New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк

2 posters

Go down

Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк Empty Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк

Писане by Vincent. Пон 21 Окт 2013, 15:59

Обратно в Ню Йорк. Не се бях връщал в града вече от известно време и може да се каже, че мястото ми липсваше. Е, не знаех дали този път ще се застоя повече тук, но си струваше връщането.
Докато вървях из Сентрал Парк, дочух вик отдалеч. Беше вечер и мястото беше пусто, като жива душа не се виждаше абсолютно никъде.
Единствено аз чувах виковете за помощ някъде от дясно на мястото, където стоях. И като се трансформирах, в следващия момент вече стоях до източника на крясъците. Беше млада жена, нападната от двама мъже. Стараейки се да остана в сенките на нощта, повалих двамата мъже, запращайки ги на няколко метра от мен. Единият от тях се удари в улична лампа и не помръдна повече, а другият се приземи върху тревата със силно тупване. Изправяйки се светкавично, натрапника се стопи, бързайки да се махне оттук колкото се може по-скоро. Жената само ми хвърли един бегъл поглед, като също побягна. Дишайки забързано, се постарах да нормализирам пулса си и да се успокоя. Възвръщайки контрола си, потиснах и звяра в мен и най-накрая бях способен да върна нормалния вид на лицето си. Усмихвайки се на двамата крадци, като накрая просто повдигнах рамене, обръщайки се, за да си вървя, само за да бъда изправен пред непознато момиче, което ме наблюдаваше и очевидно беше видяло цялата разразила се сцена. По дяволите - беше станала свидетел на Другото ми "Аз"...



П.с.: Извинявай за забавянето
Vincent.
Vincent.
Administrator
Administrator

Брой мнения : 113
Join date : 26.04.2013

Върнете се в началото Go down

Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк Empty Re: Преди около 4 дена в тъмната част на Сентрал Парк

Писане by Miss Famine Вто 22 Окт 2013, 11:51

Като всеки нормален тийнейджър аз исках простички неща. Да си имам градинка с цветя, които да не увяхват като всяко друго растенние, до което се приближа. Но тъй като бях конник, Глад и то, нямаше как да стане. Можех да извъртя растението с Манипулация, така чк да расте, но само за няколко секунди.
Точно тази вечер се прибирах от родителска среща, тъй като бях официалният настойник на Никлаус. Всичко там беше бля, та бля. Толкова досадно!
Така де, вървях си и изведнъж чух писъци. Затичах се натам, но закъснях, и единственото, което видях бе един...човек?

ПС://И аз. И съжелявам, че е толкова кратко.
Miss Famine
Miss Famine
Horseman
Horseman

Брой мнения : 79
Join date : 19.10.2013
Местожителство : Бруклин

http://norse-warriors.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите