New York City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения за всичко във форума
Преди 2 години в Ню Йорк I_icon_minitimeСъб 27 Сеп 2014, 13:42 by Jessica Clark

» Търся си другарче за РП в настоящето
Преди 2 години в Ню Йорк I_icon_minitimeПет 22 Авг 2014, 14:22 by Ратма

» Viva Las Vegas
Преди 2 години в Ню Йорк I_icon_minitimeПон 30 Юни 2014, 11:28 by Ратма

» Да броим до 666
Преди 2 години в Ню Йорк I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014, 15:17 by Jessica Clark

» След 2 месеца...в града
Преди 2 години в Ню Йорк I_icon_minitimeПон 12 Май 2014, 10:46 by Сунар Ерми

» Вегетариански ресторант Ерми
Преди 2 години в Ню Йорк I_icon_minitimeПон 05 Май 2014, 10:12 by Сунар Ерми

» Търся си половинка
Преди 2 години в Ню Йорк I_icon_minitimeНед 04 Май 2014, 20:30 by Ратма

» Chanyeol's cat
Преди 2 години в Ню Йорк I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:21 by Chanyeol.

» New York Central Park
Преди 2 години в Ню Йорк I_icon_minitimeСъб 03 Май 2014, 12:08 by Selene.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Вто 02 Юни 2020, 07:32
Top posting users this month
No user

Гласувайте за нас на:
Гласувай за мен в BGTop100.com
Екип
Administrators
Moderators

Преди 2 години в Ню Йорк

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Съб 20 Юли 2013, 18:45

Реших да отида на почивка. Заминах за Ню Йорк по някаква необяснима причина. Събрах багаж за около две седмици в един средно голям куфар. Подкарах колата си тръгнах към летище и се качих в самолета. Заспах бързо ,а когато се събудих вече бях в Ню Йорк. Качих се в едно такси и се настаних в наетата от мен стая. Изкъпах се ,преоблякох се и отидох в един бар. Купих си пури и запалих една. Поръчах си чаша уиски и след един час си тръгнах. Прибрах се в стаята и си легнах рано. Събудих се в девет часа и поръчах закуска в стаята. Отидох на един търг за коли. Разгледах всички автомобили ,но не избрах нищо и си тръгнах. Обядвах в един ресторант ,а после отидох в на още един търг за коли. От него купих една кола ,която изпратих в Сидни. Върнах се в бара от вчера ,където видях една красива дама да седи сама. Поръчах си уиски и отидох при нея.
- Може ли да седна при вас госпожице ?
Зачаках отговор и се усмихнах топло.
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Съб 20 Юли 2013, 19:27

Обичах да ходя на почивки,но вече ми омръзна да ходя все сама.Въпреки това сега пак щях да съм сама.Избрах за почивка-Ню Йорк.Всеки го хвалеше този щат,но за мен беше непознат и чужд.Знаех,че все някога ще го посетя,но не знаех кога точно.След като си резервирах билет след кратко мислене,станах то дивана като предварително оставих лаптопа си на масичката пред мен.Отидох до килера и извадих два куфара.Събрах всичко необходимо за около две-три седмици и потеглих към летището.Качих се на самолета.Заспах докато гледах през прозореца,а когато се събудих,казаха,че кацаме в Ню Йорк.Усмихнах се доволна и слязох от самолета като потеглих с такси към хотела си.Настаних се в стаята си и се изкъпах.Легнах да поспа малко,а като се събудих,вече беше вечер и не мислех да стоя в хотела и да бездействам.Излязох навън,на улицата където беше пълно с хора,които тичаха във всички посоки.Аз тръгнах по една и не след дълго,стигнах един клуб и влязох вътре.Седнах на бара и си поръчах водка,като предварително изпих една чаша вода,защото бях жадна.Под въпрос е за какво по-точно,но бях,а водата замъгли жаждата ми.Отпих една глътка от водката си и чух един мъжки глас да ми задава въпрос,който ми хареса и с усмивка отговорих.
-Може.Аз съм Катрин,а ти?-подадох ръка и зачаках да я поеме и да отговори на въпроса ми.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Съб 20 Юли 2013, 21:25

-Аз съм Никълъс. Приятно ми е да се запознаем.
Целунах ръката и ,като я поех. Поръчах си още една чаша уиски ,но този път с лед.
-Какво прави млада и и красива дама ,като вас на такова място сама? Къде е приятелят ви ?
Беше необичайно поне за мен млада и красива жена ,като нея да е сама на такова място. А факта ,че пиеше сама можеше да означава според мен раздяла или някъкъв друг тъжен повод. Но това беше мое мнение ,което имам от наблюденията ми в такива барове. Извадих една пура и се обърнах към нея с въпроса.
- Искаш ли една ?
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Съб 20 Юли 2013, 23:58

Мъжът беше общителен и не му пречеше,че седи до дама.Пиеше си уискито,а заедно с това и пушеше доста добри пури.А по въпроса му защо съм сама,понякога човек има нужда да се разсее,а къде по-хубаво място от това?Затова отпих от питието си и отговорих.
-Не пуша,иначе всеки има нужда от разнообразие и да разпусне,нали?-усмихнах се и си поръчах още едно питие.За една жена,това не бе нормално,но за един грях,това беше благодат.Това да правя лоши неща,беше в кръвта ми.Обичах да съм различна от другите и винаги го показвах.Винаги успявах да привлека внимание,а после ставаше лошо,но това по-късно.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Нед 21 Юли 2013, 15:51

За една жена такова разнообразие. Поне за мен е странно освен ,ако не сте човек. А може би просто обичате да привличате вниманието по различен от останалите жени начин. Ще бъде ли проблем аз да запаля една пура ?
Отпих отново от уискито си и все повече изненадвах от поведението и. Никога не бях виждал нежният пол да е на такова място без компания. Освен това и пиеше сама.
Чакате приятелят си или той не е тук ? Питам защото не искам да имате проблеми заради мен.
Аз също не исках проблеми ,но това нямаше значение.
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Нед 21 Юли 2013, 23:57

Мъжът беше грижовен,но това не ми пукаше.Можех сама да съ пазя и не ми беше нежно котре,което само да лази по нервите.Тоест нямах нужда то мъж.Поне не на този етап.Изпих питието си и кръстосах краката си,като голяма част от бедрата ми се показа и привлече повече погледите на мъжете.Само това исках.Обичах да съм център на внимание и това си личеше.Но този мъж беше толкова загрижен за мен,че чак вече се отекчавах от любезността му.Обърнах се към него и казах строго,но ясно и без да трепна.
-Запали си пурата и пуши.Второ не ми е нужен бодигард.Трето-аз не съм човек,но по-добре момченце да не знаеш какво стои пред теб.-усмихнах се накрая и си поръчах само кола с лед.Той остана изненадан,а аз доволна от постигнатото.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Пон 22 Юли 2013, 05:46

Изненадах се ,но не от страх. Запалих пурата си и отвърнах със спокоен тон. 
- Не ме е страх от вас и ако ви дразня с присъствието си мога да си тръгна. Аз не искам да съм ничий бодигард. И момченцето не го интересува какво стои пред него. Няма да се уплаша. Може да съм смъртен ,но не и страхливец. 
Вече ме заплашват ,а от мен се очакваше да се уплаша ,но няма да стане. Отпих още малко от уискито си. Пурата ми вече беше наполовина изгоряла. Изпуших и останалата част от нея. Изпих уискито си и си поръчах тоник с лед и резенче лимон. Погледнах я спокойно без никакви признаци на страх. Не се страхувах и вътрешно.
- Май не сте много доволна от резултата.
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Пон 22 Юли 2013, 13:33

Признавам си не си го слагах толкова,но все пак щеше да е по-добре ако беше по-красив,че да не ме е яд толкова че го отразих.За миг се замислих ,,Как може да съм толкова лоша?"Наистина се чудех,но отговора май беше пред мен.Винаги недоволствах и откривах недостатъци дори в най-хубавото.Другото,което открих в този мъж бе вече празния му поглед с който ме гледаше.Другите мъже не бяха така,но аз пък и не исках много да ме гледат.Исках да съм център на вниманието само на един мъж.Исках нещо,което едва ли щях да получа...Стана ми гадно при тази мисъл,но отново лепнах етикета ,,Кучка" и нейната маска.Отново станах студена и отвърнах.
-Не се притеснявай.Прави каквото искаш.-усмихнах се насила и не махнах тази усмивка.Влоших доста сили да я запазя така,но поне успявах.Желанието да съм обичана и да обичам някой ме убиваше постепенно отвътре.Твърде много исках мъж до себе си,да го обичам,той да ме обича,а знаех,че това няма да стане.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Пон 22 Юли 2013, 21:07

- Лека нощ и довиждане.
Станах прав и отидох на бара ,където изпих тоника си. Останах около половин час там. Бях изненадан от тази случайна среша. Очаквах едно ,а то се случи друго. Прибрах си пурите и запалката , а после платих сметката си. Повиках си такси и се прибрах в хотела. Изкъпах се и веднага си легнах. На сутринта слънчевите лъчи ме събудиха ,а отвърнах на слънцето с усмивка. Влязох в банята и си взех студен душ за да се събудя. Изпих едно слабо кафе ,а после слязох на рецепцията където се обадих в някаква фирма за коли под наем. От там ми изпратиха черен Форд модел краун виктория. Запалих колата и незнайно как се измъкнах от задръстването пред хотела. Обиколих града търсейки място където да закуся. Накрая намерих една закусвалня и си поръчах бекон с две яйца на очи заедно с няколко припечени филийки. Сервитьорката беше млада със стройно тяло и весело се усмихваше на клиентите докато шефът и постоянно мърмореше ,че много се бави. Платих сметката си ,а после отидох в музея на щата. Около два часа гледах експонатите ,а най-много от всичко харесах восъчните фигури. После отидох и до зоопарка ,но бързо излязох от него. Мина още един час и стана време за обяд.  Обядвах филе от риба тон в някакъв ресторант. Качих се в една висока сграда ,а под мен се разкри една невероятна гледка. От персонала ми казаха ,че през нощта е още по-хубаво. Любувах се на гледката час и половина. Пеша отидох до близкия парк където се разхождах около три часа. Едвам успях да стигна до наетата от мен кола минавайки през огромната тълпа. Прибрах се в хотела доволен от обиколката си. Легнах си изморен от обикалянето ,а два часа по-късно се събудих ,когато вече беше тъмно. Изкъпах се и набързо си избрах дрехи подходящи за времето отвън.  
Слязох на рецепцията ,и когато излязох пред хотела колата наета от мен сутринта вече ме чакаше. Тръгнах и след половин час бях в бара където срещнах жената от вчера. Поръчах си тоник и малко по-късно тя беше тук. Приближих се към нея и я поздравих.
- Здравей. Разгледа ли градът ?
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Вто 23 Юли 2013, 18:43

Той не остана доволен и си тръгна.Не се трогнах особено.Не търсех мъж за една нощ.Исках нещо истинско,а не нещо,което ще приключи преди да е почнало.Всеки си имаше мнение все пак,но това бе моето.Доизпих напитката си и станах от стола като платих сметката си.Отекчена от вечерта се прибрах вкъщи и влязох под душа за да се освежа.Не бях изморена,но се чувствах мръсна.Все пак бара не беше кой знаех какво.Така,че мръсотията се носеше навсякъде в него,както бе и в повечето барове,клубове и подобни в Ню Йорк.След като се изкъпах,си легнах опитвайки се да заспа.В този момент ми липсваше работата.Липсваше ми моя живот,но трябваше да си почина,а тук се надявах на това.След това заспах.На сутринта слънчевите лъчи ме събудиха,галейки лицето ми.По принцип слънцето не успяваше да ме събуди,но днес беше едни от редките случай в който успя.Разтърках очите си и отвих тялото си.Станах от леглото и влязох в банята да си измия лицето и зъбите.След,което се облякох и отидох в музея.Всичко ми хареса,но имаше време за повече от един музей,който показваше това,което го имаше във всички други.Излязох от него и не след дълго влязох в мола.Влязох в първия,който беше за дамски дрехи и дамска мода.Купих си някой неща и вече стана следобед.Поразходих се в парка и дойде време да се прибера отново в хотела.Прибрах се,изкъпах се и отново излязох,но този път отидох в бара в който бях вчера.Още с влизането си видях мъжът от вчера.Днес бях в настроение и не мислех да съм лоша.Отидох до него,а той ме поздрави.Усмихнах се и само казах,като предварително си поръчах кола лайт с лед.
-Здравей.Разгледах града,а по-точно музея и лека разходка в парка си направих.Града за сега ми хареса,но има време да разглеждам още докато съм тук.А ти разгледа ли нещо в града за тия дни докато си тук?-попитах го на свой ред и очаквах отговор.Едва ли е стоял по цял ден в хотелската си стая без да излиза.Извърнах глава и отпих от колата си като отново си обърнах към него и очаквах положителен отговор,който да привлече вниманието ми.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Сря 24 Юли 2013, 02:42

Бях изненадан от повторната ни среща и факта ,че беше на същото място. 
- Съжалявам ,че вчера си тръгнах така изведнъж. 
Отпих от тоника си и реших да разкажа за това ,което видях днес. 
- Не съм стоял в хотелската си стая цял ден. Сутринта отидох в музея и зоопарка. Следобед посетих една сграда от ,която се вижда целия Ню Йорк ,а после разхождах в парка до нея. Ако нямаш нищо против бих искал да се разходим из града ,като приятели. 
Надявах се да приеме ,но това беше нейно желание. Не исках оставам в бара много дълго ,но също исках да продължим да си говорим. Ако тя не приемеше щях да остана още малко и да си тръгна защо исках да видя гледката и през нощта. Бях доволен от разходката си ,а мнението ми за градът беше ,че Ню Йорк е наистина красив град ,но само ако почиваш в него. Бих се върнал отново ,но само да си почивам далеч от работа и обичайният ми живот.
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Пет 26 Юли 2013, 04:49

Той се извини за вчера,а аз просто се усмихнах.Беше ми все едно.Оцених това,че се извини,но някак не го приех така както би трябвало.Отпих от напитката си,а той разкара за неговия ден като предложи да се разходим из нощния Ню Йорк.Идеята ми допадна и с усмивка казах.
-Добре.-не знам дали щеше да е приятелска разходка или аз щях да си покажа ,,рогата" пред него.Беше въпрос на време и държание от негова страна.Все пак щях да се постарая да съм добра,но все пак греховете са си грехове.Каквото и да се прави,няма как да изменим същността си,въпреки,че има и добри сред нас.Имах желание да се разходя и затова станах от стола и се запътих към изхода.Минах покрай охраната и се усмихнах приятелски.Донякъде се водихме колеги и би трябвало да проявя уважение към тях.Навън беше осветено от светлината от сградите.Луната едва успяваше да освети под нея.Ню Йорк в момента беше приказен,но това не го осъзнавах до сега.Обожавах да карам колата си и не успявах или по-скоро не исках да видя какво има около мен.За мен имаше само работа и работа.Светът беше загадка извън престъпността в него за мен.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Пет 26 Юли 2013, 21:43

Съгласи се на поканата ми , а после стана от стола и излезе навън. Бързо я настигнах. 
- Това каква разходка е ? Разходка с приятел или просто не ти се оставаше в бара и затова прие ?
Разхождахме се  аз зачаках отговор.  Нямаше да ми стане приятно ако ми отвърне с второто ,но такъв е живота.  Ако е така ще си тръгна без да нахалствам повече.Времето беше тихо , а в осветените от сгравите улици беше ,като ден. Хората явно се бяха прибрали по домовете си ,тъй като нямаше почти никой навън. Времето беше просто прекрасно. Не след дълго се чу шум от полицейска сирена ,а по край нас минаха няколко полицейски коли , три пожарни коли и две линейки. Тя се обърна щом видя полицейските коли и дълго гледа след ,като статуя. Това ме накара да реша ,че е полицай.
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Сря 31 Юли 2013, 22:49

Що за въпрос бе това?Наистина мъжете понякога бяха малко глуповати.Не,че всички са така,но повечето...Обърнах се ядосана към него и казах с лек висок тон.
-Ник недей си мисли такива неща.Не съм от онези дето просто излизат с мъж за забавление.Искам просто разходка с приятел,ако си зает или не искаш,не се оправдавай с мене.-продължих да вървя,а той ме последва.Не знаех какво да направя повече,затова просто мълчах и вървях докато очаквах острия му уж език да се обади в отговор.Но пък какво ли би отговорил?Този нямаше опит с жените и си личеше отдалеч.Трябваше ми съвсем малко за да разбера що за стока е.Нямах никакви планове да в бъдеще с него,но все пак като приятел ставаше.Поне за сега....
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Чет 01 Авг 2013, 21:53

- Не съм зает и искам да се разхождам с теб. Разкажи ми за себе си. Нека да се опознаем малко.
Не бях зает и исках да се разхождаме. Щях да си тръгна ако беше отговорила с второто. Приятели за десет дни. Най- вероятно това приятелство щеше да си остане в Ню Йорк и едва някога отново щяхме да се срещнем. Дори за десет дни приятелството ни си оставаше такова и аз няма да го забравя. Рядко ходех на екскурзии. Обикновено ходех по бизнес срещи и обикалях из търговете за автомобили и оръжия в Сидни. Излизах от страната ,но само заради работа. Още по-рядко се запознавах с някого. Бизнесът ми вървеше ,но не и личният ми живот.Нямах много приятели. Нямах и никакъв опит с жените. Жените с ,които имах някакви отношения бяха за по една платена от мен нощ или колежки и такива с ,които имах само бизнес отношения.
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Съб 03 Авг 2013, 01:09

Той беше интересен човек,но всичко беше за две седмици.Не мислех да споделям много на човек,който след две седмици няма да го видя.Затова първо се замислих какво си заслужава да споделя.Какво да му кажа за себе си и той да не го запомни за дълго.Нямаше смисъл да помни каквото и да е било за мене след като няма да се видим никъде след като си тръгнем от Ню Йорк.Усмихнах се леко и казах.
-Нямам много за разказване.Работя като детектив.Необвързана съм,но мечтата ми е да срещна някой мъж,който да ме обича и да ме цени.Някой,който до сега не съм срещна,въпреки дългите си години живот.Сподели нещо и ти за себе си.-наклоних глава и се спрях за миг.Поех си въздух и се замислих дали изобщо ще срещна правилния мъж и дали някога ще разбера какво е да се влюбиш?
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Нед 04 Авг 2013, 19:44

- Живея в Сидни и там съм производител на вино. Мечтата ми е да няма повече войни. Те носят само беди 
 и загуби за хората ,съществата и други. Това е няма друго за разказване ,което да е интересно.
Нямах много приятели от двете войни и не ми пукаше особено за нематериалните загуби. Не ми пукаше и за материалните загуби. Нямах много приятели ,а само познати от бизнесът. Нямах и приятелка ,но се надявах да имам. Имах една приятелка ,но се разделихме по моя вина. Не беше точно вина ,а по-скоро бизнес и опасностите от него. Стигнахме само до годеж ,но след ,като научи за бизнесът ми с оръжия развали годежа и си тръгна завинаги. Но това беше минало и си оставаше такова.
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Чет 15 Авг 2013, 13:52

Той разказа на кратко най-важното за себе си,а аз вървях тихо до него и го слушах видимо с интерес.Честно не пиех вино и това за вината не ме засягаше.Той не ме пита нищо и не знаех как да продължа разговора,който почна вече да ме отегчава.Обърнах се към него и казах.
-Интересно,но аз не пия вино.Иначе с нещо да се похвалиш.Имаш ли си приятелка?-честно вече се чудех какво да питам или да кажа.Много се затруднявах.Той беше затворен,мълчалив и това да се говори него,си беше истинско предизвикателство за мен.Вървях ме на едно,но сякаш той беше друга де,не с мен.Като детектив,това го мразех,но не исках сега да се правя на ченге пред него.Тоест пред една движеща се фигура.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Пет 16 Авг 2013, 21:19

- Аз съм бивш войник превърнал се в продавач на оръжия по незаконен и законен път. Отказах се от това и се върнах към първоначалният си бизнес- виното. Но все още не съм срещнал жена ,която да иска човек с моето минало. А пиеш ли коняк или уиски?
Не съм човек ,но това нямаше значение. И това се разбираше защото нормален човек не може да е участвал в първата световна война ,но да изглежда на 50 години. А и хората не доживяваха такава възраст. Заради тези два факта аз нямах връзка продължила повече от една година. Не произвеждах само вино и исках да разбера повече за нея. Беше детектив ,но това не ме плашеше. Не съм бил в затвора ,но едва ли е по-лошо място от фронта. На фронта в окопите близо до умиращите близки за теб хора. Врагът те притиска ,а ти се опитваш да избиеш повече от тях опитвайки се да успокоиш другарите си.Но какво можеш да кажеш на човек ,чиито близки най-вероятно ще го видят за последно в ковчег. Но в ковчегът няма да лежи възрастен човек ,който е очаквал своя край ,а младо момче. Отнет му е живота оставяйки младата му приятелка с дете на ръце сама. Момче станало баща наскоро и невидяло все още нищо от широкият свят. Казват ,че времето лекува ,но според се случва друго. Просто след време не ти пука. Времето не лекува ,то само те прави по-жесток и твърде спокоен за случващото се около теб.
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Пет 16 Авг 2013, 23:05

Започнах сериозно да се оттекчавам,но си замълчах.Все пак човека бе потънал в мисли кой знае за какво.Имах чувството,че вървя сама.Но по едно време реших да наруша спокойствието на господина и казах.
-Обичам уиски,но защо питаш?-да.Той ме бе питал дали пия и реших да отговоря,но ако не е чул,няма да повтарям,само ще споделя нещо и за мене.
-Какво повече искаш да научиш за мен?-мразех аз да споделям.Предпочитах да ме питат и да отговоря на даден въпрос,а не да се чудя какво да споделя и какво да спестя.Всеки се интересуваше от различни неща за един човек.Като детектив го научих и го практикувам и в живота си извън участъка.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Съб 17 Авг 2013, 12:02

-  Няма да забравя тази почивка ,но ние най-вероятно няма да се видим повече след ,като си тръгнем от градът. Сама прецени какво искаш да ми кажеш. 
Не виждах смисъл да ми казва важни за нея неща защото един ден и двамата нямаше да помним нищо от почивката си тук. Но не се знае може един ден отново да се видим. Попитах я за уискито защото исках да науча повече за нея. През годините успях да добия знания с ,които определях живота на хората. Питах ги какво питие обичат да пият и успявах да разбера повече за тях ,и животът им. Но жителите на Сидни бяха щастливи и много от тях пиеха вино или бира. Рядко имаше някой ,който да пие друго. Затова пазарът за уиски и коняк беше в чужбина и там оставаше само малко част от всичко. Но все пак бизнесът вървеше и имах големи печалби. Сидни- красив град с много щастливи граждани и туристи. Имаше и самотни ,нещастни хора ,като мен ,но бяха малко. Пак се замислих за Сидни и животът ми там. Погледнах нагоре към луната ,а после и към Катрин. Мислите за Сидни изчезнаха и реших да се насладя на приятната нощ.
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Съб 17 Авг 2013, 20:08

Тоя ми улесняваше живота с този отказ.След като ми поясни бъдещето,аз си отдъхнах,че повече няма да го видя.Докато вървяхме,стигнахме парка и седнах на една пейка като казах.
-Небето по това време е много красиво.Но не всеки може да го оцени.-погледнах към него като погледа ми изразяваше намек,че точно той няма да го оцени.Мъжете не умееха да ценят красивото и истинското.Аз пък като грях,това бе едно от нещата,които много ме дразнеха,но ги имаше.Той седна до мен и погледна към небето,като каза,че е много красиво.Изненадах се от реакцията му,но нищо не коментирах.Явно умееше да цени хубавото,но и да дразни един грях като мен.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Съб 17 Авг 2013, 20:36

Небето беше красиво ,но някаква причина дамата до мен май се дразнеше и най-вероятно причината бях аз. Видях намека ,но не казах само заради това ,че небето е красиво. Тя си беше изградила някакво мнение за мен   и аз едва ли можех да го променя. Аз същото си имах мнение ,но предпочитам да не го изразявам. Сама ,обича работа и живота си ,показваше на хората ,ако не ги харесва с действия и думи пред самите тях. Но това е моето мнение. Разговорът ни не отиваше на добре.  Май я дразнех ,но ако така предпочитам да ми го каже.
- Намекът май имаше и друга цел ?! Не знам какво ти е мнение за мен ,но ако те дразня предпочитам да знам. 
Предпочитах да ми казват всичко в очите ,а не да говорят зад гърба ми. И познатите ми в Сидни успяха да научат това. Тук или там аз си оставам същият и исках да знам истината за себе си такава каквато я виждат другите. Понякога аз сам бях виновен за думите и действията на околните се опитвах да не повтарям една грешка два пъти.
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Catherine Chandler Пон 19 Авг 2013, 15:50

Ако бях против него,няма да се влача из улиците с него.Все пак подбирах компанията си и щом още е с мен,трябваше да го оцени.Все още мълчах,не отговорих на думите му с нищо,но знаех,че трябва да промълвя поне едно късо изречение.Дали ще е грубо или не,не ми пукаше,затова казах.
-Ако бях против теб,сега нямаше да сме един до друг и да се разхождаме.Може да оцениш това,че пропилявам време с теб.-усмихнах се в знак да покажа,че съм сериозна и отбих да пия вода от близката чешмичка.Наведох се и отвих леко крана.Водата удари гърлото ми,но и и го разслади.Изпих около 200 милилитра и спрях водата.Изправих се отново и с ръка докосвайки леко устните си,отстраних водата от тях.Отново се върнах до него и казах.
-Така...казвай какво си намислих за вечерта,че нещо взе да ми доскучава да вървя и да бездействам мислейки какво да кажа,че да не е тъпо.-поклатих глава и скръстих ръце пред гърдите си.
Catherine Chandler
Catherine Chandler
Mortal sin
Mortal sin

Брой мнения : 343
Join date : 18.07.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Никълъс Пон 19 Авг 2013, 20:01

Не съм я дразнел ,което е хубаво ,но съм много скучен. Явно беше време да отидем там където и исках да отидем ,когато излязохме от бара. Оценявах факта ,че все още вървяхме заедно въпреки моето мълчание. Вярвах само на един човек ,но не напълно. Той знаеше това ,но и знаеше какъв съм. Миналото ми ме беше направило подозрителен към всички. Нямах пълно доверие на никого заради страната на ,която служих ,но пак ми отне всичко и предатели ,които биха предали всички дори семейството си ако имат изгода. Но се надявах някой ден отново да имам доверие на някого напълно. Сетих се сградата и походката ми се промени. Преди вървях бавно без посока ,а сега вървях направо без да се кривя. Не бях се напил ,но вървях така защото се разхождах безцелно. След малко стигнахме до небостъргача и с асансьор се качихме на етажа за посетители. Взех два билета и подадох единия на Кат. След малко пред нас откри прекрасна гледка. Служителят беше прав- през нощта Ню Йорк беше още по-красив.
- Надявам се вечерта да не е толкова скучна. 
Никълъс
Никълъс
Dragon
Dragon

Брой мнения : 30
Join date : 17.07.2013
Местожителство : Сидни

Върнете се в началото Go down

Преди 2 години в Ню Йорк Empty Re: Преди 2 години в Ню Йорк

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите