нагоре към него. Как да не повярваш на тези големи сини очи? - И извинете, но не съм Ви следила.. Аз самата съм в това метро още преди Вие да се качите. - допълни все така важно- важно госпожицата.

Дари го с една ослепителна усмивка, след което се облегна назад отново. Огледа го съвсем открито от долу нагоре, като в крайна сметка погледа й се спря на светлите му очи, които я гледаха изпитателно. Не изглеждаше да й вярва много, но тя нямаше да каже нищо друго по въпроса.
Lost*
Lost*
Witch
Witch

Брой мнения : 60
Join date : 07.01.2014

Върнете се в началото Go down

Първата линия  Empty Re: Първата линия

Писане by -renekton Вто 07 Яну 2014, 21:58

Той се усмихна доволно и каза:
-Красива сте, но .. - след това направи няколко крачки назад и допълни:
-Не умеете да лъжете! - щом я погледна отново сините му очи бяха придобили златист отенък и зъбите му се уголемяваха. Знаеше, че тя не е нормално същество, можеше да го помирише... да го види в очите й:
-А и.. облечена сте, като кралица от миналият век, но не сте такава... защото аз ги познавам.. - ноктите му започнаха да придобиват форма на животински и щом сведе глава надолу гласът му беше променен и се чуваше ръмженето:
-Има две причини да си тук.. едната е да ме следиш.. другата е просто да си попаднала в метрото... - щом каза това тя видя как той пада на колене и костите му започнаха да променят формата си. Беше твърде малко пространството за трансформацията му и със сигурност, когато се превърнеше в дракон щеше да е огромен, но тогава усети нещо. Щом очите му срещнаха нейните тя не беше уплашена и изведнъж сякаш силите му изчезнаха. Докато тялото му се разширяваше и късаше дрехите му, докато той се превръщаше в зеления хълк, но само че с крила и дишаш огън, усети как тя направи нещо. Сякаш подтисна собствения звяр в него и го приспа. Сега стоеше, с разкъсани дрехи на колене пред нея. Нима беше победен само, докато го гледаше. Дори не можа да се превърне и тя го срази:

-Какво си ти? - попита той с онзи мек, британски акцент, докато падаше напред, за да се подпре на дланите си заемайки позиция на четирите си крайника изглеждащ, като кученце. Златистият отенък беше изчезнал и сините му очи отново я гледаха. Не знаеше какво ще стане сега и може би беше сгрешил, като беше избързал.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Първата линия  Empty Re: Първата линия

Писане by Lost* Вто 07 Яну 2014, 22:18

МОЛЯ? ОТ МИНАЛИЯ ВЕК?
Това мина всякакви граници. Госпожицата често понасяше критики, но беше твърде горда, за да им обръща внимание. Но един непознат да критикува тоалета й.. Това вече не беше добре - за него! Щеше да съжалява горчиво за това, че е дръзнал да обиди дрехите й и като цяло външността й. Тя беше олицетворение на перфектността и дори най- злобните й врагове не можеха да го оспорят. А русото пале тук, което започваше да къса дрехите си, сякаш претърпяваше някаква трансформация го направи. Е, последиците са за него..

Погледа й потъмня, усмивката й помръкна. По идеалното й лице не преминаваше нито една емоция, беше безизразно и страховито строго. Този определено реши да се заяжда с грешната вещица. Не откъсна очи от неговите и силите й веднага го обгърнаха, потушавайки всякакъв инстинкт за самосъхранение или отбрана. Вече й беше по- лесно да проникне в съзнанието му и съвсем набързо му натика дракона отзад, където му е мястото. Изправи се величествено на високите си токчета, оставяйки чантата си настрани, докато той падаше на четири крака и гледаше нагоре към нея.

През тези светли очи тя можеше да стигне до душата му дори и съзнанието му доста бързо се пречупи под неин контрол. Ръката й се повдигна леко, а с нея тялото му направи едно рязко движение, разбивайки се в пейките в дъното. Токчетата й затракаха по пода, докато не стигнаха до тялото й и едното се намести на гърдите му, притискайки се в едно определено място, което спираше въздуха му.

- Никога.. не прави грешката да обиждаш облеклото или външния вид на една жена. Никога не знаеш колко надълбоко мога да ти натикам дракона обратно и от коя страна ще стане това. - каза заплашително и махна крака си от него, само за да го вдигне и да го притисне към стената. Пръстите й се стегнаха леко, както биха се обвили около врата му и той отново започна да диша тежко, защото не можеше да мръдне от стената. Приближи се до него, макар и по- ниска от него скоро лицето й беше на сантиметри от неговото.

- Заяждаш се с грешното момиче, красавецо. Поработи над обноските си, защото следващия път може да не попаднеш на толкова мила дама и следващата да реши, че органите ти трябва да излизат през носа един по един и ще го направи.. - предупреди го тя, присвивайки леко очи. В океана там вече се бе разярила буря, която всеки можеше да види и едва ли някой би искал да бъде насреща й. Пусна го и се обърна съвсем спокойно, за да отиде да вземе чантата си. Беше решила, че следващата спирка ще е нейната.
Lost*
Lost*
Witch
Witch

Брой мнения : 60
Join date : 07.01.2014

Върнете се в началото Go down

Първата линия  Empty Re: Първата линия

Писане by -renekton Вто 07 Яну 2014, 22:28

Вещица. Толкова мощна, че потуши дракона в него само с поглед. Трябваше да я познава. Трябваше да й покаже, че иска да я познава, но тялото му усещаше ужасна болка, а главата му туптеше. Събра всичките си сили и се изправи, като се опита да я фокусира. Тя вървеше към чантичката си. Не можеше да отрече, че наистина изглеждаше величествено, но това с дрехите не беше опит за обида. Все пак кралиците винаги са били красиви и може би малко преувеличи с това за миналият век, за това й дължеше извинение:
-Кралице! Права си.. приличаш на съвременна мадама, която стой на някой трон.. малко много назад във времето се върнах.. - след тези думи закрачи или по-скоро започна да куца към нея:
-И наистина си много силна за размерите си.. камо ли че, ако бях драконче не знам дали щеше да можеш да ме размяташ така.. - все пак си беше арогантен. Накрая се спря и й каза:
-Искам те! Имам впредвид искам да те опозная.. никой не е контролирал така това шибано чудовище в мен.. - след като каза това просто се подпря на един от онези пилони, който стояха в метрото и направи нещо, което правеше, като истински джентълмен. Знаеше как да се извини за грешката си. Свлече се бавно на пода и когато тя се обърна към него, изглежда все още беше бясна, той стоеше на колене. Наклони главата си напред и задържа тялото си, колкото може в права позиция и каза:
-Аз! Ренектън! Един от първородните дракони се извинявам, на красивата дама, чието облекло обидих! - след което вдигна глава и допълни:
-Моля извинението ми да бъде прието и, ако може да ме удостойте с присъствието си, на по чаша кафе? - бавно започна да се изправя и усети болка в ребрата си. Дишането му все още издаваше онзи хлипащ звук, докато поемаше въздух:
-И впрочем.. извинявам се и за това, че ви взех за някой, който ме преследва.. за толкова столетия съм развил някаква параноя. - очите му отново се вгледаха в нейните и той осъзна, че тя не просто е красива, а тя е невероятно красива. Сега просто стоеше с едната си ръка, държаща го за ребрата и чакаше отговора й.
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Първата линия  Empty Re: Първата линия

Писане by Lost* Вто 07 Яну 2014, 22:51

О, чудно. Сега се извиняваше. Естествено, палето подви опашка и беше готов да я удостои с извинението си, но тя не беше готова да го приеме. Затова и докато той стоеше на колене тя оправи няколко непослушни кичура от косата си и отново се обърна към вратата, докато метрото забавяше все повече хода си и скоро вратите щяха да се разтворят.

- Съжалявам, пале, но ще се наложи да откажа поканата ти. - отвърна със същата самоувереност госпожицата и вирна носле. Обноските й си оставаха перфектни, въпреки раздразнението в гласа й - Може би следващия път ще си помислиш, преди да се превръщаш пред невинно момиче с цел убийство. - поясни доводите си и тънката усмивка отново се показа на плътните й устни.

Метрото спря и вратите се отвориха, а тя мина през тях и се обърна към него.
- Успех с укротяването - намигна му игриво, след което помаха с върха на пръстите си и тръгна нагоре по коридора. Би предпочела да не се вижда с него, защото следващия път щеше да го превърне в нещо коренно различно от дракон и тогава щеше да види колко мощен и силен щеше да бъде..
Надут, арогантен дракон..За кой се мислеше изобщо?
Lost*
Lost*
Witch
Witch

Брой мнения : 60
Join date : 07.01.2014

Върнете се в началото Go down

Първата линия  Empty Re: Първата линия

Писане by -renekton Вто 07 Яну 2014, 23:02

Той усети как го остави сам в метрото. Вдиша тежко и след това издиша. Можеше да я последва, но нямаше сили дори да се изправи. Явно съдбата му изигра лоша шега, за това че се помисли за много велик. Той отпусна глава и след като усети, че дракона му отново е буден тялото му започна да се регенерира. Единственото, което беше останало по тялото му беше панталона, който беше доста накъсан. Изправи се бавно и осъзна нещо. Току що момиче му нарита задника. Колкото и смел и велик да беше малкото драконче просто закуца бавно към изхода и щом метрото спря той се размина с хората, който започнаха да влизат в него. Всички го гледаха странно и го разпитваха добре ли е, но той не ги чуваше. В главата му имаше само една мисъл "трябва да я намеря!" Трябваше да види отново тези сини очи, роклите, който бяха подбрани толкова идеално.. и... боже.. тя въобще не беше за тази картинка. Тя беше толкова красива, сравнение с грозната картинка на метрото.. сравнение с чудовище, като него. Накрая се изкачи по стъпалата и се озова на улицата. Усети студения въздух, който удари тялото му и се усмихна. Беше близо до дома си, но реши да си хване такси. Щеше да се прибере и да се преоблече, а след това.. първото нещо, което щеше да направи беше да тръгне да я търси. Искаше да я намери и да я помоли отново, искаше да й признае, че тя просто му нарита задника и колкото и арогантен и самовлюбен да беше, щеше да и покаже, че наистина съжалява за случката...
-renekton
-renekton
Dragon
Dragon

Брой мнения : 75
Join date : 30.10.2013

Върнете се в началото Go down

Първата линия  Empty Re: Първата линия

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите